یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
  |   نظرات: ۵ نظر
1,269 نفر بازدید

خروج بازیکنان ۲ تیم از زمین در میان عصبانیت تماشاگران

پرسپولیس نیوز: در حالی که تماشاگران دیدار داماش گیلانیان – پرسپولیس به شدت از برگزار نشدن بازی عصبانی بودند، بازیکنان دو تیم راهی رختکن شدند.

درحالی که قرار بر این بود دیدار پرسپولیس و داماش گیلانیان از ساعت ۲۱ امشب (یکشنبه) در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود، اما به دلیل عدم ورود ۳۰۰ هوادار تیم داماش، بازیکنان این تیم حاضر نشدند در زمین حاضر شوند. در حالی که با تلاش‌های صورت گرفته، قرار بر این شد این بازی از ساعت ۲۲ آغاز شود، اما با وجود ورود دو تیم به زمین، داماشی‌ها بازهم از آغاز بازی امتناع کردند.

در نهایت با تصمیم مسئولان پرسپولیس، بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم به نشانه اعتراض ساعت ۲۲:۲۰ از زمین خارج و راهی رختکن شدند. این اتفاق در حالی رقم خورد که تماشاگرانی که روی سکوها قرار داشتند و به شدت از این اتفاقات عصبی شده بودند، اشیایی را به سمت زمین پرتاب کرده و حتی اقدام به شکستن صندلی‌ها کردند. این اتفاق زمانی اوج گرفت که بازیکنان داماش در حال خروج از زمین بودند که شدت عصبانیت هواداران بیشتر شد.

پس از این اقدام از سوی دو تیم و خروج آنها از زمین و رفتن به سمت رختکن، برخی تماشاگران نیز حتی وارد زمین شدند. فشردگی حضور تماشاگران در سکوها به طوری است که برخی تماشاگران حتی روی ستون‌های سقف ورزشگاه نشسته‌اند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “خروج بازیکنان ۲ تیم از زمین در میان عصبانیت تماشاگران”

 1. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  خدا لعنت کنه اونایی که به خاطر ۳۰۰ نفر ۳۰ هزار نفر رو تو ورزشگاه و ۴۰ ۵۰ میلیون نفرو پای تلویزیون علاف کردن

 2. سیروس گفت:

  ۰

  ۰

  اقا تونقران حتما چاپ کن ……. خاک بر سر فدراسیون و سازمان لیگ بی عرضه وقتی نمی تونن یه بازی برگذار کنن چرا استعفا نمیدن ؟؟؟ بعدشم تیم داماش از یک ماه قبل میگه ما بازی نمی کنیم همش دنبال بهانه ان ….حالا سیصد تا تماشاگر میخاد چ کمکی ب داماش بکنه ؟؟؟، چهل هزار نفر توی گرمای ۵۰ درجه چ گناهی کردن ؟؟؟؟ کی قراره جواب اینا بده ..باید به حال این مدیریت خون گریه کرد

 3. بهزاد گفت:

  ۰

  ۰

  یاbرب روا مدار که گدا معتبر شود ! تیم دسته دومی دلقک ترسو..

 4. رضاضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  آقا میذاشتین این ۳۰۰نفربیان تو چکار میخواستن بکنن حالاواسه یه چیز بی ارزش این قلعه مرغی وشیشتقلالیا توبوق وکرنا میکنن که نگفتیم لیگ مهندسی شدست آتو الکی دست این دشمنان قسم خورده ندین

 5. hadi گفت:

  ۰

  ۰

  تیم داماش باید حتما محروم شود برای ۳۰۰ هوادار وقت همه را گرفته

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43963 بازدید

بازدید دیروز: 51924 بازدید

بازدید کل : 19342930 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر