پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۰/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  |   نظرات: ۴ نظر
4,603 نفر بازدید

خطر محرومیت پرسپولیس و استقلال از نقل و انتقالات و کسر امتیاز

پرسپولیس نیوز : محرومیت و جرایم سنگینی در انتظار دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است.

تیم‌های استقلال و پرسپولیس در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال پرونده‌هایی دارند که با وجود رأی این کمیته، اقدامی از سوی دو باشگاه صورت نگرفته است.

به عنوان نمونه، باشگاه استقلال پس از شکایت میرشاد ماجدی سرپرست پیشین خود، با رأی کمیته تعیین وضعیت به پرداخت مبلغ ۱۵۵ میلیون تومان محکوم شد. این کمیته به باشگاه استقلال ۳۰ روز مهلت داد تا مطالبات ماجدی را پرداخت کند، اما این اتفاق نیفتاد و با درخواست سرپرست پیشین استقلال، پرونده به کمیته انضباطی رفت. قرار است جلسه رسیدگی به این پرونده امروز (یکشنبه) در کمیته انضباطی تشکیل شود.

اگر کمیته انضباطی رأی کمیته تعیین وضعیت را تأیید کند، باشگاه استقلال باید مطالبات ماجدی را بدهئ، در غیر این صورت، با خطر محرومیت نقل و انتقالات و ثبت بازیکنان جدید و همچنین کسر امتیاز روبه‌رو می‌شود.

باشگاه پرسپولیس هم مشابه استقلال، پرونده رضا نوروزی مهاجم پیشین خود را دارد که این پرونده نیز به کمیته انضباطی ارجاع داده شده است. با توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات، کمیته انضباطی طبق آیین‌نامه می‌تواند پرسپولیس را به کسر امتیاز یا محرومیت نقل و انتقالات زمستانی محکوم کند.

به گزارش تسنیم، پرونده ماجدی و نوروزی نمونه‌ای از پرونده‌هایی است که استقلال و پرسپولیس دارند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “خطر محرومیت پرسپولیس و استقلال از نقل و انتقالات و کسر امتیاز”

 1. جابر گفت:

  ۰

  ۰

  چه وضعشه کی میخواید بدهکاربمونید ب فکرما هوادرانم باشید هرروزخبرهای بدبد

 2. M@soud گفت:

  ۶

  ۰

  پرونده ماجدی با استقلال شر شده یه رای دادن الان موقع اجراش شده ولی نمیتونن اجراش کنن به خاطر همین پرونده نوروزی رو کردن تا پرونده استقلال رو ماستمالی کنن ، باشگاه پرسپولیس باید پیگیر این موضوع بشه

 3. حسین ص.بهشهر گفت:

  ۷

  ۰

  یعنی میشه ما شاهد روزی باشیم که پرسپولیس بدهی که نداره هیچ بشنویم که از این واون طلبکار هم هست البته فکر کنم محالات باشه ومتاسفانه هرسال این بدهی ها بیشتر هم میشه هرچند خداییش بعضی مدیران هم جور قبلی ها رو کشیدن وچندتا پرونده سنگین رو با کمک هواداران بستن اما اینقدر زیاده که تمامی نداره

 4. جعفر گفت:

  ۵

  ۲

  بابا پول این رضا گدارو بدین بره باو خوبه یه کار مثبت نکر د. از این به بعد هم خواستین تجمع کنین حداقل قبلش ی ندایی بدین،

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31105 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7492024 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر