یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۶
بالا داخلی سه
 |  ۱۸/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
  |   نظرات: ۱۰ نظر
1,019 نفر بازدید

خلیلی اعتراض کتبی پرسپولیس به داوری‌های اخیر را به فدراسیون ارائه داد

پرسپولیس نیوز: در اعتراض به داوری‌های بازی‌های اخیر پرسپولیس، خلیلی مدیر این تیم امروز به فدراسیون فوتبال رفت تا اعتراض کتبی باشگاه پرسپولیس را به داوری‌های اخیر اعلام کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی روز گذشته مقابل نساجی مازندران به تساوی رسید که بازیکنان و مربیان این تیم اعتقاد داشتند که پنالتی آن‌ها در این بازی گرفته نشده تا به نوعی حق سرخ‌ها در بازی دیروز ضایع شود.

در همین رابطه بعدازظهر امروز محسن خلیلی مدیر تیم پرسپولیس به نمایندگی از این باشگاه راهی فدراسیون فوتبال شد تا مراتب اعتراض باشگاه پرسپولیس را نسبت به اتفاقات رخ‌داده اعلام کند.

خلیلی با ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و همچنین برخی از مسئولان کمیته داوران در همین رابطه دیدار و گفت‌وگو کرد و اعتراض کتبی باشگاه پرسپولیس را به مسئولان مربوطه ارائه داد.

باشگاه پرسپولیس که به اتفاقات داوری در چند بازی این تیم اعتراض دارد برای احقاق حق این باشگاه و هادارانش، اعتراض کتبی خود را به فدراسیون فوتبال اعلام کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “خلیلی اعتراض کتبی پرسپولیس به داوری‌های اخیر را به فدراسیون ارائه داد”

 1. فواد۶آتیشه گفت:

  ۳

  ۰

  آقای گل مگر خودت دنبال حقمون باشی مرد….

 2. محمدی گفت:

  ۵

  ۰

  چرا سایت باشگاه قسمتی را برای دیدگاههای هواداران پیش بینی نکرده تا توصیه ها و فریادهای اونا را بشنوند؟!!

 3. محمدی گفت:

  ۴

  ۰

  آقای خلیلی لطفا پیگیری کنید تا بازی با سپیدرود حداقل یک روز عقب بیفتد. وقتی بعد از بازی سپیدرود بازیها تعطیل میشود چه اصراریه که با این فشردگی بازی با سپیدرود انجام شود؟!! خدا عقل دهد!!

 4. محمدی گفت:

  ۶

  ۰

  آقای فغانی تا حالا چند بازی برای پرسپولیس با رقباش را داوری کردی و حق تیم خورده نشده؟ ! تو که در جام جهانی به اون خوبی قضاوت کردی چرا ما پرسپولیسیها همیشه نگران قضاوتهاتیم؟!! چرا اشتباهات اکثرا به ضرر پرسپولیسه؟!

 5. محمدی گفت:

  ۶

  ۰

  آقای خلیلی درود بر شما. لطفا نتیجه اعتراض را به هواداران منتقل کنید. نوشتن یک نامه به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی و برنامه ۹۰ در تفاوتهای محسوس بین استقلال و پرسپولیس آرزو ست!! محرومیت سنگین خانزاده و بخشش منشا!! محرومیت سنگین صادقیان و یک جلسه تعلقی رحمتی! آقایان فرض میکنیم کسی منشا را اذیت کرده که اون حرکتو انجام داد، درست، ولی مگر او اجازه دارد با مشت و لگد، اون هوادار را به قصد زدن دنبال کند؟؟؟! اگر اجازه دارد، پس چرا خانزاده مجاز نبود در مقابل بی ادبی و اهانت اون چند هوادار عکس العمل نشان دهد؟؟؟!! یک بام و دو هوا؟! چرا رسانه ها خفقان گرفتند و فشار نمیارن به کمیته اخلاق؟! اگر قضیه بر عکس بود آیا باز خفه میشدند یا پدر پرسپولیس را در می آوردند؟!

 6. arya گفت:

  ۷

  ۰

  خیلی خیلی مشکوکه که علیرضا فغانی و کرمانشاهی معمولا به زیان پرسپولیس اشتباه می کنند !!!!!
  و مشکوک تر آنکه این دو تا داور هیچ وقت با اشتباهات ایشان استقلال زیانی ندیده و امتیازی از دست نداده است !!!! در عوض پرسپولیس امتیازات زیادی را با داوری از دست داده . خیلی خیلی شرم آور است. همه بسیج شده اند که پرسپولیس تو قهرمانی هت تریک نکند.

 7. قلندری گفت:

  ۵

  ۰

  انتظار موضع گیری قاطع تر از مدیران داریم. راز جذابیت و توسعه لیگ ایران وجود رقابت بین تیم ها براساس داشته های فنی باید باشه نه مهندسی کردن توسط ارکان فوتبال برای تبدیل کردن مقام قهرمانی و جام ها به سهام عدالت. باید بر اساس اصل شایستگی جام داد نه اصل تساوی حقوق

 8. همیشه سرخ گفت:

  ۱۱

  ۰

  فقط به زور میشه حقو گرفت نه با خواهش !! حق گرفتنی ست منتظر نباشیم فدراسیون معیوب استقلالی اونو بهمون هدیه کنه!!!

 9. قرمزته گفت:

  ۷

  ۰

  واقعا کسی نیست که بتونه حق پرسپولیسو از فوتبال ایران بگیره ؟؟؟؟ انقدر بی عرضه هم میشن مسئولا؟!!!! تو برنامه های زنده کسی چرا داد و بیداد نمیکنه ؟ معلومه که دور بر میدارن

 10. پرسپولیس گفت:

  ۶

  ۱

  تا دقیقه ۷۰ پرس کنیم… واول گل نخوریم بعدم کار رو تموم کنیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 36239 بازدید

بازدید دیروز: 62816 بازدید

بازدید کل : 11473670 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر