پنج شنبه ۰۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۴
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
  |   نظرات: يك نظر
1,228 نفر بازدید

خلیلی: برای پرسپولیس بازی در هیچ زمینی فرق نمی‌کند/ هوایی از اصفهان برمی‌گردیم

پرسپولیس نیوز : مدیر تیم پرسپولیس به انجام بازی این تیم با ذوب‌آهن در زمین فولادشهر یا نقش جهان واکنش نشان داد.

محسن خلیلی، در خصوص اینکه چرا تیم پرسپولیس به صورت زمینی و با اتوبوس به اصفهان می‌رود تا با ذوب‌آهن دیدار کند، گفت: من به عنوان مدیر تیم پرسپولیس قبل از انجام هر کاری با آقای برانکو جلسه‌ای برگزار می‌کنیم و برای این بازی هم مثل همیشه دو هفته قبل با کادر فنی مشورت کردیم و جلسه‌ای برگزار شد تا در خصوص سفر به اصفهان تصمیم‌گیری شود.

وی ادامه داد: وقتی که پروازهای روز سه‌شنبه از سمت تهران به اصفهان را بررسی کردیم، فقط یک پرواز در صبح زود به اصفهان موجود بود و یک پرواز در آخر شب. آقای برانکو اعلام کرد که به هیچ عنوان پرواز صبح زود گرفته نشود و پرواز شب هم به صلاح نیست، چرا که احتمال تأخیر در پرواز وجود دارد و این موضوع خواب بازیکنان را دچار مشکل می‌کند. بعد از این مسائل، با هماهنگی کادرفنی بنا شد که به صورت زمینی و با اتوبوس به اصفهان برویم، اما برگشت ما از این شهر بعد از این بازی با هواپیما و پرواز خواهد بود تا بازیکنان خیلی زود به تهران برگردند.

وی درباره انتخاب محل بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن و اینکه این بازی بالاخره کجا برگزار می‌شود، تصریح کرد:‌ از هیأت فوتبال اصفهان با ما تماس گرفتند و گفتند که در ورزشگاه فولادشهر کارهای عمرانی و نصب سکو انجام می‌شود و قرار است درنهایت به ما خبر بدهند که این بازی در فولاد شهر انجام می‌شود یا نقش جهان. البته قرار است شورای تأمین شهر اصفهان در این خصوص تصمیم‌گیری کند و هیأت فوتبال یا فدراسیون فوتبال در این خصوص تصمیم‌گیرنده نیستند.

خلیلی در پاسخ به این سؤال که ذوب‌آهنی برای انجام بازی در فولادشهر راضی نیستند و اعلام کردند که در این صورت ما میهمان پرسپولیس هستیم و میزبان نیستیم، گفت: با مشورتی که با کادر فنی انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که فرقی نمی‌کند که در چه زمینی بازی کنیم، چرا که تیمی که به دنبال قهرمانی است، برایش فرقی نمی‌کند کجا و در چه زمینی به میدان می‌رود بلکه ما در هر بازی برای گرفتن سه امتیاز به زمین می‌رویم.

مدیر تیم پرسپولیس در مورد سفر این تیم به دبی هم افزود:‌ ما ۳۰ فروردین راهی دبی می‌شویم و دو جلسه تمرین تا قبل از بازی با الاهلی عربستان در دبی انجام خواهیم داد و طبق برنامه‌ریزی انجام شده، فردای بازی یک جلسه ریکاوری می‌کنیم و سپس در ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه به تهران برخواهیم گشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “خلیلی: برای پرسپولیس بازی در هیچ زمینی فرق نمی‌کند/ هوایی از اصفهان برمی‌گردیم”

  1. ریحانه گفت:

    ۱

    ۵

    اشتباهتون همینه که زمین براتون فرقی نداره. چون فکرشو بکن در زمین نقش جهان که ظرفیت زیاده و سپاهانیا هم میتونن بیان برای تشویق ذوب

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31103 بازدید

بازدید دیروز: 81182 بازدید

بازدید کل : 7492022 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر