جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۵/ فروردین/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
  |   نظرات: ۳ نظر
1,104 نفر بازدید

خلیلی: در هفته‌های باقیمانده روی حضور هواداران حساب کرده‌ایم/ ۵ امتیاز اختلاف امتیار را حاشیه امنیت نمی‌دانیم

پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشای تیمی با این صلابت، تعصب و شخصیت قهرمانی برای هر کسی لذت‌بخش است.

محسن خلیلی اظهار داشت: خدا را شکر با وجود فشار و سختی کار، تیم شرایط خوبی دارد و نتایج خوب، هواداران را خوشحال کرده است. پیروزی برابر سایپا را نیز به همه پرسپولیسی‌ها، به ویژه هواداران تبریک می‌گویم. همان‌طور که قبل از این هم گفته‌ام و آقای برانکو پس از بازی تأکید داشت، واقعاً فرصتی برای خوشحالی کردن نداریم. خوشحالی ما همان بود که دیروز شنبه با هواداران در ورزشگاه انجام دادیم و از همان لحظه همه به فکر بازی بعدی بوده‌ایم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بچه‌ها واقعاً فشار زیادی به خودشان می‌آورند و پیراهن پرسپولیس و هواداران است که این انگیزه را ایجاد کرده است. چهار پیروزی در چهار بازی انجام شده از شروع سال ۹۸ دلچسب و امیدوارکننده بود. شرایط ما در لیگ قهرمانان احیا شد تا بخشی از اثر اشتباهات داوری جبران شود و در لیگ برتر هم شرایط خوبی پیدا کرده‌ایم، اما این پنج امتیاز اختلاف را هم اصلاً حاشیه امنیت نمی‌دانیم.

خلیلی تصریح کرد: بازیکنان به خوبی به این مسئله آگاه هستند و آقای ایوانکوویچ هم وضعیت را با دقت تشریح کرده است. ما واقعاً باور داریم تا قبل از نهایی شدن قهرمانی، هیچ حاشیه امنیتی نیست. همچنین تلاش می‌شود انرژی، توان و صلابت تیم برای تمام بازی‌ها حفظ شود. در این شرایط حمایت هواداران به دور از هر شعار و تعارفی واقعاً اهمیت دارد.

خلیلی درباره اینکه در ادامه مسابقات، فشار و نزدیکی بازی‌ها و سفرها برای پرسپولیس بیشتر هم خواهد شد، اضافه کرد: در این فشردگی و تعدد بازی‌ها و سفرها، به یک جاهایی می‌رسیم که نگاه به هواداران و تشویق‌ها و حمایت آنها، تیم را بیشتر از زمان‌های عادی آماده مبارزه و مسابقه و تلاش می‌کند. روی تمام هواداران در هر جایی که هستند، حساب می‌کنیم. تهران و غیرتهران ندارد. همان‌طور که به هر شهر و کشوری می‌رویم، حضور دارند.

مدیر تیم پرسپولیس عنوان کرد: در همین تهران، هواداران از تمام استان‌ها، شهرها و اقوام به ورزشگاه آزادی می‌آیند. اینها حس‌های خیلی خوبی است که آنها به تیم می‌دهند و اصلاً نباید تأثیر آن را دستکم گرفت. از فضای مجازی گرفته تا به ویژه سکوها، حضور آنها در این چند بازی باقیمانده لیگ و جام قهرمانان بسیار تعیین‌کننده خواهد بود. دبی و اصفهان و جاهای دیگر ندارد. بچه‌ها منتظر آنها هستند و البته فکر نمی‌کنم، لازم باشد که بگویم همین بچه‌ها برای خوشحالی آنها از جان مایه می‌گذارند.

آقای گل سابق فوتبال ایران درباره بازی با سایپا و تحلیل خود از عملکرد تیم خاطرنشان کرد: درباره مسائل فنی که صحبت نمی‌کنم، ولی آنچه می‌خواهم بگویم، شخصیت به وجود آمده در تیم و تک تک بچه‌هاست. این تیم و بازیکنان نشان داده‌اند که بزرگی و شخصیت قهرمانی با وجود آنها عجین شده است. تیمی که در دو، سه دقیقه اول بازی گل می‌خورد، ولی با خونسردی و مسلط، مرحله به مرحله بازی را در اختیار می‌گیرد و سه گل می‌زند، اصلاً شکست خوردن را نمی‌پذیرد و این شخصیت به وجود آمده در تیم خیلی باارزش است. تیمی که اسیر حواشی نمی‌شود و در هر حال می‌خواهد برتری خود را به حریف تحمیل کند. واقعاً تماشای چنین پرسپولیسی برای هر فوتبالدوستی حتی اگر هوادار پرسپولیس نباشد، لذت‌بخش است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “خلیلی: در هفته‌های باقیمانده روی حضور هواداران حساب کرده‌ایم/ ۵ امتیاز اختلاف امتیار را حاشیه امنیت نمی‌دانیم”

 1. سجاد گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کاشانی مگه شما وقتی پرسپولیس محروم بود راجعب مشکلات همیشه میگفتی من خبر ندارم حالا ک تیم رو دور آرامشه زبون باز کردی خدا ازت نگذره

 2. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  آقا میشه یه بار بجا بودیمیر ، از مهدی شریفی استفاده کنید….
  بابا دوندگی نداره……

 3. ۱۰۱۰۳۶۴ گفت:

  ۰

  ۰

  یکی به کاشانی بگه که از این به بعد هیچکس نه ادم حسابت میکنه ونه ارزشی برات قائله بهتره خودت استعفا بدی بری از این بعد واسه حرفات هیچ کس تره هم خرد نمیکنه مرتیکه بی شخصیت نمک نشناس اون عرب هم فقط تا اردیبهشت مهلت داره پول برانکو رو بده و باهاش تمدید کنه مگر نه با خشم هوادارا روبه رو میشه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6217 بازدید

بازدید دیروز: 28816 بازدید

بازدید کل : 24181925 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر