شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۰
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
  |   نظرات: ۴ نظر
946 نفر بازدید

خلیلی: مسئولان باشگاه پیگیرحقوق پرسپولیس باشند/حاشیه‌ها تمرکز بازیکنان را برهم زد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس باید از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیگیر حقوق باشگاه باشد و اجازه ندهند حق باشگاه پرسپولیس و هوادارانش ضایع شود.

محسن خلیلی در خصوص دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس که منجر به شکست شاگردان برانکو شد، گفت: از قبل پیش‌بینی می‌شد که بعد از تعطیلات تیم پرسپولیس کار سختی در پیش داشته باشد چرا که بازی با فولاد خیلی سخت است به خصوص اینکه این بازی در اهواز انجام شود. البته اتفاقات عجیب و غریبی هم در ورزشگاه قبل از بازی رخ داد که این مسئله تمرکز بازیکنان را به هم ریخت و آنها را از نظر روحی و روانی دچار مشکل کرد. این موضوع باعث شد تا بازیکنان دچار تنش شوند در حالیکه باید قبل از بازی به رختکن می‌رفتند و آماده بازی می‌شدند روی نیمکت نشسته و از نظر ذهنی به هم ریختند.

وی افزود: از طرف مقابل تیم فولاد که میزبان بازی دیروز بود با آرامش به ورزشگاه آمد و مشکلاتی که پرسپولیسی‌ها داشتند را نداشت. بازیکنان  پرسپولیس در اتوبوس حبس شدند و به جای اینکه خود را از نظر ذهنی آماده بازی کنند درگیر تنش و حاشیه بودند که این مسئله باعث شد تا بازیکنان عصبی وارد زمین شوند و در رفتار آنها این موضوع به خوبی مشخص بود.

خلیلی گفت: کاملاً مشخص بود که اتفاقات قبل از بازی روی اعصاب و روان بازیکنان فشار آورده بود و آنها از نظر روانی شرایط خوبی را در بازی سپری نکردند. اصلاً دوست ندارم حرف از عوامل بیرونی بزنم چرا که از این جمله خوشم نمی‌آید اما بازی دیروز بازی نبود که بخواهیم بگوییم بی‌حاشیه بوده است. متأسفانه مسائل حاشیه‌ای خیلی‌ پررنگ‌تر از مسائل فنی بود و همین موضوع روی عملکرد بازیکنان پرسپولیس تأثیر گذاشت.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس افزود: اتفاقات حاشیه قبل از بازی روی ذهن بازیکنان در نیمه اول اثر گذاشت و همین موضوع باعث شد تا آنان در این نیمه دو گل بخورند اما در نیمه دوم شرایط خیلی بهتر بود و بازیکنان پرسپولیس توانستند روی اعصاب خود مسلط باشند و در بازی هم تسلط خوبی پیدا کردند به طوری که بیشترین دقایق بازی در نیمه دوم دست پرسپولیسی‌ها بود و موقعیت‌های زیادی هم خلق کردند و شاید اگر کمی شانس یار بازیکنان بود آنها دیروز در اهواز بازنده نبودند. با همه این شرایط اگر پرسپولیسی‌ها زودتر به گل می‌رسیدند مطمئناً می‌شد گل دوم را هم زد اما در این شرایط بازیکنان پرسپولیس نتوانستند آن عملکرد فنی همیشگی خود را داشته باشند.

خلیلی درباره اعتراض‌هایی که بازیکنان و هواداران نسبت به برخی مسائل داشتند، اظهار داشت: به نظر من مسئولان باشگاه پرسپولیس باید به صورت جدی پیگیر حقوق باشگاه باشند و از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ حق باشگاه را پیگیری کرده و از مسئولان مربوطه خواهان پاسخ باشند. باید اتفاقات حاشیه‌ای، اتفاقات داوری و حواشی پیگیری شود تا حق این باشگاه و هواداران میلیونی‌اش ضایع نشود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “خلیلی: مسئولان باشگاه پیگیرحقوق پرسپولیس باشند/حاشیه‌ها تمرکز بازیکنان را برهم زد”

 1. عباس گفت:

  ۰

  ۰

  نامردها چرا باعث دل مردم میشین ما که دلمان با همین تیم خوش کردیم بی عدالتی تاکه ی چرا میخواین این تیمو نابود کنین انشاالله این رشفه که میگیرین از گلوی بچه‌ها تون پاین نره کرمانشاهی کثیف

 2. ششلول گفت:

  ۶

  ۰

  چرا کسى نمى پرسه فلسفه حضور ۶ داور، یعنى اضافه کردن دو داور بجاى VAR چیه؟ مگه قرار نیست داور کنار دروازه زاویه دور از چشم داور در محوطه ١٨ قدم رو پوشش بده؟ پس چرا کرمانشاهى در صحنه پنالتى نظر داور کنار دروازه رو نپرسید؟

 3. sami گفت:

  ۲

  ۰

  دمت گرم

 4. داور گفت:

  ۲

  ۰

  بازیکنان احساسی و پر شتاب بازی میکردند

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 
آمار بازدید:

بازدید امروز: 53522 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9207595 بازدید

افراد آنلاین: 29 نفر