چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۶
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۷/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
1,535 نفر بازدید

خلیلی: چهارشنبه به ترکیه می‌رویم، در آنجا دو بازی تدارکاتی داریم/ نادری و کنعانی‌زادگان از امروز در تمرینات حاضر می‌شوند

پرسپولیس نیوز: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه هماهنگی‌های لازم برای برپایی یک اردوی کارآمد انجام شده است و از روز چهارشنبه برای برپایی اردوی آماده‌سازی و انجام بازی‌های تدارکاتی راهی ترکیه خواهیم شد.

محسن خلیلی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: تمرینات خوبی را در این مدت با تعداد نفرات بالایی داشتیم. محمد نادری و محمد حسین کنعانی‌زادگان هم از امروز دوشنبه به تمرینات اضافه می‌شوند و برنامه‌های اردوی ترکیه هم با پیگیری‌های باشگاه هماهنگ شده است.

طبق این برنامه؛ روز چهارشنبه ۱۹ تیر ماه ۱۳۹۸ با پرواز ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه راهی استانبول می‌شویم. محل برپایی اردو، کمپ گرین پارک در کاراتپه است.

از فرودگاه تا محل کمپ، یک ساعت و نیم سفر زمینی داریم.

وی ادامه داد: اقامت ما در ترکیه، ۱۰ روزه خواهد بود. پرواز بازگشت برای عصر روز شنبه ۲۹ تیر ماه تدارک دیده شده است. در این مدت دو بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت.

خلیلی خاطرنشان کرد: اولین بازی تدارکاتی برای فصل جدید و با آقای کالدرون فردا سه‌شنبه در ورزشگاه شهید کاظمی خواهد بود. طبق برنامه سرمربی، در روزهای پنجم و آخر اردوی تدارکاتی هم قرار است بازی دوستانه داشته باشیم.

بازیکنان ملی‌پوش هم که در ابتدا، به ترکیه نمی‌آیند در اواسط اردو به تیم ملحق می‌شوند و هماهنگی‌های مربوط به بلیت پرواز آنها نیز در حال انجام است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30231 بازدید

بازدید دیروز: 48115 بازدید

بازدید کل : 14238825 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر