پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
  |   نظرات: ۲ نظر
257 نفر بازدید

خلیل‌زاده: هواداران نگران شکایت پروپیچ از استقلال نباشند/ نتیجه مذاکره با پاتوسی امشب مشخص می‌شود

اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که اگر فیفا تا ۴۸ ساعت آینده پاسخ نامه فدراسیون فوتبال را ندهد، از منابع دیگری پول پروپیچ پرداخت خواهد شد.

اسماعیل خلیل‌زاده در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه خبر درباره پرونده شکایت پروپیچ از استقلال گفت: به دنبال طلب ۸۵۰ هزار دلاری که از فیفا داشتیم، مهدی تاج نامه‌ای به فیفا ارسال خواهد کرد تا از محل درآمدهای‌مان طلب پروپیچ تسویه شود. معاون باشگاه نیز در مقر فیفا حضور داشت تا از طلب‌مان، ۴۳۰ هزار دلار پروپیچ پرداخت شود. از زمان داده شده پنج روز باقیمانده، اما هیچ محرومیتی برای ما لحاظ نخواهد شد.

وی افزود: چهار بازیکن در جام جهانی داشتیم و فیفا برای استقلال ۸۵۰ هزار دلار در نظر گرفته بود. فدراسیون فوتبال پیگیر این پول شد تا بتوانیم مطالبات پروپیچ از این محل پرداخت شود. فیفا دو روز تعطیل بود و قرار است امروز نامه ارسال شود و اگر تا ۴۸ ساعت آینده خبری نشود، از منابع خودمان پول پروپیچ را خواهیم داد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص نگرانی هواداران استقلال گفت: انشاء‌الله مشکلی پیش نمی‌آید و همه تلاش‌مان را خواهیم کرد. تیم را از حالت‌ بحرانی خارج کرده و بازیکنان خوبی جذب شده‌اند و تیم وضعیت اید‌ه‌آلی دارد. هواداران یقین بدانند این چند روزه همه تلاش‌مان را خواهیم کرد. در درجه اول، برای اینکه ارز از کشور خارج نکنیم، می‌خواهیم طلب‌مان را وصول کنیم. اگر تا ۴۸ ساعت آینده این اتفاق نیفتد، منبع دیگری برای پرداخت پروپیچ داریم.

خلیل‌زاده در مورد جذب بازیکنان جدید برای استقلال گفت: شیخ دیاباته را جذب کرده‌ایم. همچنین معاون باشگاه در کشور امارات در حال مذاکره با پاتوسی است و نتیجه آن تا امشب مشخص خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “خلیل‌زاده: هواداران نگران شکایت پروپیچ از استقلال نباشند/ نتیجه مذاکره با پاتوسی امشب مشخص می‌شود”

 1. مجتبی 66 گفت:

  ۰

  ۰

  شعار جدید متوهمان کیسه کشا :
  تا موقع قهرمانی همه چی آرومه من چقد خوشبختم فوتبالم پاکه
  آخر فصل مرگ بر وزیر پرسپولیسی

 2. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  از منابع خودتان؟!!!!!!!!!آخه چیه اون منابع بی پایان شما اقای خلیل زاده؟ یکم به ما هم معرفی کنین. ایشالا امسالم با این کثیف کاریاتون خبری از جام نیست براتون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 8569 بازدید

بازدید دیروز: 32674 بازدید

بازدید کل : 22490396 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر