دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
بالا داخلی سه
 |  ۱۵/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  |   نظرات: ۳ نظر
3,117 نفر بازدید

خمارلو: باشگاه پرسپولیس پولی به دیناموزاگرب نداده است/ بودیمیر خودش برای دریافت رضایت‌نامه‌اش اقدام کرد

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد شایعه پرداخت پولی سنگین از طرف این باشگاه به باشگاه دیناموزاگرب کرواسی واکنش نشان داد.

امروز خبری از یک سایت کروات منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس برای دریافت رضایت‌نامه ماریو بودیمیر مبلغی حدود ۷۵۰ هزار دلار به باشگاه دیناموزاگرب کرواسی پرداخت کرده است.

پندار خمارلو در مورد این مسئله اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس هیچ پولی بابت رضایت‌نامه بودیمیر به دیناموزاگرب پرداخت نکرده است. از همان اول هم قرار بود بودیمیر خودش برای دریافت رضایت‌نامه‌اش اقدام کند، حالا اینکه بین او و باشگاه دیناموزاگرب چه اتفاقی رخ داده را نمی‌دانیم.

وی ادامه داد: رقم قرارداد باشگاه پرسپولیس با بودیمیر حتی نزدیک این مبلغی که برای رضایت‌نامه‌اش اعلام شده هم نیست. حالا چطور گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس ۷۵۰ هزار دلار پول رضایت‌نامه داده را نمی‌دانم! مگر می‌شود وقتی قرارداد بازیکنی به این اندازه نیست، برای رضایت‌نامه‌اش ارزش داشته باشد؟!

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: این‌ها اخبار کذبی است. باید ببینیم اصلا چنین سایتی که این خبر را زده وجود خارجی دارد یا اصلا چنین خبری منتشر شده یا نه.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “خمارلو: باشگاه پرسپولیس پولی به دیناموزاگرب نداده است/ بودیمیر خودش برای دریافت رضایت‌نامه‌اش اقدام کرد”

 1. Eminem گفت:

  ۲۲

  ۱

  همچین خبری وجود خارجی نداره.کاملا توسط لجن نامه خبرورزشی جعل شده و بعد توسط سایت و کانال نود فردوسیپور پروموت و پخش شده.مدیران دست نشانده و بی عرضه باشگاه و شخص خمارلو که مدیر رسانه ای تیم هستند عرضه ندارند که شکایت کنند و این باعث شده قلم به مزدان کیروش و کیسه کشان حقیر هر دروغی به تیم میخوان ببندن.تا زمانی که روزنامه خبرورزشی توقیف نشه، به لجن پراکنی هاشون ادامه میدن.چون نونشون با رفتن کیروش قطع شده و باید از مافیای کیسه و فردوسیپور پول بگیرن.

 2. سامان گفت:

  ۳

  ۱۳

  خواهشا صادق باشید

 3. داور گفت:

  ۳

  ۱۳

  واضح چرا پرداختی رو اعلام نمیکنید همه دنیا مبلغ قرار داد رو اعلام میکنن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15600 بازدید

بازدید دیروز: 63232 بازدید

بازدید کل : 11084050 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر