دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۲
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۸/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱:۴۵
  |   نظرات: بدون نظر
898 نفر بازدید

خواجه وند: بیرانوند این هفته به بلژیک می‌رود/ پرونده کالدرون در آستانه صدور رای است

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: این هفته بیرانوند به بلژیک می‌رود تا در تست‌های پزشکی تیم آنتروپ حضور یابد.

مهدی خواجه وند، مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با رادیو درباره وضعیت قرارداد علیرضا بیرانوند با آنتروپ و چگونگی سفر این بازیکن به بلژیک بیان کرد: نامه‌ای به باشگاه آمده است که بیرانوند پیرو نامه قبلی باید برای تست‌های پزشکی به بلژیک می‌رفت که با شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت در پرواز، حضور او نیز منتفی شد. این هفته بیرانوند به بلژیک می‌رود تا در تست‌های پزشکی حضور یابد.

درباره وضعیت علیرضا بیرانوند فردا استعلام می گیریم
او افزود: اینکه بیرانوند برای ادامه لیگ به ایران بازمی گردد یا خیر را نمی‌دانم و فکر می‌کنم فقط یک تست پزشکی است. درباره این موضوع باید استعلام بگیریم که با توجه به نزدیک بودن لیگ بلژیک، بیرانوند برای تست پزشکی می‌رود یا در همان جا خواهد ماند. فردا یک استعلام می‌گیریم اما قطعا باید طبق توافق عمل کرد.

خواجه وند ادامه داد: رسول پناه تدارک پرداختی به خارجی‌ها را دید و پولی که باید به رادو داده شود، تهیه شده و مشکلی وجود ندارد.

پرونده کالدرون در آستانه صدور رای است
مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت پرونده کالدرون و برانکو گفت: درباره کالدرون باید بگویم که بحث حقوقی داشتیم و پرونده در آستانه صدور حکم است، اما هنوز حکمی صادرنشده است. انتظار داریم هرلحظه رای این پرونده صادر و ابلاغ شود. درباره پرونده برانکو نیز پس از اینکه حکم اولیه صادر شد، به آن اعتراض می‌شود و به دادگاه عالی ورزش می‌رود. همزمان درحال مذاکره و مدیریت این ۲ پرونده هستیم تا با طرفین توافق کنیم.

وی در خصوص هزینه پرسپولیس در دادگاه عالی ورزش (CAS) اظهار کرد: باید این نکته را بگویم در پرونده برانکو، او خواستار دریافت رقم بیشتری بود، اما با دفاعیاتی که انجام دادیم، این مبلغ کم شد. برانکو یک میلیون و ۸۰۰ هزار یورو طلب کرده بود، اما با دفاعیات ما، فدراسیون جهانی فوتبال حکم یک میلیون و ۵۰ هزار یورویی داد. این حکم به ما اعلام شد و تا امروز که من درحال صحبت با شما هستم، هزار فرانک برای پرونده برانکو هزینه شد.

شرایط باشگاه با ۶ ماه قبل متفاوت است و امروز راحت‌تر می‌توانم برای مذاکره صحبت کنم
خواجه وند در پایان گفت:‌ نمی‌توانیم پرونده را رها کنیم، زیرا اگر این اتفاق رخ دهد، باشگاه ۶ ماه یا یک سال بعد جریمه خواهد شد. به دنبال حل کردن پرونده با توافق هستیم. شرایط باشگاه با ۶ ماه قبل متفاوت است و امروز راحت‌تر می‌توانم برای مذاکره صحبت کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31344 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25679194 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر