چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۶:۵۶
تبلیغ داخلی


 |  ۲۲/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  |   نظرات: ۱۲ نظر
2,765 نفر بازدید

خواسته‌های کالدرون برای ادامه کار در پرسپولیس؛ برکناری انصاری‌فرد و افزایش قرارداد

پرسپولیس نیوز: سرمربی آرژانتینی برای ادامه کار در تیم فوتبال پرسپولیس خواسته‌هایی داشت که در نهایت مسیر او و سرخپوشان از یکدیگر جدا شد.

به نقل از تسنیم، گابریل کالدرون که در ابتدای فصل مربی آرامی بود اولین مصاحبه تندش را علیه وزارت ورزش انجام داد و گفت؛ وزارت ورزش فرزاندانش را به یک چشم نگاه نمی‌کند و وزارت ورزش را مانع سرخپوش شدن دیاباته دانسته و مدعی شد مدیران تیمش شرایطی را برایش بوجود آوردند که مجبور به جذب جونیور گزینه نهمش شد.

بعد از پیروزی در دربی کالدرون در هفته‌های بعد از این مسابقه نسبت به عدم دریافت مطالباتش موضع‌گیری کرد. به گفته شاگردانش نوع صحبت کردن کالدرون در رختکن تیم هم تغییر کرده بود.

در ادامه سیدجلال برای مدتی نیمکت‌نشین و شجاع خلیل‌زاده در پست غیر تخصصی به بازی گرفته شد و همین مسئله ناراحتی و در ادامه اختلاف بین آنها را در پی داشت. رادوشویچ و بشار رسن گلایه کردند که چرا کالدرون تاکید دارد تیمش بازیکن خارجی خوب ندارد و در عوض استقلال خارجی‌های گران قمیت به خدمت می‌گیرد. اختلاف با امید عالیشاه و علیرضا بیرانوند نیز از دیگر اختلافات بین مرد آرژانتینی با بازیکنانش.

کالدرون بعد از کنار گذاشتن جونیور که با مبلغ ۵۷۰ هزار دلار به پرسپولیس آمده بود(۷۰ هزار دلار گران‌تر از دیاباته) از باشگاه پرسپولیس خواست یک مهاجم خارجی دیگر به همراه یک هافبک خارجی برای تقویت تیمش در نیم فصل جذب کنند. باشگاه پرسپولیس چند گزینه به کالدرون معرفی کرد تا او در موردشان نظر دهد. بعد از چند هفته که انصاری‌فرد منتظر تایید کالدرون برای جذب دو بازیکن خارجی بود با چند گزینه از سوی او مواجه شد. گزینه‌هایی که ارزان ترین آنها دو و سه میلیون دلار قیمت داشتند. در مجموع کالدرون دوست نداشت بازیکن جدید غیر از کانال خودش وارد تیم شوند و در پایان نیم فصل هم اعلام کرد اصلا بازیکن خارجی نمی خواهد و حقوق بازیکنان داخلی پرداخت شود.

با آغاز تعطیلات نیم فصل کالدرون با پیام‌هایی که روی صفحات اجتماعی خود گذاشت، اختلافش با انصاری‌فرد و پیروانی را علنی کرد و بعد از آن راهی آرژانتین شد. در ادامه مذاکرات بین او و مدیریت باشگاه پرسپولیس فقط از طریق ایمیل انجام شد چرا که او حاضر نبود ارتباط تلفنی با انصاری‌فرد بگیرد. او حتی لیست مازاد تیمش را از طریق مدیربرنامه‌های خود در اختیار دو عضو هیئت مدیره قرار داد.

شرط‌های جدید و پایان همکاری
ادامه کار پرسپولیس و کالدرون منوط به شروطی شد که سرمربی آرژانتینی روبه‌روی این باشگاه قرار داد. خواسته‌هایی مبنی بر اینکه قسط دوم قراردادش را یکجا می‌خواهد، پاداش‌هایش باید به موقع بابت هر برد به وی پرداخت شود و اگر ۴۸ ساعت عقب بیفتد اجازه فسخ یکطرفه را پیدا خواهد کرد، مبلغ قرارداد خودش و دستیارانش تا حدود ۵۰ درصد افزایش پیدا کند، محمد حسن انصاری‌فرد و افرادی که او آنها را در باشگاه مشغول به کار کرد، باید برکنار شوند. مدیران باشگاه پرسپولیس حاضر شدند خواسته‌های مالی‌اش را برآورده سازند. آنها این موضوع را به اطلاع وی رساندند اما کالدرون پاسخی نداد تا انصاری‌فرد تصمیم به قطع همکاری با این مربی بگیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

12 Responses to “خواسته‌های کالدرون برای ادامه کار در پرسپولیس؛ برکناری انصاری‌فرد و افزایش قرارداد”

 1. سید محمد گفت:

  ۰

  ۰

  لطفا بفرمایید . وزیرورزش ورئیس جمهوربمانندیابروند؟!!!!! آیااینادرکشورهای خودشان چنین اختیاراتی دارند ؟

 2. hadi گفت:

  ۲

  ۱

  واقعا عجیبه مردم و مدیران ما این غربیها یا اوناییکه با فرهنگ غرب بزرگ شدن رو نشناختن هزار سال مردم دنیا رو چاپیدن میلیوناه آفریقایی و هندی و سرخپوست رو کشتن و به بردگی گرفتن کجای آرژانتینیای اصیل شبیه کالدرونه؟ سیصد سال اسپانیای ها اونجا استثمار کردن و جمعیتشون رو ریختن اونجا و اقوام اصیل رو کشتن حالا اینها وسه ما شدن آرژانتینی؟ اینا تو خونشون استثمار و تحقیر بقیه ملتهاست باید جلوشون محکم وایساد والا هار میشن هر کس نجربه برخورد با یه غربی داره میفهمه چی میگم بمحض اینکه محکم جلوشون وایسی و تحقیرشون کنی کارشون رو درست انجام میدن اما اگه یه لبخند اضافی بزنی سوارت میشن با پروگی هم پولت رو میگیرن هم برات تعیین تکلیف میکنن؟ ذات ایرانی با اینا مشکل داره چون ما مردیم والا اگر پادشاهان ما میخاستن نمیتونستن ملتهای دیگه رو به بردگی بکشن و منابع غذا و معادنشون رو خالی کنن بیارن ایران؟ اما از همون سه هزار سال پیش یونانی ها و رومی ها هر جا رو که گرفتن ببینید چه بر سر مردم اوردن حتی چیزهاییکه نمیتونستن حمل کنن به اروپا آتیش میزدن که مردم اون مناطق تا سالها نتونن رو پای خودشون وایسن ما تو مدیرانمون نیاز به چندین سردار سلیمانی داریم اینارو به صلابه بکشه

 3. 6قدیم گفت:

  ۱۸

  ۱

  وشروط دیگر: برکناری رئیس فدراسیون،استیضاح رئیس جمهور،خروج کامل ایران ازبرجام و…

 4. محمد گفت:

  ۱۹

  ۱

  از پست اینستاش معلوم بود برنمیگرده ولی بخاطر جوسازیاش باشگاه مجبور بود منتظر بمونه تا نیاد بیشتر جوسازی کنه که همش زیرسرهیئت مدیره خبیث بود
  ولی بنظرم باشگاه نباید اینقد توی جذب بازیکتن تعلل میکرد چرا باید پاتوسی که باهاش توافق کرده بودیمو قراداد نبندیم تا کالدرون تایید نهایی بده؟
  زودتر بازیکن بگیرید مربیم فقط دایی نباشه که داداشش رو میکنه مربی که ارزوی قهرمانی تراکتورو داشت من از داداشش خیلی بدم میاد
  زودتر بازیکن بگیرید که حداقل تست پزشکیم بده

 5. یه پرسپولیس یه بهبهان گفت:

  ۳۱

  ۳

  توکی هستی که بخوای براماتعیین تکلیف کنی،بروگم شو،یه تارموی انصاریفرو پیروانی روبا صدتامثل توعوض نمی‌کنیم.

 6. حسین۷۴ گفت:

  ۳۳

  ۲

  اگر چیز دیگه ای هم میخوای بگو
  چقدر ادم میتونه بی چشم و رو باشه اخه بیشعور وقتی هوادارا بهت گفتن حیا کن رها کن همین انصاریفرد پشتت وایساد

 7. لاو گفت:

  ۲۱

  ۱

  غم این روزها اونقدر زیاده که دست به نوشتن نمیره. اول اینکه خدا صبر بده به خانواده‌های این هموطنان عزیز. دوم ‌‌‌‌؛ آقای کالدرون به سلامت. ما ممنون زحماتت هستیم ولی اینجا پرسپولیسه باج خبری نیست با ایمیلی که زدی و گفتی انصاری فر هم نباشه مشخصه که هر چی گفتن درباره مدیر برنامه و این هیت مدیره بی خاصیت و مترسک درسته. اینا اونقدر احمق بودن که برانکو گذاشتن بره. هرچند مشخص بود که قصدشون فراری دادنه الانم که با دیکته کردن حرفاشون شمارو هم وارد بازیشون کردن واقعا متاسفم با این مدیریت احمق گونه وزارتخونه نا محترم

 8. Kevin گفت:

  ۲۰

  ۲

  مرتیکه احمق چی فکر کرده پیش خودش با این شرط و شروط پس اون قرارداد اول فصل برا چیه یا چطوری بسته میشه که اینا این طوری نیم فصل این درخواستا رو میکنن؟از اولشم از این یارو خوشم نیومد بهتر که رفت. مستر حاشیه!!

 9. مجتبی جلالیان گفت:

  ۲۵

  ۱

  مگه ما کیسه کش ذلیل هستیم که یه مربی واسمون تعیین تکلیف کنه؟

 10. حسین گفت:

  ۱۵

  ۲

  به ای اجانب روبدی فردااسم تیمم عوض میکنندبایدزودترازاینا به فکرسرمربی می رفتید

 11. Ali. Z گفت:

  ۲۲

  ۱

  خخخ برو بابا اوسکول اگه اول فصل برانکو هم یه همچین شرط و شروطی میذاشت بهتر بود که میرفت چه برسه به تو که یه تار موی برانکو هم نیستی پرسپولیس این قدرم ذلیل نشده که کسی مثل تو این شروطو واسش بذاره

 12. حمید گفت:

  ۲۰

  ۱

  اونوقت ما میگیم باشگاه دو دسته اس و دست ایجنت کالدرون و عرب و نبی و رغبتی تو یه کاسه اس بعضیا میگن توهم دارید. دیگه کالدرون رسما در شروطش اعلام کرده که انصاریفرد باید برکنار بشه و ((عرب و تیم او!!!!!!!)) برای کالدرون بلیط برگشت تهیه کنن. حالا بازم بگید این هیات مدیره خائن نیست و جلوی پای مدیرعامل سنگ اندازی نمیکنه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33448 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25498472 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر