پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: تيم ملي
 |  ۲۰/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
  |   نظرات: ۳ نظر
430 نفر بازدید

داورزنی: تیم ملی با بهترین امکانات و اردوها راهی روسیه شد

پرسپولیس نیوز: معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: اکثر کارشناسان فوتبال، از روند آماده‌سازی تیم ملی ابراز رضایت کرده‌اند.

محمدرضا داورزنی، معاون حرفه‌یی و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباره تدارکات تیم ملی برای حضور در جام جهانی روسیه، عنوان کرد: خوشبختانه تیم ملی فوتبال کشورمان با پشت سرگذاشتن بهترین امکانات و اردوها راهی روسیه شد. برگزاری ۱۰ دیدار تدارکاتی و هم‌چنین برپایی دو اردوی در سطح بسیار بالا در ترکیه و روسیه، در راستای آماده‌سازی هر چه بیش‌تر تیم ملی برای حضور در این مسابقات شکل گرفت. این که تیم ملی در کمپی که قرار بود در اختیار تیم ملی ایتالیا باشد اردو زد و در کنار آن برگزاری اردوی دیگر در کمپ بشیکتاش همه و همه در همین راستا قابل ارزیابی است.

او افزود: مقایسه تعداد بازی‌های دوستانه تیم ملی کشورمان پس از صعود به جام جهانی با حریفانش در جام جهانی نشان می‌دهد که تیم ملی فوتبال، در بحث پشتیبانی وضعیت بسیار مطلوبی داشته است. این موضوع خوشبختانه رضایت جامعه فوتبال را به همراه داشته و پیشکسوتان و اکثر کارشناسان ارزشمند این رشته ورزشی، از روند آماده‌سازی تیم ملی ابراز رضایت کرده‌اند.

داورزنی خاطرنشان کرد: بی شک، دعای خیر مردم پشت سر تیم ملی است. امیدوارم تیم پرافتخار ما در میدان روسیه بتواند بیش از پیش شایستگی‌هایش را نشان بدهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “داورزنی: تیم ملی با بهترین امکانات و اردوها راهی روسیه شد”

 1. تیم ابدی گفت:

  ۱

  ۱

  تیم تونس که نه کشور ثروتمنده نه صاحب فوتبال با اسپانیا و پرتغال بازی دوستانه داشته اونوقت ما تو این کشور که خرج ۱۰ تا کشورو سازمان چریکی رو ساپورت میکنه باید با سیرالئون و لیتوانی بازی کنیم … اونوقت اگه تیمی که به عنوان تنها تیم بدون شکست با ۹ کلین شیت از ۱۰ بازی رفته جام جهانی جلوی قهرمان دنیا و اروپا نتیجه نگرفت همه کاسه کوزه ها سر کیروش خراب میشه همون بلایی که سر برانکو آوردن

 2. اسی پرس گفت:

  ۱

  ۱

  آقای داور زنی با آمد به وزارت، والیبالم خراب کردی. کدام کارشناس بی شعوری همچین حرفی زده.

 3. علی گفت:

  ۸

  ۰

  داور زنی بمیر فقط،فقط خفه شو و بمیر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16369 بازدید

بازدید دیروز: 41289 بازدید

بازدید کل : 15582323 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر