یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۰
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۰/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰
  |   نظرات: ۶ نظر
3,071 نفر بازدید

داورزنی: گله هواداران ربطی به مدیریت باشگاه نداشت / قرار شد اپراتورها شفاف سازی کنند

پرسپولیس نیوز : معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مقرر شد به جای یونان تیمی دیگری با ما بازی کنند که درخواست های آنچنانی شده بود. رقبای ما ۶-۷ بازی تدراکاتی داشتند و ما ۱۰ بازی تدارکاتی داشتیم.

 محمدرضا داورزنی در پایان جلسه مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری در جمع خبرنگاران گفت: می دانید که ۴ سال مدیریت آقای دکتر خلیلی امروز ۲۰ خرداد تمام می‌شد و ما در ۲۷ اسفند ۹۶ یعنی ۷۶ روز قبل اعلام کردیم فرایند برگزاری مجمع را انجام بدهند و ثبت نام ها انجام شود زیرا بعد از آغاز فرایند باید روند صلاحیت‌ها را در کانال خودش پیگیری می‌کنیم. ما ۱۵ روز قبل از مجمع زمان مجمع را اعلام می‌کنیم و اسامی مجمع و علاوه بر هیات های استانی نمایندگان ورزشکاران و … را اعلام می‌کنیم. سایر ارگان ها و دوستان ما در وزارت اطلاعات کار خود را انجام می‌دهند.

وی افزود: ۶ نفر ثبت نام کردند و صلاحیت یک نفر تایید نشد و فقط دو نفر در انتخابات باقی ماند و بقیه انصراف دادند. در نهایت دو نفر در این انتخابات شرکت کردند و ۴۱ عضو این مجمع داشت که ۳۷ نفر به خلیلی و ۲ نفر هم به رقیب رای داد و یک رای هم باطل شد. خلیلی هم خودش رای نداد و کار ارزشمندی کرد. اگر می‌خواستیم مجمع را در تاریخ دیگری برگزار کنیم باید حکم سرپرستی می‌زدیم که سرپرستی شایسته نیست و در آخرین فرصت ممکن یعنی امروز انتخابات را برگزار کردیم و در این مدت نامزدها جلساتی برگزار کردند و امروز هم همه آمدند و شرکت کردند و در نهایت به ثبات فدراسیون رای دادند.

معاون وزیر ورزش در مورد اعتراض یکی از نامزد‌ها به رد صلاحیتش اظهار داشت: این کم لطفی است مسئولیت با وزارت اطلاعات و حراست است.پروژه صلاحیت ها را یک کمیسیون بررسی می‌کند و دیروز هم به او اعلام شد که گفتند چرا به من کتبی اعلام نشده و در نهایت کتبی امروز این رد صلاحیت به او اعلام شد. او یکی از تولید کنندگان و پرورش دهندگان خوب هستند و مسئولیت تایید صلاحیت به عهده وزارت ورزش نیست.

داور زنی در مورد دیدار با هواداران پرسپولیس گفت: علاقمندانی از باشگاه پرسپولیس آمده بودند و در خدمت گرشاسبی هم بودیم. برخی تصور می‌کردند که وزارت ورزش به یکی از تیم ها کمک می‌کند و فضا را برای یارگیری و تیم رقیب باز گذاشته ولی برای پرسپولیس محدودیت گذاشته شده است که نقطه نظرات دوستان را شنیدیم. خواستار شفاف سازی در مورد اسپانسر ها بودند که بخش زیادی از این رقم از پول هواداران تامین می شود و اینکه آنها می‌گفتند ما یک و نیم برابر بیشتر از تیم رقیب هوادار داریم اما دریافتی ما کمتر است. در نهایت گفتیم اپراتورها به صورت شفاف این مساله را در اختیار هواداران قرار بدهند. انصافا در این سال ها هواداران بار اصلی را به دوش کشیدند هرچند موسسات مالی هستند که آمدند و بخشی از هزینه ها را تامین کردند. در مورد هزینه ها صحبت کردیم و قرار شد کل دو باشگاه میزان دریافتی و پرداختی هایشان از اسپانسرها اعلام شود از تبلیغات محیطی و اسپانسر تبلیغات محیطی و بلیت فروشی . ضمن اینکه هوادارانی که مقابل وزارت ورزش تجمع کرده بودند هیچ گله‌ای از مدیریت جدید نداشتند و اعتراض آنها ربطی به شرایط مدیریت باشگاه نداشت.
وی افزود: نه اعتراض به مدیریت باشگاه نبود اینکه سرپرستی به مدیریت تبدیل شود صحبت شد و اکثرا خواهان اداره باشگاه با مدیر بودند نه سرپرست.
داورزنی در مورد تدارکات مطلوب تیم ملی و گلایه های کی روش گفت: آن بخشی که به وزارت ورزش برمی‌گردد و هیچ بازی تدارکاتی برای تیم ملی دیده نشده است و تیم ملی ما هم ۱۰ بازی تدارکاتی هم داشتیم اگر بازی های سوریه و کره را تدارکاتی محسوب کنیم ۱۲ بازی بود اما یک بازی یونان برگزار نشد که در اختیار فدراسیون فوتبال نبود. یونان بخاطر مشکلات سیاسی با ترکیه خواستار برگزاری بازی در مکانی دیگر بودند اما سرمربی تیم آن را نپذیرفت و بعد قرار بود تیمی دیگری با ما بازی کنند که درخواست های آنچنانی شده بود. رقبای ما ۶-۷ بازی تدراکاتی داشتند و ما ۱۰ بازی تدارکاتی داشتیم. کمپی در روسیه هم تدارک دیده شده است. طبیعی است که با شرایط مطلوب فاصله داریم نه فقط ما بلکه همه کشورها با این مساله فاصله دارند. وزارت ورزش در آماده سازی تیم ملی تمام قد در کنار فدراسیون فوتبال بوده است.

وی افزود: برخی تصور می‌کردند لغو بازی با یونان یعنی لغو تمام بازی ها که اینگونه نیست. من پاسخ کی روش را ندادم و کی روش همواره به دنبال شرایط مطلوب تری است و فدراسیون هم تلاش می کند.

معاون وزیر ورزش در مورد اعزام ها به جام جهانی گفت: در اعزام های گذشته کمترین همراه از وزارت ورزش دارد که به گونه ای تنظیم شده که یک بازی سلطانی فر، یک بازی من و یک بازی هم دکتر احمدی هستند. عباباف و علی رغبتی به عنوان کسی که مسئولیت برنامه ریزی وزارت ورزش را دارد و نگاهی تحلیلی دارد و حضور رغبتی تشریفاتی نیست و وظیفه دارد که در محل مسابقات حضور داشته باشد و بررسی های دیگر که در زاویه دوربین دیده نمی‌شود و برای ورزش کشور مفید خواهد بود. یکی از مدیران کل استان ها در این مسابقات حاضر می شود و ۳۱ اداره کل داریم و مدیران استان ها در همه بخش های فوتبال حضور دارند و مدیرکل استان فارس را به عنوان مدیری که عملکرد خوبی داشته به نمایندگی از همه مدیران استان ها حضور دارد و حضور او هم قطعی نیست. از سایت اطلاع رسانی وزارت ورزش هم فقط دو خبرنگار در این سفر هستند.

وی افزود: رویداد جام جهانی از بزرگترین رویدادهای جام جهانی است که نزدیک به ۳ و نیم میلیارد آن را دنبال می کنند و همه کشورهای دنیا بالاترین مقامات از نزدیک مسابقات را تماشا می‌کنند و بسیاری از کارشناسان هم که در فرایند ورزش نقش دارند هم حضور پیدا می کنند. در بخش وی ای پی ببینید چه کسانی می نشینند. ۳۲ کشور به جام جهانی راه پیدا می کنند و طبیعی است که افرادی که در فرایند قانون گذاری کشور و ورزش نقش دارند روند برگزاری مسابقات را از نزدیک ببیند اشکالی دارد؟ زمانی که آنها در مسند قانونگذاری هستند می توانند به مجلس کمک کنند فکر نمی کنم بیش از ۳-۴ نماینده مجلس در این رویداد حاضر شوند.

داورزنی در مورد اینکه با این شرایط اقتصادی بهتر نبود که این نمایندگان نروند بهتر است گفت: اینکه برخی بروند یا نخواهند بروند و یا ۳-۴ نماینده بروند و نفری ۱۵-۲۰ میلیون هزینه می شود و در نهایت ۱۰۰ میلیون هزینه می شود البته نمی خواهم بگویم این رقم کم است اما در ورزشی که هزینه میلیاردی می شود و برای آماده سازی هزینه میلیاردی می شود برای افرادی که در این فرایند حضور دارند در موضوع ورزش حرفه ای و زیر ساخت های ورزش تصمیم گیری می شود و فوتبال را به عنوان پدیده ای که مردم با برد و باخت هایش شاد و ناراحت می شوند باید در نوع نگاه مان بازنگری شود البته معنی حرفم این نیست که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بر منابع خودش مدیریت نکند این بخش ویترین فوتبال کشور است و مردم شاد می شوند که تیمش در این مسابقات حضور پیدا می کند تعدادی از تصمیم گیرندگان هم در این مسابقات حاضر شود اشکالی دارد؟

داورزنی در مورد اعزام زیاد نفرات به جام جهانی گفت: اسامی اعزام ها از سازمان لیگ اعلام کنند اما اینکه کدام نفرات بروند حضور افراد کاهش پیدا می کند. با حداقل نفرات ممکن اعزام ها انجام می شود شاید تاج هم بخاطر وضعیت جسمانی اش نرود و تاکید بر این است که اعزام ها با حداقل نفرات انجام شود و به جز بخش رسانه ای و اطلاع رسانی
وی در مورد ملاقات وزیر ورزش با رئیس فدراسیون کشتی گفت: این مساله عادی است و روسای فدراسیون ها به خاطر برنامه هایشان با وزیر ورزش دیدار و گفت و گو کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “داورزنی: گله هواداران ربطی به مدیریت باشگاه نداشت / قرار شد اپراتورها شفاف سازی کنند”

 1. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  هدایتی کمک نکه!!!
  تیم ما برای قرارداد حتما صقف داشته باشه!!!
  ولی استقلال میلیارد میلیارد هزینه کنه اشکال نداره؟؟؟
  پارسال ۱ نمونه شجاعییان ۳٫۵ میلیارد!!!!
  تیام ۱ میلیون دلار(۱۰ میلیارد)!!!
  بابا شما یک روده راست تو شیکمتون نیست!!!!

 2. تیم مردمی گفت:

  ۰

  ۰

  در موردادعای کی روش برای بازی های تدارکاتی جوابش را ندادم ما ۱۰ بازی تدارکاتی داشتیم چرا جوابش رو ندادید همینه که ایشون همیشه از عالم و ادم طلب کارندو فکر می کنند همه باید در خدمت شون باشند

 3. هادی گفت:

  ۰

  ۰

  ببینید طوری شده هر کس از مسئولین حرف بزنه کسی باورش نمیشه البته همه دنیا همینه ولی اینجا نباید اینطور باشه مثلا ما ادعامون میشه مسلمونیم ولی یه نکته هم هست نمیگم همه ولی بعضی از این آقایون انقدر گیر سیاسی بازی و باند بازی هستن که اصلا تو فکر این نیستن که پرسپولیس کمتر پول بگیره سوراخ بیشتر اینجا لابی مدیر تاثیر داره چیز دیگه که هست ظاهرا ما ۷ میلیارد بیشتر از استقلال هزینه کردیم بخاطر بدهیای بیشتر فقط ۱۲ میلیارد ژوزه خورد یه چیزی در همین حدود هم خورده بدهیای دیگه بود ولی مورد اینه با توجه به اینکه درآمد ما هم همین حدود از استقلال بیشتره پس باید یر به یر میشد ماهم مثل اونا خرج میکردیم همین امسال ۹ میلیارد با دلار ۶ تومن پول تیام میشه هرچند دولت گفته دلار ۴۲۰۰ به پرسپولیس استقلال میدیم حدود ۷ میلیارد دستمزد شفر و دستیاراشه ۷ تا بازیکن ۱٫۵ میلیاردی ایرانی داره واقعا یخورده عجیبه هر چند میگن پول شفر و تیام و انصاری میده که ۱۵ میلیارد پول خورده براش همیشه برادرای شفیع زاده هم کمک ۱ تا ۲ میلیاردی میکنن و پول اردوهاشون رو میدن حاج حسین چون خار داره بلد نیست مثل انصاری فیلم بازی کنه بدون سر و صدا با اون همه ثروت مثل انصاری بشه دبیر فدراسیون دوچرخه سواری ههههههه که راحت بتونه ورود و خروج بخونین صادرات و واردات با پست نیمه دولتی داشته باشه چون اهل اعتراضه خوششون نمیاد ازش محبوبه میترسن جاشون رو بگیره

 4. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  چطور امسال که پرسپولیس از نقل و انتقالات محرومه فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بعد از سالها سقف قراردادها رو برداشته و اجرا نمیکنه برای همه تیمها؟ چطور استقلال به تیام پیشنهاد ۱۰ میلیاردی میده؟ اگه اینها حمایت از تیم شیشتقلال نیست پس اسمش چیه؟؟؟؟؟؟؟

 5. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  چی رو شفاف سازی کنن اون زمان که نباید اسپانسر مشترک می شد به بهانه کمتر بودن استقلالی ها و نبود اسپانسر برای استقلال اومدید هر اسپانسری که پرسپولیس می گرفت رو مشترک کردید خیلی از پرسپولیسی ها رو عملآ با این بی اعتمادی ها فراری دادید به این تیم ضربه زدید باعث شدید بازیکنانش به خاطر یک میلیارد یا حتی ۵۰۰ میلیون پول کمتر یا بیشتر ول کنن برن و تیم موقع بازگشت اونها محروم و جریمه و..بشه از بعد از حمله عوامل دولتی به هدایتی و اسپانسرهای خصوصی مگر شرط نزاشتید که افراد حقیقی و ثروتمند نباید به پرسپولیس کمک کنند؟ پس چرا درباره استقلال به اعتراف روزنامه خود این تیم این قانون رو دور می زنید حتی یک بچه ۹ ساله هم میفهمه در تمام این ۱۰ سال گذشته شما به هر قیمتی دنبال حفظ و تقویت استقلال به هر قیمتی بودید

 6. خب آخرش؟ گفت:

  ۰

  ۰

  خب مطابق معمول این ۴۰ سال آخرش چی شد؟؟کسی فهمید؟انشاااااله درست میشه بزودی درست
  ه؟؟؟؟؟نشدم لابد مصلحتی توش بوده؟؟بازنشد انششالله اخر خرداد نشد آخر تیر اره بابا خودتونید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 9108 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24435341 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر