جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۴/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
  |   نظرات: بدون نظر
1,750 نفر بازدید

دایی: بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم

پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: یک بازی خیلی سخت داریم مقابل پرسپولیس که هواداران خوبی دارد.

علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: یک بازی خیلی سخت داریم مقابل پرسپولیس که هواداران خوبی دارد. متأسفانه در بازی قبل کمال شایستگی نتوانستیم موفق شویم.

* امیدوارم فردا از فینالیست آسیا امتیاز بگیریم

وی ادامه داد: امیدوارم فردا بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم از فینالیست لیگ قهرمانان آسیا امتیاز بگیریم. همه سعی ما این است که امتیاز بازی را بگیریم و تمرینات خوبی هم در این هفته انجام دادیم تا برنده از زمین بیرون بیاییم.

*پرسپولیس لیگ را دست کم نمی‌گیرد

وی در مورد اینکه حضور پرسپولیس در فینال باعث می‌شود که این تیم با احتیاط مقابل سایپا بازی کند گفت: پرسپولیس هیچ موقع تیمی نیست که وقتی به فینال آسیا برود لیگ را دست کم بگیرد. آنها با قدرت و انگیزه بیشتری می‌آیند تا شایستگی‌هایشان را نشان بدهند و هواداران هم توقع جز این از پرسپولیس ندارند.بازی خوبی خواهد شد پرسپولیس بازیکنان و کادر فنی بزرگی دارد و کار سختی مقابل این تیم داریم.

*هزینه زمین آزادی ۵ برابر ورزشگاه تختی است

دایی درباره اینکه تیم شما روی زمین بازی می‌کند و زمین تختی کیفیت مناسبی برای بازی ندارد، اظهار داشت: حرف شما را قبول دارم اما ما باید شرایط را ببینیم، شورای تأمین بازی کردن ما در زمین قوامین را نپذیرفت و به دلیل برخی معذورات نمی‌توانیم آنجا میزبان باشیم.از طرفی هم در ورزشگاه آزادی نمی‌توانیم از رقبا میزبانی کنیم چرا که هزینه زمین آزادی ۵ برابر ورزشگاه تختی است و هزینه زیادی برای ما به وجود می‌آورد. از طرفی اگر بخواهیم در ورزشگاه آزادی بازی کنیم هر دو بازی رفت و برگشت ما با تیم میهمان خواهد بود.

*به خاطر برخی شرایط نمی‌توانیم در شهر قدس میزبانی کنیم

وی درباره اینکه چرا در زمین شهرقدس میزبانی نمی‌کنید، خاطرنشان کرد: شورای تأمین اجازه میزبانی به ما در ورزشگاه اکباتان را نمی‌دهد ما سال قبل هم در تختی بازی کردیم اما از مسئولان ورزشگاه تختی خواهش می‌کنم که این زمین را به حال خود رها نکنند و فقط برای دو بازی این طرف و آن طرف آن را وصله پینه نکنند. حرف شما را قبول دارم اما به خاطر برخی شرایط نمی‌توانیم آنجا میزبانی کنیم.

وی در مورد اینکه رئیس هلال‌احمر کرمانشاه اعلام کرده ما از دایی نخواستیم که پول‌ها را به ما بدهد، گفت: فکر کنم هلال‌احمر جوابی که داده و گفته ما از دایی نخواستیم ایشان پول بدهد یا در جریان نبوده است یا خبر ندارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35847 بازدید

بازدید دیروز: 63782 بازدید

بازدید کل : 2703618 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر