شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
  |   نظرات: يك نظر
1,850 نفر بازدید

دایی و همامی با پرسپولیس به توافق می‌رسند

پرسپولیس نیوز: با تلاش فدراسیون فوتبال به احتمال فراوان تا امروز علی دایی و مسعود همامی با باشگاه پرسپولیس به توافق برسند.

در پی اولتیماتوم کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه پرسپولیس و استقلال به تکاپو افتادند تا طلب طلبکاران خود را بپردازند تا از لیگ قهرمانان فصل آینده کنار گذاشته نشوند. در همین رابطه روز گذشته جلسه طولانی مدتی بین مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و حمیدرضا گرشاسبی و امیرحسین فتحی مدیران دو باشگاه پرسپولیس واستقلال برگزار شد تا طرفین به راهکارهای مناسبی برای پرداخت بدهی‌های خود برسند.

فدراسیون فوتبال با ورود به پرونده شکایات از باشگاه پرسپولیس، خطر حذف سرخ‌پوشان از لیگ قهرمانان آسیا را کم کرد و در جلسه روز گذشته تماس تلفنی بین مسئولان فدراسیون فوتبال و علی دایی و همچنین مسعود همامی برقرار شد و توافق‌های خوبی هم برای پرداخت مطالبات این دو نفر انجام شد و این امیدواری وجود دارد که امروز توافقات نهایی حاصل شود و خطر حذف از آسیا از باشگاه پرسپولیس دور شود.

تحلیل مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال مبنی بر این است که احتمال حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا باعث تضعیف فوتبال ایران در آسیا خواهد بود و به همین دلیل تلاش‌هایی صورت گرفت تا این مشکلات حل شود.

از طرف دیگر، فیفا و کنفدراسیون آسیا خواهان همکاری فدراسیون‌ها با باشگاه‌ها شدند، نه اینکه با آنها در تخلفات همدستی کنند، چرا که همدستی فدراسیون‌ها با باشگاه‌های متخلف باعث می‌شود که این فدراسیون‌ها هم در مظان اتهام قرار بگیرند؛‌به همین دلیل این باعث شده تا فدراسیون فوتبال هم تلاش کند تا مشکلات این دو باشگاه به صورت ریشه‌ای حل شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “دایی و همامی با پرسپولیس به توافق می‌رسند”

 1. فرهاد گفت:

  ۲۰

  ۲

  جناب آقای دایی ، کاملا حق با شماست
  قانون حق رو به شما داده ، جریمه رو به شما داده ، طبق قرارداد سال دوم و سوم که نبودید رو هم به شما داده
  نوش جون تون
  فقط لطفا دیگه اسم پرسپولیس رو نیارید ، تمام !

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 
آمار بازدید:

بازدید امروز: 52501 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9206574 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر