چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۳
سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۷/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
  |   نظرات: يك نظر
612 نفر بازدید

درخشان: امیدوارم اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس کارهای بزرگی انجام بدهند/ روند صعودی سرخپوشان می‌تواند تداوم پیدا کند

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم باشگاه پرسپولیس تهران با تفکرات و برنامه های هیات مدیره جدید بتواند به شرایط خیلی بهتری برسد.

بر اساس تصمیم مجمع عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس؛ ایرج عرب، جعفر کاشانی، علی رغبتی، سید مهرداد هاشمی و مهدی محمد نبی به عنوان اعضای هیات مدیره این باشگاه انتخاب و معرفی شدند.

حمید درخشان، پیشکسوت پرسپولیس درباره انتخاب این هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صحبت کرد.

وی با اشاره به اینکه به این انتخاب تبریک می‌گویم و امیدوارم تیم پرسپولیس بتواند با حضور چنین هیات مدیره‌ای به نتایج خوبی برسد، افزود: امیدوارم باشگاه پرسپولیس تهران با تفکرات و برنامه های هیات مدیره جدید بتواند به شرایط خیلی بهتری برسد و روند صعودی سرخپوشان تداوم پیدا کند تا روزهای شگفت انگیزی برای اعضای تیم و هواداران رقم بخورد.

درخشان با اشاره به اینکه اعضای هیات مدیره پرسپولیس باید تلاش کنند تا این تیم پرطرفدار با مشکلات مالی دست و پنجه نرم نکند و شرایط خوبی را در پیش بگیرد، اضافه کرد: آقای عرب هم در این مدت زحمت کشیدند اما فعلا زود است که درباره عملکرد این فرد اظهار و نظر کرد. با این حال آرزو می کنم اعضای جدید هیات مدیره کارهای بزرگی انجام بدهند و پیشاپیش هم سال نو را به آنها تبریک عرض می‌کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “درخشان: امیدوارم اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس کارهای بزرگی انجام بدهند/ روند صعودی سرخپوشان می‌تواند تداوم پیدا کند”

 1. احسان گفت:

  ۰

  ۰

  این مردک چقد نظر میده 😐
  جز خراب کردن پرسپولیس هیچ غلطی نکرد.
  همیشه هم مدعی و صاحب نظر

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5467 بازدید

بازدید دیروز: 53092 بازدید

بازدید کل : 14601015 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر