یکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۰/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶
  |   نظرات: يك نظر
499 نفر بازدید

درخشان: بازی‌هایی مانند بولیوی کمکی به تیم ملی نمی‌کند/ کی‌روش فقط حواسش به بازیکنان نیکمت‌نشین خارجی نباشد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال ایران گفت: بهتراست سرمربی تیم ملی لیگ برتر ایران را هم ببیند و فقط حواسش به بازیکنان نیکمت‌نشین تیم‌های خارجی نباشد.

حمید درخشان درباره شرایط تیم ملی و انجام بازی‌های تدارکاتی با تیم‌هایی، چون بولیوی اظهار داشت: این بازی‌ها کمکی به تیم ملی فوتبال ایران نمی‌کند فقط و فقط برای خود سرمربی تیم ملی مفید است که امتیاز به دست بیاورد و اعلام کند تیم نباخته است.

وی افزود: این بازی‌ها مزیتی برای تیم ملی ندارد چون تاکتیک بازی‌های ما مشخص است و چیزی تغییر نمی‌کند. تیم ملی ۷ سال است که به یک شیوه فوتبال بازی می‌کند و فقط به دفاع ۱۱ نفره روی آورده و هیچ تاکتیک و بار فنی به تیم ملی اضافه نشده است.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت: ما راهکار‌هایی برای دفاع کردن داریم، اما راه حلی برای حمله و رسیدن به گل در تیم ملی وجود ندارد. در تیم ملی اضافه شدن به خط حمله و جا به جا شدن اصلا در دستور کار نیست.

درخشان در مورد دعوت از بازیکنان برای بازی در تیم ملی تصریح کرد: ما همیشه به انتخاب‌های سرمربی تیم ملی احترام می‌گذاریم اما دعوت بازیکنان به تیم میل و سلیقه کی‌روش است. در بحث ملی باید استقلال و پرسپولیس کنار گذاشته شوند و بازیکنانی که استحقاق پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند بتوانند توانایی خود را ثابت و به تیم ملی دعوت شوند.

وی ادامه داد: نباید فقط به بازیکنانی که در لیگ‌های خارجی حضور دارند توجه شود و بهتراست که سرمربی تیم ملی لیگ برتر فوتبال ایران را ببیند و فقط حواسش به نیکمت نشینان خارجی نباشد.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره عملکرد و تاکتیک‌های کی‌روش در تیم ملی اظهار داشت: کی‌روش در ۷ سال گذشته همه جور امکانات در اختیار داشته اما افتخاری برای تیم ملی ایران کسب نکرده و ما شاهد هیچ خروجی از تیم ملی نبودیم. فقط ۲ بار به جام جهانی رفتیم و شاهد حذف تیم ملی بودیم.

وی افزود: بسیاری از مربیان بزرگ دنیا در یک تیم ۳ تا ۴ سال حضورپیدا می‌کنند و بعد از بدست آوردن افتخارات بسیار کار خود را با تیم‌های دیگر ادامه می‌دهند. هم‌اکنون کی‌روش ۷ سال در ایران است و ما هیچ افتخاری از این مربی ندیدیم.

درخشان در پایان خاطرنشان کرد: کی‌روش باید برای تیم ملی ایران بعد از ۷ سال قهرمانی بیاورد و اگر چنین نشد مشخص می‌شود مربی توانمندی  برای تیم ملی ایران نبوده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “درخشان: بازی‌هایی مانند بولیوی کمکی به تیم ملی نمی‌کند/ کی‌روش فقط حواسش به بازیکنان نیکمت‌نشین خارجی نباشد”

  1. علیرضا گفت:

    ۰

    ۰

    انتخاب بازیکن یه طرف شخصیت سر مربی تیم ملی یه طرف دیگه.این مردک داره لجبازی میکنه.میگه من پیشنهاد۴ساله داشتم ولی حاضر شدم قرارداد۸ماهه ببندم.فقط واسه رفع عقده هاش.اگه با کیروش ادامه بدیم جام ملتها جزو ۴ تا تیم نمیتونیم باشیم که واقعا با این پتانسیل حق ماست.میبینید که در رده باشگاهی که به لحاظ بازیکن وضع ما خیلی خراب تر از رقبای تا بن دندان مسلح هستش با یه مدیریت خوب که حاصلش تولید غیرت مضاعف تو تیم شده جزو ۴ تیم اول آسیا هستیم.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 48494 بازدید

بازدید دیروز: 63056 بازدید

بازدید کل : 5127813 بازدید

افراد آنلاین: 27 نفر