شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۱۰
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  |   نظرات: يك نظر
417 نفر بازدید

درخشان: وقفه بین بازی‌ها همه تیم‌ها را عقب می‌اندازد/ ممکن است دیر هماهنگ شدن بازیکنان به ضرر پرسپولیس تمام شود

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ممکن است دیر هماهنگ شدن بازیکنان به ضرر پرسپولیس تمام شود و به همین دلیل جدید‌ها باید بیشتر تلاش کنند.

حمید درخشان در مورد دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر که با شکست شاگردانبرانکو به پایان رسید، اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود، ولی اشتباهات داوری هم در نتیجه دخیل بود.

وی افزود: بازیکن فولاد خودش را زمین انداخت و داور هم پنالتی گرفت در حالی که اگر در بازی‌های سطح اول دنیا ببینید چنین خطایی اصلا پنالتی نیست.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: شاکله اصلی تیم پرسپولیس با ورود بازیکنان جدید کمی تغییر کرده و طبیعی است که آنها هنوز کاملا با تیم هماهنگ نشده باشند. بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند تا بتوانند خودشان را در تیم بزرگی مثل پرسپولیس جا بیندازند. بازی در چنین تیم‌هایی بسیار سخت است و بازیکن باید بداند کجا بازی می‌کند. هواداران از آنها توقع دارند و آنها نباید اشتباه کنند. البته ممکن است دیر هماهنگ شدن بازیکنان به ضرر پرسپولیس تمام شود و به همین دلیل جدید‌ها باید بیشتر تلاش کنند.

درخشان در پایان خاطرنشان کرد: از حالا نمی‌شود گفت: چه تیمی خوب و چه تیمی ضعیف است. تازه یکی، دو هفته از آغاز نیم‌فصل دوم می‌گذرد و فعلا نمی‌شود نظری داد، ولی قطعا تیم‌های بالای جدولی فعلی همان بالای جدولی‌های پایان لیگ خواهند بود. متاسفانه وقفه بین بازی‌ها همه تیم‌ها را عقب می‌اندازد و پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “درخشان: وقفه بین بازی‌ها همه تیم‌ها را عقب می‌اندازد/ ممکن است دیر هماهنگ شدن بازیکنان به ضرر پرسپولیس تمام شود”

  1. 1010364 گفت:

    ۷

    ۰

    به نظر من عالیشاه و رسن باید بجای سروش و ترابی فیکس باشن و سروش و ترابی باید کم کم به ترکیب اضافه شن رسن و عالیشاه امادگیشون خیلی بیشتره عالیشاه که بهترین هافبک چپه لیگه و ازاون بهتر تواین پست نداریم و باید فیکس بازی کنه تو بازی با فولاد اگه از اول عالیشاه و رسن بازی میکردن بازی رو میبردیم تو این بازی سخت خارج از خونه نباید برانکو به سروش و ترابی از همون اول بازی میداد و جفتشون هم بدترین بازیشونو انجام دادن و همین باعث شده بود تو نیمه اول یکی از بدترین بازیهای فصل رو از پرسپولیس ببینیم

 
آمار بازدید:

بازدید امروز: 33182 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9187255 بازدید

افراد آنلاین: 25 نفر