جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
  |   نظرات: ۲ نظر
836 نفر بازدید

درخشان: عملکرد کالدرون در محو یا پر رنگ شدن یاد برانکو تاثیر دارد

پرسپولیس نیوز: سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد و تاثیر کالدرون در پرسپولیس می تواند باعث فراموشی برانکو یا غیبت مشهود این مربی شود.

حمید درخشان در مورد برگزاری دربی پایتخت در هفته چهارم لیگ برتر گفت: البته اگر پرسپولیس و استقلال در هفته های پایانی لیگ مقابل یکدیگر قرار می گرفتند با توجه به ارزیابی و شناخت بهتر از یکدیگر می توانست شرایط بهتری را هم رقم بزند. البته پرسپولیس با توجه به اینکه اسکلت اصلی تیمش را حفظ کرده شناخته شده تر است اما استقلال تغییرات زیادی داشته است. هر دو تیم هم با دو مربی جدید و تفکرات متفاوت نسبت به فصل قبل مقابل هم قرار می گیرند.

وی افزود: تغییرات زیاد در تیم استقلال می تواند هم برای این تیم نقطه قوت و هم نقطه ضعف تلقی شود. نقطه قوت از این نظر است که تیم ها شناختی از استقلال ندارند و نقطه ضعف استقلال هم می تواند همین مساله باشد زیرا ممکن است تا قبل از هفته چهارم بازیکنان استقلال به خوبی با هم هماهنگ نشده باشند. اما دربی بالاخره باید برگزار شود چه هفته چهارم، چه هفته  هشتم، دوازدهم یا پانزدهم.

درخشان تصریح کرد: مزیت برگزاری دربی در هفته های ابتدایی لیگ این است که از حریفان قدرتمند عبور کرده اید و تیم های دیگر در تعقیب شما خواهند بود. تقابل مربیانی از ایتالیا و آرژانتینی نیز تقابل دو سبک متفاوت از مربیان خواهد بود.

سرمربی اسبق پرسپولیس در مورد اینکه برخی کارشناسان فوتبال می گویند غیبت برانکو در لیگ نوزدهم محسوس خواهد بود اظهار داشت: این مساله به عملکرد و تاثیر کالدرون در پرسپولیس بستگی دارد. اگر کالدرونعملکرد و تاثیر مثبتی در تیم داشته باشد دیگر کسی از برانکو یادی نمی کند اما اگر کالدرون تاثیر مثبت نداشته باشد در آنصورت غیبت برانکو خیلی مشهود و محسوس خواهد بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “درخشان: عملکرد کالدرون در محو یا پر رنگ شدن یاد برانکو تاثیر دارد”

 1. بهرام گفت:

  ۱

  ۰

  شاید خیلی ها ازش ایرادات بجای بگیرن ولی آقای درخشان در زمان خودش جزو بهترین های آسیا بود ، و یادمون باشه ۲ تا دربی برامون برده ، یادمون باشه خوبی های آدمها رو

 2. پرسپولیس دهه 70 گفت:

  ۱۰

  ۵

  شرافتا” تو حرف نزنی میگن لالی، یبار دوای درد تیم بودی بس نبود؟!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30843 بازدید

بازدید دیروز: 67177 بازدید

بازدید کل : 16610400 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر