پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۶:۱۴
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۱/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  |   نظرات: يك نظر
1,379 نفر بازدید

درخواست باشگاه پرسپولیس از حامی مالی باشگاه برای پرداخت زودهنگام پول

پرسپولیس نیوز: مسئولان باشگاه پرسپولیس از حامی مالی این باشگاه درخواست کرده‌اند در صورت امکان زودتر از موعد به حساب این باشگاه پول واریز کنند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس به بازیکنان این تیم وعده داده‌اند که به زودی بخشی از مطالبات آن‌ها را به حساب بازیکنان واریز خواهند کرد اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

موعد پرداخت پول از سوی حامی مالی این باشگاه آخر مرداد ماه است اما مسئولان پرسپولیس از حامی مالی این باشگاه خواسته‌اند که در صورت امکان، این پول زودتر به حساب باشگاه واریز شود.

بازیکنان پرسپولیس اعلام کرده‌اند که از ابتدای لیگ تا امروز پولی از این باشگاه نگرفته اند و به همین دلیل مسئولان این باشگاه در تلاش هستند هر چه زودتر بتوانند بخشی از تعهدات مالی خود را انجام دهند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “درخواست باشگاه پرسپولیس از حامی مالی باشگاه برای پرداخت زودهنگام پول”

 1. payam گفت:

  ۱۶

  ۰

  من نمیدونم چه داستانیه ما که ٢ تا پنجره بازیکن نگرفتیم
  سال قبل هم فقط ۴ تا بازیکن گرفتیم تازه طارمی هم فروختیم کلا ١۵ تا بازیکن اسمی داشتیم بقیه جوونا هستن ولی همیشه بازیکنا میگن پول نگرفتیم باشگاه هم میگه نیس
  ولی تیم دوم پایتخت نگاه کنین تو این ٢ سال بالی ٣٠ تا بازیکن گرفتن به امثال صیادمنشو باقری میلیاردی دادن کادرو عوض کردن این همه خارجی گرفتن هیچوقتم بازیکناشونم من نخوندم تو هیچ سایتی بگن پولمون عقب افتاده
  شما شک نمیکنین؟
  مدیرا که همشون سفارسین
  طرفدارا باید اعتراض کنن حداقل اسپانسرا یکی نباشه یا تحریم کنن ادمین تو هم یه خبر بزن

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر