پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  |   نظرات: يك نظر
1,934 نفر بازدید

درخواست سربازرس AFC از طلبکاران ۳ باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی

پرسپولیس نیوز : سربازرس AFC که برای راستی آزمایی وضعیت مالی سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی در تهران به سر می برد از طلبکاران سه باشگاه درخواستی را مطرح کرد.

از روز گذشته دو ناظر AFC برای راستی آزمایی مدارک مالی سه باشگاه استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی وارد تهران شده اند.

آنها روز گذشته در باشگاه استقلال مستقر شدند و ۱۱۰ پرونده مالی این باشگاه را بررسی کردند. آنها امروز با مدیران تراکتورسازی هم دیدار دارند و قرار است در باشگاه پرسپولیس هم حضور پیدا کنند.

در همین راستا خانم وین سربازرس تایلندی که در تهران است از طلبکاران این سه باشگاه خواسته تا به این آدرس ایمیل mailto:Overduepayables@the-afc.com شکایات خود را عنوان کنند تا کنفدراسیون آسیا با دقت این پرونده ها را بررسی کند.

در این زمینه آرش شکرریز که وکیل و نماینده چند بازیکن از این سه باشگاه است اظهار داشت: امروز سربازرس AFC با من تماس گرفت و خواستار این موضوع شد که اگر بازیکن و مربی و هر شخصی از این سه باشگاه شکایت دارد از طریق ایمیل ذکر شده موارد را به اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا برسانند. او تاکید کرد که این پرونده ها همگی مورد بررسی قرار می گیرد.

شکرریز تاکید کرد: ناظران ای اف سی به صورت جدی در حال پیگیری شکایت ها هستند و به همین دلیل این آدرس ایمیل را در اختیار طلبکاران قرار داده اند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “درخواست سربازرس AFC از طلبکاران ۳ باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی”

  1. م.ن گفت:

    ۶

    ۰

    خدا به فریاد بدهکاران برسه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34635 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86775737 بازدید

افراد آنلاین: 673 نفر