دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲/ فروردین/ ۷۷۷ - ۱۰:۴۲
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای درخواست مدافع ملی‌پوش از ژوزه و رویانیان؛ کریمی را به مناسبت میلاد امام رضا(ع) ببخشید بسته هستند
217 نفر بازدید

درخواست مدافع ملی‌پوش از ژوزه و رویانیان؛ کریمی را به مناسبت میلاد امام رضا(ع) ببخشید

خبرگزاری پرسپولیس : سید جلال حسینی به نمایندگی از بازیکنان پرسپولیس از محمد رویانیان و مانوئل ژوزه خواست علی کریمی را مورد بخشش قرار دهند.

تیم پرسپولیس در چارچوب هفته دهم لیگ برتر موفق شد با یک گل آلومینیوم هرمزگان را در ورزشگاه آزادی پس از ۱۴۹ روز شکست دهد. از همین‌رو بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از این پیروزی در رختکن به خوشحالی پرداختند.

سید جلال حسینی، مدافع ملی‌پوش پرسپولیس این فرصت را غنیمت شمرد و پس از بازی در رختکن خطاب به محمد رویانیان و مانوئل ژوزه گفت: با توجه به این پیروزی شیرین به عنوان نماینده از طرف کلیه بازیکنان پرسپولیس از شما می‌خواهم که به بازیکنان عیدی دهید و علی کریمی را به پرسپولیس بازگردانید.

رویانیان پس از صحبت‌های جلال حسینی قول‌هایی به بازیکنان داد اما با توجه به اینکه ژوزه در کنفرانس مطبوعاتی حضور داشت در این باره صحبتی انجام نداد و عکس‌العملی نداشت. البته ژوزه در نشست مطبوعاتی پس از بازی آلومینیوم هرمزگان اعلام کرد که قصد بازگشت به عقب در مورد علی کریمی را ندارد و یک روز همه چیز را درباره او خواهد گفت.

 

 

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 88735 بازدید

بازدید دیروز: 144800 بازدید

بازدید کل : 64061229 بازدید

افراد آنلاین: 370 نفر