دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۹/ مهر/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
  |   نظرات: بدون نظر
1,060 نفر بازدید

درخواست مدیران پرسپولیس از AFC برای جلوگیری از حاشیه‌سازی/ پسر و دوستان برانکو تماشاگران ویژه

پرسپولیس نیوز: مدیران باشگاه پرسپولیس از مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستند که اتفاقات بازی دور مقدماتی با السد تکرار نشود و مراقب باشند تا مدیران السد دست به حاشیه‌سازی نزنند.

تمرین پرسپولیس طبق برنامه قرار بود ساعت ۱۸:۱۵ به وقت قطر شروع شود اما برانکو زودتر بازیکنان را به زمین تمرین ورزشگاه السد قطر آورد.

*بازیکنان قبل از شروع تمرین روپایی می‌زدند و آقا وسط تمرین می‌کردند تا بدن‌هایشان را با توپ گرم کنند.

*تیم داوری بازی فردا همزمان با بازیکنان پرسپولیس در زمین مشغول تمرین و گرم کردن بدن‌هایشان شدند. داور فردا از سریلانکاست.

* حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل و حاجی بیگی عضو هیات مدیره باشگاه در اواسط تمرین به ورزشگاه آمدند و تمرین را از نزدیک تماشا کردند.

* بازیکنان ابتدا زیر نظر مارکو بدن هایشان را گرم کردند و بعد بازیکنان به دو دسته ذخیر و اصلی تقسیم شدند و در نصف زمین فوتبال بازی کردند.

* برانکو برای اینکه بازیکنان‌شان را با تمامی زمین مسابقه آشنا کند در همه بخش‌های زمین تمرینات تیم پرسپولیس پیگیری شد.

* هوای ورزشگاه خیلی بهتر از هوای بیرون از ورزشگاه بود و با وسایل سرماساز دمای هوای ورزشگاه خیلی مطلوب بود و بازیکنان پرسپولیس رضایت خوبی داشتند.

* پسر و دوستان برانکو نیز در تمرین پرسپولیس حاضر شدند و تمرین را تماشا کردند.

* در بازی قبلی پرسپولیس و السد در دوره مقدماتی در نیمه دوم دستگاه‌های تهویه مطبوع و کولرهای ورزشگاه السد خاموش شد و هوای ورزشگاه گرم شدبه همین دلیل مسئولان پرسپولیس به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مورد تذکر دادند و خواستند که اتفاق آن بازی در مسابقه فردا تکرار نشود.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2416 بازدید

بازدید دیروز: 90038 بازدید

بازدید کل : 6744823 بازدید

افراد آنلاین: 27 نفر