دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۹:۰۵
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۳:۱۵
  |   نظرات: ۲ نظر
1,904 نفر بازدید
بازیکنان سرباز در تراکتورسازی ماندگار شدند

درخواست پرسپولیس و استقلال برای جذب سرباز رد شد

پرسپولیس نیوز : باشگا‌ه‌های استقلال و پرسپولیس از تربیت‌بدنی نیروهای مسلح درخواست جذب بازیکن سرباز را داشتند که این درخواست مورد موافقت قرار نگرفت.

درخواستی برای جذب بازیکنان سرباز به دو تیم پرطرفدار استقلال و پرسپولیس به تربیت‌بدنی نیروهای مسلح ارایه شد که این درخواست از سوی مسئولان مربوطه مورد موافقت قرار نگرفت و این دو باشگاه امکان جذب بازیکن سرباز را نخواهند داشت.

سردار مهر علی باران چشمه این خبر را تایید کرد.

همچنین خبر دیگر اینکه بازیکنان سربازی که به تراکتورسازی رفته‌اند تا پایان خدمت سربازی‌ در این تیم حضور خواهند داشت.

تراکتورسازی به مالک خصوصی واگذار شده و دیگر یک تیم نظامی محسوب نمی‌شود و به همین دلیل برخی گمانه‌زنی کردند که بازیکنان سربازی که در تراکتورسازی حضور داشته‌اند فصل آینده می‌توانند به تیم‌های دیگر لیگ برتر یا تیم‌های نظامی در لیگ دسته اول بروند اما هیچ کدام از این گمانه‌زنی‌ها درست نبود و تربیت‌بدنی نیروهای مسلح تصمیم گرفت که بازیکنان سرباز تراکتورسازی تا پایان دوره خدمت مقدس سربازی در این تیم حضور داشته باشند و برای تراکتورسازی بازی کنند.

 

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “درخواست پرسپولیس و استقلال برای جذب سرباز رد شد”

 1. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اتفاقا بهتر قبول نکردن.وگرنه از اونجا که کیسه همه جا لابی داره.بازیکن های سرباز خوب رو میبردن واسه کیسه.هر کدوم بنجل بود میدادن پرسپولیس.بعد اسمش این بود که هر دو مساوی بازیکن سرباز جذب میکنن.

 2. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  جالبه تیمهای پرطرفدار مردمی ولی بدون حمایت دولتی از قبیل بازیکن سرباز و حق پخش تلویزیونی و غیره. چقدر بدبختن این دو تا تیم. عجب مردم سالاریی!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2479 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24278649 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر