دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۴
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دومین قهرمانی پیاپی تیمش در لیگ برتر از تلاش برای کسب سومین قهرمانی صحبت کرد. بسته هستند
272 نفر بازدید

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دومین قهرمانی پیاپی تیمش در لیگ برتر از تلاش برای کسب سومین قهرمانی صحبت کرد.

پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از دومین قهرمانی پیاپی تیمش در لیگ برتر از تلاش برای کسب سومین قهرمانی صحبت کرد.

علیرضا بیرانوند پس از پیروزی تیمش مقابل سپیدرود و برپایی جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفدهم گفت: این قهرمانی را به هواداران خونگرم پرسپولیس تبریک می‌گویم. خیلی خوشحالم و باید بگویم لذت دبل قهرمانی واقعاً قابل توصیف نیست و امیدوارم این دو تبدیل به سه شود و به قول معروف، تا سه نشه، بازی نشه!

وی افزود: قول می‌دهم فصل بعد هم برای رسیدن به قهرمانی تلاش کنیم. فقط امیدوارم در فصل آینده دیگر سکوها را خالی از تماشاگر نبینم. خوشحالم که هواداران پرسپولیس از قهرمانی تیم محبوب‌شان لذت بردند. برای این قهرمانی زحمایت زیادی کشیدیم و دست تک تک بازیکنان، کادرفنی، مدیریت و هواداران را می‌بوسم که ما را تنها نگذاشتند.

دروازه‌بان پرسپولیس یادآور شد: قهرمانی ما تمام شد و امیدوارم بازی رفت و برگشت مقابل الجزیره هم به برتری برسیم. ما تنها ۱۲ تا ۲۴ ساعت برای خوشحالی زمان داریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 63637 بازدید

بازدید دیروز: 94694 بازدید

بازدید کل : 71420492 بازدید

افراد آنلاین: 464 نفر