جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۷
 |  ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
  |   نظرات: يك نظر
7,135 نفر بازدید

دروازه‌بان کنار گذاشته تیم امید در تمرینات پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان ایرانی تیم زیر ۱۹ ساله‌های گالاتاسرای در حالی در تمرینات پرسپولیس حاضر شده که سرمربی وقت تیم امید دی ماه به دلیل ضعف فنی عذر او را از اردوی این تیم خواسته بود.

در روزهای اخیر یک دروازه‌بان ایرانی به نام آرش شرقی در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کرده و همراه با سایر دروازه‌بانان این تیم زیر نظر محسن سیدی به تمرین پرداخته است.

این دروازه‌بان که اخیرا به عنوان دروازه‌بان به تیم گالاتاسرای ترکیه پیوسته دی ماه به اردوی تیم امید دعوت شد که از نظر فنی نتوانست رضایت زلاتکو کرانچار سرمربی وقت تیم امید را جلب کند و به همین دلیل عذر این بازیکن خواسته شد.

حالا این دروازه‌بان مشخص نیست به چه دلیل در تمرینات اخیر پرسپولیس در ترکیه حضور پیدا کرده است.

او در عکس یادگاری منتشر شده با بازیکنان در سمت راست با لباس سبز حضور پیدا کرده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “دروازه‌بان کنار گذاشته تیم امید در تمرینات پرسپولیس”

  1. حسام گفت:

    ۱۲

    ۱۲

    دوستان با توجه به حفظه کله بدنه تیمه قهرمانه و اضافه شدنه دو تا ملی پوش به تیمه قهرمانمون اگه بتونیم یه مهاجمه درجه یکم جذب کنیم بهترین تیمه بیست ساله پیش بسته شده..جا داره بخاطرش از عرب تشکر بشه.حتی اگه این کارو با پولی که قرار بود به بزانکو پرداخت بشه انجام داده,سیاسته قشنگی نبود,اما خروجیش برا تیم بد نشد.ایشالا با شکایته بی فایده ای که از برانکو میشه زمانی که میخریم باعث شه پوله برانکو هم از منابع تأمییبن شهو کار به شکایتو شکایت کشی برانکو نرسه

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5219 بازدید

بازدید دیروز: 45196 بازدید

بازدید کل : 14349138 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر