پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۷
تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
  |   نظرات: ۳ نظر
812 نفر بازدید

دروازه بان پیکان: هر گلری جای من بود چهار گل می خورد

دروازه بان تیم فوتبال پیکان در مورد انتقادهایی که نسبت به عملکرد او می شود، گفت: هرکسی جای من در دیدار مقابل پرسپولیس درون دروازه پیکان قرار داشت چهار گل دریافت می کرد.

حید شیخ ویسی در خصوص شکست شب گذشته تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی انجام ندادیم و نتیجه خوبی هم گرفتیم حالا باید منتظر بازی‌های آینده باشیم.

وی درباره صحنه گل اول پرسپولیس که روی اشتباه فردی او به ثمر رسید گفت: نمی‌دانم چرا به این اندازه روی من حساسیت وجود دارد. برخی‌ افراد علیه من موضع گیری می کنند. من اگر گل بد خوردم همیشه تقصیر را به گردن گرفتم و چیزی نگفتم اما اینکه در برخی سایت ها علیه من موضع گیری می شود به خاطر این است که من مدیر برنامه ندارم. بعضی ها مدیر برنامه دارند و آنها در سایت ها و رسانه ها علیه من موضع گیری می کنند.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان ادامه داد: منشا این تحرکات در تیم خودمان است، دلیلی ندارد که بیرون از تیم خودمان کسی علیه من صحبت کند. مدیربرنامه برخی بازیکنان خودمان منتظر هستند تا اتفاق بیفتد تا علیه من موضع بگیرند. من تا پیش از این بازیکن ساکتی بودم و خیلی جاها کوتاه آمدم اما از الان به بعد می خواهم صحبت کنم تا حقم خورده نشود.

شیخ ویسی خاطرنشان کرد: من اگر اشتباهی کردم هیچ وقت این اشتباه را پنهان نکردم و اگر توپی هم گرفتم وظیفه ام را انجام دادم. منتها در فوتبال ایران اینطور است که اگر سکوت کنم ضرر خواهم کرد.

وی درباره سه گلی که از پرسپولیس خورد گفت: ۸ توپ روی دروازه ما آمده که ۷ موقعیت تک به تک بوده است. خب بلاخره از ۷ تک به تک ۳ موقعیت گل می‌شود از اول فصل اینطور بوده که بیشتر موقعیت ها روی دروازه ما تک به تک و ۳ به ۲ بوده، خب این تقصیر من است؟ هر دروازه بان دیگر جای من بود شب گذشته چهار گل می خورد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “دروازه بان پیکان: هر گلری جای من بود چهار گل می خورد”

 1. 6قدیم گفت:

  ۴

  ۰

  تاسیها جوری ازش انتقادمیکنن انگارتادیروزکمترین گل خورده رو داشته وتیمش صدرجدول بود.آقایون روزنامه رو سروته گرفتین!

 2. عدالت گفت:

  ۵

  ۰

  شماتقصیرندارید.مقصربازیکنان بیرحمانه پرسپولیسن که به هیچ تیمی رحم نمیکنن

 3. پوکر قهرمانی گفت:

  ۷

  ۰

  اگه بهتر قدر موقعیتهارو میدونستیم پیکان ۶ تایی شده بود


 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30522 بازدید

بازدید دیروز: 34276 بازدید

بازدید کل : 25529822 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر