دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۲۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۳/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
  |   نظرات: بدون نظر
333 نفر بازدید

درودگر: مشکل حق پخش تلویزیونی امسال باید حل شود

پرسپولیس نیوز: مدیر بازاریابی سازمان لیگ گفت: مشکل حق پخش تلویزیونی فوتبال امسال باید حل شود تا فوتبال‌مان با خطر مواجه نشود.

صادق درودگر در مورد برگزاری کلاس دو روزه بازاریابی کنفدراسیون فوتبال آسیا در تهران اظهار داشت: پیش از این من برای برگزاری یک جلسه بازاریابی به قرقیزستان رفته بودم و در آنجا از ممدف که از مسئولان بازاریابی کنفدراسیون آسیا است درخواست کردم کلاسی نیز در تهران برگزار کند. سؤالاتی در مورد وضعیت بازاریابی در فوتبال ایران از سوی AFC به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال شد پس از آن هم ممدف به ایران سفر کرد و جلسه‌ای با هدایت ممبنی مدیر بازاریابی فدراسیون داشت و مقرر شد که سه دوره کلاس مقدماتی، متوسطه و پیشرفته بازاریابی در فوتبال ایران برگزار کنیم و شرکت‌کنندگان در این کلاس‌ها به عنوان مدیران بازاریابی در باشگاه‌های فوتبال فعالیت کنند.

وی افزود: دیروز این کارگاه آموزشی به پایان رسید و آقایان تاج و بهاروند در جلسه آخر کلاس شرکت کردند و گواهی‌های شرکت‌کنندگان را به آنها اهدا کردند. همچنین جناب عزیزی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در این کلاس به همراه رئیس فدراسیون فوتبال حاضر شد.

درودگر با اشاره به مشکل حق پخش تلویزیونی فوتبال ایران گفت: این جلسه همچنین با این نماینده محترم مجلس شورای اسلامی برای حل مشکل حق پخش رایزنی کردیم به عقیده من فوتبال و ورزش یک پدیده اجتماعی است تا فرهنگی؛ البته می‌توان اقدامات فرهنگی هم در ورزش انجام داد اما ورزش با توجه به رسانه‌های اجتماعی یک پدیده اجتماعی است.  از علی مطهری هم دعوت کرده بودیم که در جلسه روز گذشته حاضر شوند اما ایشان در قم تشریف داشتند. در این نشست نماینده مردم مجلس شورای اسلامی همچنین نظرات مسئولان بازاریابی را هم شنید. امیدوارم که حق پخش تلویزیونی امسال به نتیجه برسد.

وی در مورد اینکه اگر مشکل حق پخش تلویزیونی حل نشود چه خواهد شد، گفت: مشکلات زیادی برای فوتبال‌مان درست می‌شود رئیس فیفا در نامه‌ای به رئیس جمهور و سلطانی‌فر وزیر محترم ورزش و جوانان یادآور شده که فوتبال ایران باید از حق پخش تلویزیونی بهره‌مند شود وگرنه فوتبال ایران با خطراتی مواجه خواهد شد.

مدیر بازاریابی سازمان لیگ  در مورد میزان درآمد بازاریابی در لیگ برتر هیجدهم گفت:‌درآمد خوبی در این مدت داشته‌ایم اما رقم دقیق آن را باید از حسابداری سؤال کنید.

درودگر در مورد اینکه باشگاه‌ها معتقدند پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان بابت تبلیغات محیطی رقم چشم‌گیری نیست، گفت: بله، اما در این مدت سازمان لیگ حق حقوق داوران، ناظران، پرسنل و همچنین بخشی از بدهی‌های مالیاتی را پرداخت کرده که اگر این اتفاق رخ نمی‌داد ممکن بود با مشکلات مواجه شویم و حساب‌های‌مان مسدود شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 31040 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5174729 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر