جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۲/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
  |   نظرات: ۸ نظر
3,140 نفر بازدید

دروغ، تبانی و مافیا ، پشت ظاهری فریبنده و اسم خدا!

پرسپولیس نیوز : شاید اگر کسی چندی قبل می گفت که در ماه رمضان و فردای شب قدر، یک مربی فوتبال که بیشترین تظاهر به امور مذهبی و دینی را دارد و درهمه مصاحبه هایش از خدا و امورغیبی هزینه می کند، زمینه ساز رخ دادن زشت ترین صحنه های ورزشی و انسانی شود و بازهم با فرار به جلو قصد فریفتن دیگران را داشته باشد کسی باور نمی کرد اما متاسفانه همه اینها رخ داد.

شاید اگر کسی چندی قبل می گفت که در ماه رمضان و فردای شب قدر، یک مربی فوتبال که بیشترین تظاهر به امور مذهبی و دینی را دارد و درهمه مصاحبه هایش از خدا و امورغیبی هزینه می کند، زمینه ساز رخ دادن زشت ترین صحنه های ورزشی و انسانی شود و بازهم با فرار به جلو قصد فریفتن دیگران را داشته باشد کسی باور نمی کرد اما متاسفانه همه اینها رخ داد.

دهها میلیون ایرانی با چشم خود دیدند که یک بازیکن حرفه ایدر مقابل دوربین های تلویزیونی، مادر بازیکن رقیب را تهدید به تجاوز می کند و از مربیش نه تنها کوچکترین تذکری حتی بعد از مسابقه دریافت نمی کند، بلکه از این رفتار بعنوان یک بازیکن با تعصب و غیرتی یاد می شود.

وقایع رخ داده در بازی پرسپولیس وسپاهان، به رنگها ارتباطی ندارد، موضوع رفتارهاست که اگر این رفتار با هر رنگ لباسی رخ دهد به همین اندازه زشت وتهوع آور است.

مقصر اصلی سیاوش یزدانی نیست که با فحش ناموسی جلوی دوربین های تلویزیونی ، مرزهای اخلاق در کشور را جابجا می کند.

مقصر اصلی کیروش استنلی نیست که با فشار دادن گلوی بازیکن نیکت نشین حریف ، اقدامی خشونت آمیز وکیفری را در زمین ورزشی مرتکب می شود.

حتی مقصر اصلی آن هوادار لجام گسیخته ای نیست که با تیغ موکت بری ، چشم هوادار رقیب را می درد یا هرخودروی شماره تهران را به آتش می کشد.

مقصر اصلی ما هستیم که رفتارهای یک فرد را که با هر وسیله ای طی سالهای گذشته قهرمانی را به چنگ می آورده اما اکنون که ناکام مانده حاضر است با دست زدن به هر کاری، فضا را متشنج کند ، تحمل می کنیم.

مقصر مسئولان فدراسیون فوتبال هستند که از ترس لشگر اراذل و اوباش و لات های مجازی وحقیقی این فرد، حاضر نیستند که وی را نه به میزان قانونی بلکه حتی ده درصد مجازات قانونی، کیفر کنند.

امروز این فرد، که بیشترین بهره را از اشتباهات داوری برده، همه را متهم به تبانی می کند تا اشتباهات و تخفلفات خودش نادیده گرفته شود ، ارعاب وتهدید می کند، بلوف می زند و با تحریک بازیکنان وهواداران تشنج می آفریند که شکستش دیده نشود و لشگر همچنان گوش به فرمان ژنرال بماند.

دیگر مهم نیست چه برسر آبروی ورزش ایران، زندگی آسیب دیدگان و حتی اعتبار باشگاه سپاهان که میلیارد تومان را خرج او کرده بیاید.

باید برای سرنوشت فوتبال ایران و مهمتر از آن اخلاق جوانانی که طعمه چنین ماجراهایی می شوند ، نگران بود، تساهل و کوتاهی در برخورد قانونی با این حوادث، خیانتی بزرگ به آینده فرزندانمان است.
رضا مردمی

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “دروغ، تبانی و مافیا ، پشت ظاهری فریبنده و اسم خدا!”

 1. فرزان پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  این متن رو جاهای دیگه هم چاپ کنید تا بدست همه برسد و چهره واقعی این آدم برملا شود با تشکر از متن زیبای شما

 2. پویا گفت:

  ۹

  ۰

  با اینکه من از جنجال و حواشی متنفرم ولی الان میگم درود به شرف مجتبی محرمی که حساب این عوضی رو گذاشت دستش با اون مشت آهنین

 3. فاطمه عشقپولیسی از ایذه گفت:

  ۱۵

  ۰

  درود بر تو که حرف ما رو زدی….درود برتو

 4. سیروس گفت:

  ۱۴

  ۰

  ما نه با تیراختور مشکل داشتیم و نه با سپایان. هرچی داستان و‌مشکل بین ما و اونها به وجود اومد دلیلش تنها کثافتکاریهای این آقا در زمان مربیگری نحسش در اون تیمها بود. الانم اگر عده ای از هواداران این تیمها علیه ما هستند دلیلش اینه که توی فضای مسمومی که این روباه درست کرده دارن نفس میکشن.

 5. حمید گفت:

  ۱۴

  ۰

  خودش جلوی ۱۰۰هزار نفر میگه رئیس مافیا منم دیگه حرفی نمیمونه

 6. گل سرخ گفت:

  ۱۱

  ۰

  واقعا چرا؟چرا هیچکس هیچی نمیگه؟وقتی خودمو جای اون هواداری که چشمش رو از دست داده میذارم از زندگی از این فوتبال متنفر میشم. کاش یکی به فیفا شکایت میکرد تا واسه همیشه حساب کار دست اونایی که مرتکب چنین جنایات زشتی میشن بیاد، متاسفم واسه افرادی که خدا و دین رو به بازی میگیرن، بالاخره آخرتی هم وجود داره

 7. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۱۱

  ۰

  به به چه نیکو سخن گفتی ونقاب ازچهره‌شیطان برافکندی،خدایا شکرت که این دیورارسوای عالم کرده‌ای،عزیزان در حمایت ازاین مطلب زیباودرست،
  بیایید تابیشترازاین جوانان رابه بیراهه نکشانده از همین امروز ریشه‌ی این اراذل ازخدا بیخبر حرام خواررابخشکانیم،آقای حسن زاده اگر عرضه نداری همین حالا جمع کن وبرو،ماهواداران واقعی فوتبال فارغ از رنگها از
  شمامیخواهیم تادیرترنشده پاکسازی چنین افرادی راشروع کنید وازصفحه ورزش محوشان کنید.ایشون‌درزمان مربیگریش درهرتیمی که بوده باند نجس ترازخودش را همراه میبردواین اتفاقات رادامن میزند،بابرگشت به عقبه ایشان،به‌درستی سخنان این حقیر که بیش از پنجاه سال از عمرم میگذردخواهیدرسید.زنده بادهوادارواقعی فوتبال و ورزش فارغ از رنگها
  به امید روزی که این دیوصفتان‌دستشان ازورزش کوتاه شود.کوچک شما
  محمود بهبهان

 8. ایرانی گفت:

  ۱۲

  ۰

  مگه از این لات بی سرو پا و لابی بازو مافیایی ،توقع دیگه ای هم هست………

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28306 بازدید

بازدید دیروز: 45526 بازدید

بازدید کل : 15639786 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر