شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۵۸
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۲/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۲
  |   نظرات: بدون نظر
2,273 نفر بازدید

درویش:توفیقی دوست دارد با هر مقوله‌ای عکس بگیرد/صیادمنش با سایپا قرارداد ۳ ساله دارد

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد اما اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد.

رضا درویش، درباره عقد قرارداد پنج ساله الهیار صیادمنش با استقلال و عکس منتشر شده از وی کنار معاون باشگاه استقلال گفت: آقای توفیقی خیلی دوست دارد در عکس‌ها باشد و در هر مقوله‌ای می‌خواهد عکس بیندازد. اللهیار صیادمنش با ما قرارداد دارد و اینکه چطور به باشگاه استقلال رفته و قرارداد امضا کرده را باید از کسی که کنارش عکس انداخته بپرسید، مگر وقتی یکی با معاون یک باشگاه عکس بیندازد یعنی قرارداد گذشته اش فسخ می‌شود؟

وی در پاسخ به این سوال که چطور صیادمنش با وجود داشتن قرارداد با سایپا با باشگاه استقلال وارد مذاکره شده، عنوان کرد: صیادمنش هنوز بچه هست و خیلی مسائل را نمی‌داند، متأسفانه یک عده سودجو دوست دارند در عکس‌ها باشند و از ناآگاهی این بازیکن استفاده کرده‌اند. خود سازمان لیگ هم در جریان قرارداد صیادمنش هست.

مدیرعامل سایپا در خصوص تفاهم‌نامه‌ای که بین این باشگاه و این بازیکن صادر شده، گفت: ما این تفاهم‌نامه را برای رفتن صیادمنش به یک باشگاه ترکیه‌ای امضا کرده‌ایم و در آن قید کرده‌ایم که اگر او به این باشگاه نرود، وقتی بازگردد باید برای سایپا بازی کند. صیادمنش با ما قرارداد سه ساله دارد و بدون اجازه باشگاه سایپا نمی‌تواند به باشگاه دیگری برود.

درویش ادامه داد: تعجب من این است که دو شب پیش آقای افتخاری در خصوص صیادمنش با من تماس گرفت و گفت آیا روی قراردادتان پافشار هستید؟ من به او گفتم بله، قرارداد ما با صیادمنش پابرجاست، خود آقایان خوب می‌دانند ظاهرا آقایی که دوست دارد در همه عکس‌ها باشد در جایی دیگری فرصت عکس انداختن پیدا نمی‌کند و فکر می‌کند عکس انداختن با یک بازیکن جوان فرصت خوبی است که خود را نشان دهد.

درویش همچنین درباره شرایط نقل و انتقالات سایپا و وضعیت نقل و انتقالات برای فصل جدید اظهار داشت: آقای دایی چند اسم به ما داده است که در حال بررسی آنها هستیم، شاید ما یکی دو بازیکن دیگر جذب کنیم، چند تیم هستند که نرخ نقل و انتقالات را بالا برده‌اند.

وی در جواب به این پرسش که آیا سایپا مشکل مالی دارد، گفت: بله ما مشکل مالی داریم،‌ البته در جامعه اکنون همه مشکل مالی دارند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 33518 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24425394 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر