دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۹/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
  |   نظرات: يك نظر
1,479 نفر بازدید

در جلسه سرپرست باشگاه پرسپولیس با بازیکنان چه گذشت؟

پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس در جلسه شبانه خود با بازیکنان این تیم از آنها خواست کمی صبور باشند تا مشکلات مالی را حل کند.

مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس پس از رفتن حمیدرضا گرشاسبی از مدیرعاملی این باشگاه همچنان ادامه دارد و ایرج عرب سرپرست باشگاه نیز با آن دست و پنجه نرم می کند.

بازیکنان پرسپولیس در حالی از مشکلات مالی خود شکایت دارند که این تیم بازی های فشرده و سنگینی را در اسفندماه پیش رو دارد و اسپانسرهای اصلی باشگاه نیز اعلام کرده اند فعلا خبری از مبلغ ویژه برای تزریق به تیم نیست.

از این رو ایرج عرب که در جریان نارضایتی بازیکنان قرار گرفته بود شب گذشته و در آستانه دیدار با پدیده در جام حذفی با بازیکنان تیم جلسه گذاشت و از آنها خواست تا با کمی تحمل به او کمک کنند تا بتواند قبل از پایان سال بخشی از قراردادهای فصل جاری را پرداخت کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفتگویی که با بازیکنان باتجربه نظیر سیدجلال حسینی داشت گلایه های سرخپوشان را شنید و از کاپیتان این تیم خواست جو تیم را آرام نگه دارد تا وی بتواند در چند روز آینده پولی را برای حل بخشی از مشکلات مالی فراهم کند.

عرب تصمیم دارد با توجه به اینکه فعلا هیات مدیره باشگاه وجود خارجی ندارد شخصا به فکر حل این مشکل باشد تا بتواند درصد قابل توجهی از قراردادهای بازیکنان را تا قبل از پایان سال پرداخت کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “در جلسه سرپرست باشگاه پرسپولیس با بازیکنان چه گذشت؟”

  1. پرسپولیس قهرمان. گفت:

    ۱

    ۰

    مدیریت یعنی بتونی حواشی رو جمع و جور کنی و مطالبات بازیکنان رو سریعتر پرداخت کنی اگه هم نمیتونی اصراربرنشستن روی صندلی که شایستگی آن رانداری نداشته باش و اگه میتونی بسم الله.حالت سومی وجودنداره و اگه تیمی که چهارساله درصدره لطمه بخوره مقصرش تویی ومعلوم میشه آب به آسیاب دشمنان قسم خورده پرسپولیس که یکی دوتا نیستن میریزی!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34671 بازدید

بازدید دیروز: 64370 بازدید

بازدید کل : 5178360 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر