یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۳
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۰/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
  |   نظرات: يك نظر
553 نفر بازدید

دلیل عدم حضور کولی روی نیمکت استقلال مشخص شد؛ دستیار اول شفر مدرک مربیگری حرفه ای ندارد!

مربی که به عنوان دستیار اول شفر به استقلال آمده است مدرک مربیگری حرفه ای که مورد تائید فیفا قرار بگیرد ندارد و به همین دلیل نمی تواند روی نیمکت این تیم بنشیند.

میگوئل کولی دستیار وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال که از کشور جامائیکا به این تیم آمده است روز گذشته در جایگاه ویژه ورزشگاه تختی نظاره گر بازی تیمش و نفت تهران شد که حضور ادامه دار وی روی سکوها و غیبت وی روی نیمکت سوال بر انگیز بود.

از زمان حضور این مربی در استقلال کولی که به نوعی به عنوان دستیار اول شفر به استقلال اضافه شد به خاطر مشکل مدرک مربیگری نتوانسته رو نیمکت این تیم بنشیند. مسئولان باشگاه استقلال مدرک وی را به کمیته آموزش فدراسیون فوتبال ارسال کرده اند اما از آنجا که این مربی از کشور اسپانیا مدرکی دانشگاهی دریافت کرده است این مدرک مورد تائید فیفا قرار نگرفته است. مسئولان کمیته آموزش مدارک این مربی و مربیان تیم فوتبال تراکتورسازی را به اسپانیا و ترکیه ارسال کرده و از آنجا استعلام گرفتند اما مدارک مربیگری ساغلام و دستیارانش مورد تائید قرار گرفت اما مدرک میگوئل کولی مورد تائید قرار نگرفت و به فدراسیون فوبال ایران اعلام شد که مدرک این مربی در حد آکادمی است و فیفا چنین مدارکی را به عنوان مدارک مربیگری حرفه ای قبول ندارد.

ذکر این نکته ضروری است که کولی در یکی دو بازی استقلال در لیگ قهرمانان روی نیمکت این تیم نشسته اما وی نمی تواند در لیگ ایران روی نیمکت بنشیند. کمیته آموزش هم چندی پیش در نامه به سازمان لیگ اعلام کرد که این مربی مدرک مربیگری حرفه ای ندارد و نمی تواند روی نیمکت بنشیند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “دلیل عدم حضور کولی روی نیمکت استقلال مشخص شد؛ دستیار اول شفر مدرک مربیگری حرفه ای ندارد!”

 1. رضا گفت:

  ۹

  ۴

  ,والا هرچی هست از داداش برانکو بهتره
  این داداش برانکو گند زده به تیم
  تو رو خدا پانادیچ را برگردونید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15354 بازدید

بازدید دیروز: 51878 بازدید

بازدید کل : 1105892 بازدید

افراد آنلاین: 23 نفر