چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۴۳
 |  ۱۲/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
  |   نظرات: بدون نظر
2,727 نفر بازدید

دلیل غیبت نوراللهی در تمرینات پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس نیوز: دلیل غیبت احمد نوراللهی در تمرینات روزهای اخیر تیم فوتبال پرسپولیس کم‌لطفی‌هایی بوده که در حق این بازیکن شده اما این روزها تلاش‌هایی در حال انجام است تا این مشکلات برطرف گردد.

انتشار پیام‌هایی در شبکه اینستاگرام از سوی برادر احمد نوراللهی باعث شد تا شایعه جدایی این بازیکن از پرسپولیس به گوش برسد. در کنار این شایعات غیبت احمد نوراللهی در تمرینات روزهای اخیر پرسپولیس باعث شد تا این شایعات به بالاترین حد خود برسد اما این بازیکن قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد.

نوراللهی روز گذشته همراه با بازیکنان پرسپولیس در مرکز پزشکی ایفمارک حاضر شد و تست‌های پزشکی را انجام داد تا ماندنش در این تیم را اعلام کند اما دلیل حضور نیافتن او در تمرینات به دلخوری این بازیکن از برخی از مسئولان باشگاه برمی‌گردد که البته تلاش‌هایی برای رفع آن صورت گرفته است.

نوراللهی که از بازیکنان باسابقه پرسپولیس محسوب می‌شود در صورت رفع شدن مشکلات موجود از عصر امروز در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد شد اما به نظر می‌آید در وهله اول باید مشکلات برطرف شود.در این خصوص تماس‌هایی امروز صبح با این بازیکن برقرار شده و این مسائل احتمال حضور او در تمرینات را بالا برده است.

نوراللهی که در زمان حمیدرضا گرشاسبی قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده بود بندی برای فسخ در قرارداد خود ندارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30123 بازدید

بازدید دیروز: 48115 بازدید

بازدید کل : 14238717 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر