دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۵:۳۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ خرداد/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
  |   نظرات: ۶ نظر
2,892 نفر بازدید

ذوالفقارنسب: وقت خداحافظی آبرومندانه چند ملی‌پوش فرا رسیده است/ تیم ملی خیلی بهتر از قبل بازی می‌کند

پرسپولیس نیوز : بیژن ذوالفقارنسب، کارشناس فوتبال کشورمان گفت: وقت آن رسیده است که چهار پنج بازیکن تیم ملی آبرومندانه خداحافظی کنند و نگرانی بابت انتخاب جایگزین برای آنها وجود ندارد.

بیژن ذوالفقارنسب در مورد دیدار دوستانه ایران و کره جنوبی در سئول که با تساوی یک ــ یک همراه شد، اظهار داشت: تیم ملی در بازی امروز نشان داد خیلی بهتر از قبل شده است، اگرچه عقیده دارم این بازی دوستانه ارزش ۱۰ بازی تدارکاتی را برای کادر فنی داشت، از این جهت که نقاط ضعف تیم ملی در آن به‌خوبی به‌چشم آمد، همان‌طور که نقاط قوت‌مان را کادر فنی تیم ملی دیدند.

وی در ادامه افزود: ما در کارهای تهاجمی خیلی خوب عمل کردیم و موقعیت‌های مناسبی را روی دروازه کره خلق کردیم، اما در عین حال درواز‌ه‌مان چند بار به‌طور جدی تهدید شد تا مشخص شود که در خط دفاع نیاز به تغییرات فردی داریم. بازیکنی مثل پورعلی‌گنجی در خط دفاع تیم ملی واقعاً تنها بود و بارها اشتباهات دیگر نفرات را پوشش داد. از همین حالا سرمربی تیم ملی باید به‌فکر پیدا کردن یک مکمل مناسب برای پورعلی‌گنجی در لیگ خودمان باشد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان همچنین یادآور شد: تیم ملی در سایر خطوط نفرات خوبی در اختیار دارد و نیاز به زمان است که نفرات ملی‌پوش با تفکرات ویلموتس آشنا شوند. امیدوارم این شادابی و تحرک بالایی را که در بازی تیم ملی دیدیم در بازی‌های آینده این تیم به‌شکل بهتری ببینیم تا هواداران از تماشای بازی‌های ایران لذت ببرند.

کارشناس فوتبال ایران در واکنش به این پرسش که آیا زمان خداحافظی برخی بازیکنان پا به سن گذاشته از تیم ملی فرا نرسیده است، گفت: مسلماً همین‌طور است و به‌نظر من وقت خداحافظی آبرومندانه چهار پنج بازیکن تیم ملی رسیده است. البته از من نخواهید اسمی از بازیکنی ببرم، اما آنچه مشخص است ما در هر پست چهار پنج بازیکن شایسته در اختیار داریم و اصلاً نباید نگران خداحافظی بازیکنی بود. آن‌قدر نفرات جایگزین خوب در لیگ‌مان هستند که کادر فنی تیم ملی دغدغه‌ای در این مورد نداشته باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “ذوالفقارنسب: وقت خداحافظی آبرومندانه چند ملی‌پوش فرا رسیده است/ تیم ملی خیلی بهتر از قبل بازی می‌کند”

 1. Hojaji گفت:

  ۰

  ۰

  خوب خداحافظی نمی کنن خوششان آمده
  دیگه .

 2. ساجده گفت:

  ۰

  ۰

  جناب دلم خونه ماروچی فرض کردی؟
  غیر مستقیم داری شایعه میسازی فکر کردی کسی حالیش نمیشه!
  کی گفته برانکورفته؟؟؟؟

 3. ساجده گفت:

  ۰

  ۰

  آ باریکلا گل گفتی!
  با سن کاری ندارم با بازی بعضی ها کار دارم.
  اولین نفر مسعود شجاعی نخاله ی بی همتا.دومین نفر رامین رضاییان پشمک و تک رو .اصلا بازی گروهی بلد نیست برانکو هم خوب کرد پرتش کردبیرون.سومین نفر پور علی گنجی خنگ که این پاش به اون پاش میگه گوه نخور !اوسکل زد کله امید ابراهیمی رو پوکوند تازه اون گلم خود بازیکن کره ای زد اصلا پور علی گنجی نقشی نداشت که بخواد جبران خنگ بازیش تو گل خورده روبکنه! این۳ تا حتما باید برن وگرنه قول میدم بهتون هر چه قدر هم امثال طارمی وبیرانوند بیان تو تیم ملی هیچ کاری نمیکنیم.

 4. معراج سرخ سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  پاسخ به کاربر (دلم خونه) که نوشته:یژن خان دنیا واسه من به اخر رسید.برانکو رفت
  چرا الکی جو میدی؟
  کی رفت؟
  چرا اینقدر نا امیدی؟
  ان شاء الله همه چی درست میشه برانکو هم ببه کوری چشم اس دق لالی ها،چارپایان وغیره با قدرت به کارش ادامه میده

 5. javad گفت:

  ۰

  ۰

  حساب پرسپولیس جدتاست پرسپولیس درقلب و خون مردم است.اما کمی فکر کنید پارس جم نفت آبادان فولاد اهواز کلا تیم جنوب روی دریای نفت خوابیدند اما تیم مافیای کیسه وچهارپایان بهترین بازیکنها را میخرند و میخورند و میچاپند.پول بیتالمال فولاد مبارکه حرام اصفهانیها باشد.

 6. دلم خونه گفت:

  ۰

  ۰

  بیژن خان دنیا واسه من به اخر رسید.برانکو رفت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 14650 بازدید

بازدید دیروز: 34296 بازدید

بازدید کل : 24258044 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر