دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۲۴
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۹/ تیر/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
  |   نظرات: يك نظر
430 نفر بازدید

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران؛ ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی صحت ندارد

پرسپولیس نیوز : رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران خبر انتشار یافته در برخی رسانه ها در خصوص ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی را تکذیب کرد.

به نقل از سازمان امور مالیاتی، محمد رضا نوری با تکذیب خبر ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی گفت: علیرضا خوشوقت، مدیر کل امور مالیاتی شمال تهران که حوزه خاص ورزشکاران نیز در این اداره کل مستقر است، با خانم معصومه ابراهیم‏‎پور، همسر مرحوم هادی نوروزی و همچنین حمید رضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و اعلام کرده اند که نامه ای مبنی بر ممنوع‎الخروجی هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی صادر نشده و این خبر کذب است.

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران افزود: همچنین همسر مرحوم هادی نوروزی نیز اعلام نمودند که به خبرگزاری ها اطلاع داده اند که هیچ نامه ای از اداره مالیات مبنی بر ممنوع‎الخروجی مرحوم هادی نوروزی دریافت نکرده و این موضوع را تکذیب کرده اند.

وی یادآور شد: نشر چنین اخبار کذبی صرفا منجر به شکل گیری شایعه در جامعه می شود و مسلما این شایعه موجبات ناراحتی هواداران تیم پرسپولیس را فراهم آورده است.

نوری تاکید کرد: سازمان امور مالیاتی کشور از طریق قضایی موضوع این شایعه را پیگیری خواهد کرد و عاملان این شایعه باید پاسخگوی این حرکت نادرست خود باشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران؛ ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی صحت ندارد”

  1. جهانفکر سیسخت گفت:

    ۶

    ۰

    خدا لعنت کند کسانیرو که دست به چنین اقدامات زشت میزنند،آخه بیشرفا مرحوم هادی عزیز دستش از این دنیا کوتاه شده ،هنوز هم دست بردار نیستید، احترام زنده رو ندارید حداقل حرمت مرده را نگه دارید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 0 بازدید

بازدید دیروز: 0 بازدید

بازدید کل : 0 بازدید

افراد آنلاین: نفر