جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
  |   نظرات: ۱۰ نظر
3,787 نفر بازدید

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس: قولی برای بازگشت کالدرون نمی‌دهم!

پرسپولیس نیوز: رسول‌پناه رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفت: درباره بازگشت کالدرون قولی نمی‌دهم و انصاری‌فرد باید در این رابطه اقدامات لازم را انجام دهد!

  به نقل از فرهیختگان، هیئت مدیره پرسپولیس این روزها زیر بار انتقادات تند و تیزی از سوی هواداران این تیم قرار گرفته است و حتی کانال‌های هواداری سرخ در فضای مجازی پا را فراتر گذاشته و بر این باورند که تمام بدبختی‌های این روزها در پرسپولیس به خاطر اقدامات بازدارنده‌ای است که اعضای هیئت مدیره بر سر راه باشگاه و مدیرعامل آن قرار داده است.
حالا خیلی‌ها معتقدند که جریان در پرسپولیس دوقطبی شده و تیم هیئت مدیره درمقابل باشگاه و کارمندانش قرار گرفته و عده‌ای هستند که برای مدیرعاملی، مقابل راه انصاری‌فرد سنگ‌اندازی می‌کنند. به همین منظور روز گذشته انتشار عکسی از جلسه مخفیانه هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس در یکی از رستوران‌های تهران خبرساز شد و به شایعات دامن زد. رئیس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس اما می‌گوید هیچ‌چیزی برای مخفی کردن وجود ندارد. گفت‌وگو با مهدی رسول‌پناه را در ادامه می‌خوانید.

شهر را به هم ریخته‌اید! چه خبر است؟
واقعا اتفاق خاصی نیفتاده که عده‌ای آن را بزرگ می‌کنند. به همراه اعضای هیات‌مدیره برای بررسی اقدامات برخی رسانه‌ها و افراد در فضای مجازی علیه پرسپولیس، با وکلای خود جلسه‌ای برگزار کردیم و نمی‌دانم این حرف‌ها برای چیست.

به هر حال چون این جلسه مخفیانه تشکیل شده، کمی حرف و حدیث‌دار شده است!
کدام جلسه مخفیانه؟ مگر برای برگزاری یک جلسه باید داد و قال راه بیندازیم و همه خبردار شوند؟ هیچ موضوعی برای مخفی کردن نداریم که بخواهیم برایش جلسه مخفیانه برگزار کنیم و تنها برای اینکه طی روزهای گذشته جلسات زیادی در باشگاه و دفتر کار برگزار کرده بودیم، برای اینکه تنوعی شود و فضا را عوض کنیم، تصمیم گرفتیم این جلسه را در محیط بیرون از فضای باشگاه تشکیل بدهیم و فضا را عوض کنیم.

اما نبود مدیرعامل باشگاه در این جلسه کمی این شک و شبهه را ایجاد کرد که هیئت مدیره با مدیرعامل باشگاه تعامل ندارد و به نوعی باشگاه پرسپولیس به صورت دوقطبی اداره می‌شود.
این حرف‌ها را افرادی می‌زنند که به دنبال مسائل خاصی می‌گردند. انصاری‌فرد به دلیل فوت پسرخاله‌اش و شرکت در مراسم ختم نمی‌توانست در این جلسه شرکت کند. ضمن اینکه جلسه ما هم برای یک موضوع حقوقی بود که با وکلایمان برگزار شد. هیچ موضوع خاص و شک‌برانگیزی هم وجود نداشته است.

شنیده می‌شود که مدیربرنامه‌های کالدرون هم در این جلسه حضور داشته. او هم به خاطر موارد حقوقی به جلسه آمده؟
چه کسی گفته مدیربرنامه‌های کالدرون در این جلسه حاضر است؟ اصلا چنین موضوعی صحت ندارد و نماینده‌ای از طرف کالدرون در این جلسه حضور نداشته و فقط وکلای ما به این جلسه آمدند تا برای مقابله با فضای ایجادشده مشورت کنیم.

هواداران پرسپولیس نگران وضعیت تیم محبوب‌شان هستند. به‌خصوص بعد از ماجرای استراماچونی این ترس وجود دارد که کالدرون هم به ایران برنگردد. شما به‌عنوان رئیس هیئت مدیره می‌توانید این وعده را به هواداران بدهید که کالدرون را در نیم‌فصل دوم روی نیمکت پرسپولیس می‌بینند؟
ما جلسات زیادی برای فراهم کردن خواسته‌های کالدرون و رفع مشکلات موجود برگزار کرده‌ایم، اما اینکه بخواهم قولی به هواداران بدهم، درست نیست. انصاری‌فرد که امور اجرایی باشگاه را برعهده دارد، تلاش می‌کند طبق روال قبلی، سرمربی تیم در تاریخ مشخص به تمرینات تیم اضافه شود و امیدوارم در این راه مشکلی به وجود نیاید.

اعضای هیئت مدیره در این مدت که هواداران باشگاه به عملکردشان انتقاداتی داشتند، روزه سکوت گرفته‌اند. این موضوع به‌شدت گرفتن انتقادات دامن زده است.
ما از اعضا خواستیم برای آرامش تیم و باشگاه هیچ صحبتی نکنند و این عزیزان هم نهایت همکاری را داشتند و با هیچ رسانه‌ای صحبت نکردند، اما ظاهرا عده‌ای از این سکوت سوءاستفاده کرده و فضا را مسموم‌تر از قبل کرده‌اند. به همین خاطر بعد از این دیگر مقابل این بی‌اخلاقی‌ها ساکت نمی‌مانیم و با حاشیه‌سازان به‌شدت برخورد می‌کنیم.

این حاشیه‌سازان را بیشتر معرفی می‌کنید؟
تا امروز رسانه‌های رسمی و افرادی در شبکه‌های مجازی هر طور که خواسته‌اند، نوشته‌اند و حتی تهمت‌هایی را به برخی افراد زده‌اند، ما از امروز مقابل این بی‌اخلاقی‌ها ساکت نمی‌مانیم و در دادسرای فرهنگ و رسانه از این نفرات شکایت می‌کنیم.

یعنی تمام مشکلات موجود از سوی رسانه‌ها و فضای مجازی ایجاد شده است؟
این بخشی از کار ماست. قطعا ما نفراتی که با ایجاد حاشیه قصد قرار دادن اعضای هیات‌مدیره مقابل باشگاه را دارند، شناسایی کرده‌ایم و بعد از این اجازه نمی‌دهیم با سنگ‌اندازی‌شان برای پرسپولیس مشکل ایجاد کنند. این افراد در هر پست یا مقامی که باشند درصورت تکرار کارهایشان با برخورد سخت ما مواجه می‌شوند و قطعا عذرشان را می‌خواهیم.

اگر در پایان حرف خاصی باقی مانده، بفرمایید.
من از هواداران بزرگ پرسپولیس می‌خواهم به حواشی توجه نکنند و مطمئن باشند همه ما برای سربلندی پرسپولیس تلاش می‌کنیم. ضمن اینکه یکی دو روز دیگر کنفرانس خبری در باشگاه برگزار می‌کنیم تا از کارهایی که در این مدت انجام داده‌ایم و اتفاقات رخ داده، رسانه‌ها را باخبر کنیم و پاسخگوی سوالات این عزیزان و هواداران‌مان باشیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

10 Responses to “رئیس هیئت مدیره پرسپولیس: قولی برای بازگشت کالدرون نمی‌دهم!”

 1. متین گفت:

  ۰

  ۰

  پس شما اون بالا چه غلطی می کنین …هرچی می کشیم از دست دولت ه که این باشگاه رو خصوصی نمی کنن که هرچی ادم سفارشیه پاش تو باشگاه باز نشه

 2. JAVAD 64 گفت:

  ۶

  ۰

  وقتی میگه میخوایم کنفرانس برگزار کنیم یاد کنفرانس عرب راجب برانکو می افتم. عرب هم مثلا اومد بگه برانکو این و اونجوریه که زمینه سازی واسه جداییش ، من موندم ملاک مدیر موفق تو این مملکت چیه؟؟ یکی میشه ایرج عرب با اون گندی که زده ترفیع میگیره و میشه رئیس فدرسیون. هرجای دنیا اینو بگی بهت پناهندگی میدن

 3. علی گفت:

  ۱۷

  ۰

  من نمیفهمم چرا هوادارایی میرن ورزشگاه اینارو هو نمیکنن ک گورشونو گم کنن

 4. اکبر گفت:

  ۳۲

  ۰

  تو غلط میکنی نامرد بی شرف

 5. حسن گفت:

  ۱۰

  ۱۴

  با سلام مگه کالدرون مجانی کار میکنه حالا تهدید میکنه ما چقدر بدبختیم که یه خارجی بیکار را آوردید فرصت هم دادید هوادار شکیبایی بخرج داده حالا ناز بکنه اگر این شایعه درسته ولش کنید مگه مربی قحظه یه ایرانی بگذارید هیچ اتفاقی نمی افته اگه شایعه هست باشگاه تکلیف هوادار را روشن کنه پرسپولیس استقلال نیست بخاطر یه مربی که ناز کنه و بخواهد قرادادترکمنچای بیاره هوادار همه جوره درخدمت باشگاه هست این مربی های بیگانه کی هستند تاواردایران میشوند حرکتهای نا شایست میکنه خواهشمنداست مسئولین باشگاه مخصوصا آقا انصاری فرد مشکل را برای هوادارها روشن کنه سپاسگزارم بامید موفقیت پرپولیس

 6. Perspolis گفت:

  ۳۲

  ۰

  میشه رفقیاتو جمع کنی بری جای دیگه یا اینم نمی تونی قول بدی

 7. Ali F 6 گفت:

  ۲۵

  ۰

  شما ۳نفر بلای جان پرسپولیس هستید، جنابعالی تلاشت برای مدیرعاملیه و بقیه رو میخوای همراه خودت کنی، نبی که از اول با دید اینکه هرچه زودتر مدیرعامل بشه اومد تو هیئت مدیره ولی هوادارا جلوشو گرفتن، عرب هم چه زمان مدیرعامل بودنش عامل این وضعمونه چه الان که تو هیئت مدیرست و واسه دفاع از کاراش باشگاه رو هم قربانی خواهد کرد، درکل وقتی این افراد بااین افکار تو پرسپولیسن ریشه حاج حسنو دارن میزنن تا به خواستشون برسن ولی دراصل دارن ریشه پرسپولیس رو میزنن ولی هوادار خوب میفهمه این چیزارو فکرنکنید کساییکه دارن با این تیم نفس میکشن حالیشون نیست چی دارید بسر این باشگاه بزرگ و مقدس میارید، کی سابقه داشته مدیرعامل رو نذارن عضو هیئت مدیره باشه تا حق رای نداشته باشه و فقط خواست شمارو اجرا کنه، آقای وزیر که فکروذکرت استقلالو هوادارای پاچه پارشه، چون هوادارای پرسپولیس با شخصیتن عین اونا نیستن پرسپولیس شده تنها و بی کس و بچه یتیم؟ این چه وضعیتیه تو باشگاه ما؟ این آدما یا بهتر بگم این مصیبتارو شما گذاشتید تو دامن تیم ما، فکرکردید بخاطر محبوبیت حاج حسن مدیرعامل پرسپولیس میشه و هوادارا ساکت میشن دوستات راحتتر کاراشونو پیش میبرن؟ ولی دراصل حاج حسن فقط حضور داره، چنان دستوپاشو بستید که فقط مثل مجسمه حضور داشته باشه ولی دراصل باشگاه بدست همون بی کفایتای قبلیه و اونا همه کاره و تصمیم گیرنده ان وگرنه مگه میشه همچین جلسات مهمی رو خیلی راحت خودشون بدون حاج حسن برگزار کننو تصمیم بگیرن؟ آقای وزیر زودتر این وضعو سامان بدیدو هوادارو احمق فرض نکنید صبر ما هم حدی داره

 8. پرسپولیس گفت:

  ۲۷

  ۰

  بوی کودتا به مشام می رسه!!!!!
  دقیقا شبیه دوران سیاسی!!!!

 9. Behzad.6_4_10_3_12_24 گفت:

  ۲۹

  ۰

  خیلی بی شرفی, هنوزنیومده داری زیرآبی میری, وای بحالت اگه سرمربی نیاد و تیم بهم بریزه

 10. Kasra گفت:

  ۲۳

  ۰

  تو رو به اون کسی که میپرستی یه سوال ازت میکنم راست بگو حتی توی رویاهات هم فکر میکردی روزی بیای بخوای جواب چهل میلیون هوادار پرسپولیس رو بدی؟؟؟اصلا میدونی فوتبال چیه؟میدونی عشق به پرسپولیس چیه؟؟؟مصاحبه خودت رو بخون قشنگ مشخصه سر از … خر در نمیاری؟؟؟
  تا حالا چهل میلیون آدم قهوه ایت کردن؟؟؟
  لطفا خودت گورتو گم کن تا ما با بدترین شکل ممکنه لگد زیرت نزدیم…
  شاید شماهارو بتونن بیارن سر کار اما موندنتون دست ما هواداراس پس لطفا هررررری تا جلوی زن و بچت و خانوادت خراب نشدی
  از تو بزرگترهاش رو محو کردیم تو که یه دندون کش ساده ای احمق…

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23333 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20962600 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر