جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۵۲
تبلیغ داخلی


 |  ۱۸/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱:۲۵
  |   نظرات: ۲۰ نظر
7,707 نفر بازدید

رادوشوویچ از لیست پرسپولیس خارج شد؟

پرسپولیس نیوز: با نظر سرمربی پرسپولیس، دروازه بان خارجی پرسپولیس از جمع سرخپوشان کنار گذاشته شد.

در شرایطی که پیش از این عنوان شده بود لیست مازاد پرسپولیس بعد از اردوی این تیم در ترکیه اعلام خواهد شد، سرمربی آرژانتینی و تازه وارد سرخپوشان در پایان تمرین امروز در گفتگویی با دروازه بان کروات تیمش نسبت به این بازیکن عدم نیاز کرد.

بوژیدار رادوشوویچ که در ابتدای فصل در مذاکره با مدیران پرسپولیس برای تمدید قرارداد با آنها به توافق دست یافته بود، اکنون باید بار دیگر برای شرایط جدایی و یا حضور قرضی در تیم دیگری به مذاکره بپردازد.

پرسپولیس با این تصمیم کالدرون طی روزهای آینده اقدام به جذب دروازه بان دیگری خواهد کرد تا در کنار بیرانوند و ابوالفضل درویش وند لیست گلرهای خود را تکمیل کند.

لیست بزرگسالان پرسپولیس تکمیل شده و برای جذب بازیکنان جدید نیاز به قرار گرفتن بازیکنان قبلی در فهرست خروجی است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

20 Responses to “رادوشوویچ از لیست پرسپولیس خارج شد؟”

 1. فوادشش آتیشه فرشادزاده گفت:

  ۰

  ۰

  برانکوباعث تحریک کالدرون شدبااون تیکه هایی ک پروندوکالدرون هم احساس میکنم درجواب برانکوعذرهموطنش روخواست.برانکودوست نداره تیم بعدخودش نتیجه بگیره تاهمه به به چه چهامال خودش باشه.هرروزمنتظرحاشیه هایی ک برانکوبراپرسپولیس مامیسازه باشید.ولی درخصوص رادوبایدبگم یدونست یدونه.آخرتعصب

 2. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ما خیلی خوش استقبال و بد بدرقه هستیم.
  ما فقط شعار میدیم.ایا یکی از ماها حاضر ۱ سال حقوق نگیره.از جیبش خرج کنه و با تعصب کارش رو پیش ببره و بهترین نتایج رو بگیره.یا اینکه همون ماه اول صدامون در میاد و اعتصاب میکنیم؟؟؟
  ما درست پرسپولیس رو دوست داریم.ولی حداقل باید انصاف هم داشته باشیم و چشممون رو روی حقیقت نبندیم.برانکو برای تیم ما زحمت کشید و باید حداقل کاری که انجام بدیم اینه که حقش رو بهش بدیم.نه اینکه چهارسال باهاش بالا بودیم.یه برانکو می گفتیم چهل تا از رهنمون می ریخت!!!
  بابا بهترین نتایج تاریخ باشگاه رو گرفت.حالا وقتش که ما هم مرد باشیم و حقش رو بدیم.ببخشید ولی من میگم کار ما درست نیست.که الانم میخوایم دادن رو قربانی اختلاف مدیران با برانکو کنن.
  فرانکو حقوقش رو میخواد و ما باید بهش بدیم.خودمونم می دونیم اگر ندیم.باید فردا چندین برابرش رو بدیم و یک پرونده ای میشه که تیم رو نابود میکنه.چون تا اون زمان قیمت دلار بیشتر شده و ما باید جرائمش رو هم بدیم.پس فکر نمی کنید رفتار ما غلط که گره ای که امروز با دست باز میشه رو میخوایم کاری کنیم که با دندون باز نشه.
  این چهار سال که بالای جدول بودیم.برانکو فرشته بود.حالا که حقش رو میخواد دیو شده!!!تو رو خدا یکم انصاف داشته باشیم.برانکو برای تیم زحمت کشید و غرور رو بعد از چندین سال دوباره به ما برگردوند.حالا نوبت ماست که حقش رو بدیم.دعوا مرافع نداره و گرو کشی نداره.

 3. Morteza گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کالدرون بهتر بازیهای قبلیه رادویشو نگاه کنه بعد تصمیم بگیره.
  فکر کنم چون رادو کرواته نمیخوادش
  شاید فکر میکنه بازمانده کرواتها نباید توی تیم باقی بمونه

 4. alireza گفت:

  ۰

  ۰

  سلام
  عزیزان و طرفداران تیم محبوب پرسپولیس. فهمیدن این موضوع که چرا رادو و بشار و …باید از لیست پرسپولیس خارج بشن و امثال ربیع خاه و ماهینی باید بمونن,زیاد سخت نیست
  دلیل اولش اینه که دلارهای آقایون یا تموم شده یا جیبشون پر نشده
  دلیل دومشم اینه که همونطور که قبلا هم گفتم ,پروسه زمین زدن پرسپولیس از اواخر لیگ ۱۸کلید خورده و متاسفانه باید بگم ,این دفعه نوبت هواداران ارتش سرخ هست که خون دل بخورن
  تیم استفراغ باید امسال قهرمان بشه ,اگه نشه سنگ رو سنگ بند نمیشه,کاملا هم میشه فهمید ,شما یک نظر به خریدهای کیسه نگاه کنید؟
  به هرحال امیدوارم پیشبینیهای من درست از آب در نیاد و ارتش محبوب سرخ ,بره واسه پوکر قهرمانی ,به کوری چشم کسانی که چشم دیدن ارتش سرخ رو ندارن

 5. علبرضا گفت:

  ۰

  ۰

  اگر واقعیه این خبر دیگه چرا اعتراض میکنید نظر نظر سرمربیه قرار نیست بازیکن تحمیل کنن. تیمو بدون نظر کالدرون بستن حق داره حالا بازیکنایی که نمیخواد رو بزاره کنار

 6. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  اگه کالدرون اینو گفته باشه از شرایط پرسپولیس چیزی نمی فهمه.بیرانوند یک جلسه محروم شده از طرف دیگه کمیته اخلاق هم چهارجلسه محرومیت تعلیقی گذاشته و با کوچکترین بهانه ای محرومیتش رو به اجرا میزاره.فصل پیش هم بیرو ابتدای فصل دستش شکسته بود و چهاربازی رادو بود که همه امتیازاتو گرفتیم و اگه فقط یه بازی رو می باختیم قهرمان نمی شدیم.حالا درصورت محرومیت های بیرو که دوراز انتظار نیست کی میخواد دروازه رو بهتر از رادو تضمین کنه.شد قضیه اونسال که سوشا دروازه بود و صادقی و قدیمی پور ذخیره ها که بازی با ذخیره ها رو میباختیم و هم حذفی و هم لیگ رو ازدست دادیم….جدا خیانت به وضوح دیده میشه وگرنه رادو هم بی حاشیه س هم مطمئنه و هم متعصبه…

 7. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  بابا اول یه مهاجم عالی بخرین. تیم فقط علیپور رو داره. چرا نمیفهمین ؟
  .
  در ضمن رادوشویچ بازیکن بسیار با اخلاق و بی حاشیه بود. فکر کنم کار ایرج عرب بود این تصمیم عجیب. چون هیچ جای دنیا به ترکیب تیم قهرمان دست نمیزنن. !!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. لرستانی گفت:

  ۰

  ۰

  پسر شاع اینو یادت باشه بیرانوند نبود رنگ قهرمانی ک هیچ رده دومم به چشم نمیدیدی..واسه تو امثال مکانی خوبه تا با تفاضل قهرمانی رو از پرسپولیس بگیره..تعصب به داد بیداد کردن و کارت زرد گرفتن روی نیمک نیست..یادت رفته بیرانوند با دست شکسته تمرین میکرد..

 9. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  این چه اشتباهیه داریدمیکنید؟آخه واسه چى اینقدرحرصمون میدید؟همین الان بیرانوندیه بازى محروم شده ،بعدخداى نکرده اگه مصدوم بشه کیومیخایین بزارین دروازه؟راشودویچ ذخیره خوبیه طرفداراهم دوستش دارن،لعنت برپدرو مادرتون که آرامشوازمون گرفتین استقلال چه بازیکنایى میگیره بعدایناعرضه ندارن ٢تامهاجمه خوب بگیرن تازه ربیع خواه روحفظ میکنن راشودویچ و که بهش نیازداریم میخان ردکنن،امروزسربازى دوستانه بایدحالیشون کنیم

 10. حبیب گفت:

  ۰

  ۰

  دارن خرابکاری هاشون را گردن کالدرون می اندازند طرفداران پرسپولیس به هوش باشید پشت تیم وبازیکنانی را که برای ما حماسه و افتخار کسب کردند خالی نکنید..

 11. مهرشاد گفت:

  ۰

  ۰

  خوبه نه بازیکن که نمیگیریم اگرم میگیریم اونایی رو میگیریم که رو اعصابمونن مثل احمدزاده حالا هم یه بازیکن خوب و باغیرت رو میخوان بندازن بیرون

 12. محسن گفت:

  ۰

  ۰

  به نظر من کار بسیار خوبی کرده برای پست دروازه بانی اون هم گلر دوم چه کاری ارزخارجی بدن به بازیکن خارجی یه مقدار دیگه اضافش کنن بدن مهاجم درجه یک بخرن

 13. Mas گفت:

  ۰

  ۰

  هر چی کالدرون بگه ؛ حاشیه سازی نکنید

 14. 6305230 گفت:

  ۰

  ۰

  ما میخواهیم رادو بمونه

 15. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  یجایی خوندم که بازیکنا علیه رادو شورش کردن و قصد بیرون انداختنش دارن.. خداکنه اشتباه باشه و نظر کالدرون باشه وگرنه از همین الان اقتدارش جلوی بازیکنا میره زیره سوال و سنگ رو سنگ بند نمیشه..
  رادو تداوکیلی از خیلیا با تعصبتر هستو انصافا گلر دوم مطمئنی هست. اما در کل هرچیزی که بنفع پرسپولیسه ایشالا رخ بده..
  درضمن برانکو که ادعای اینو داره که عاشق پرسپولیسه کاش میدونست تیم تو شرایط بحرانی قرار داره و اینقد مصاحبه های تحریک امیز انجام نمیداد تا همون محبوبیتی که بین هواداران داشت رو ازبین نبره..
  دقیقا همون کاریی رو میکنه که کیروش بعد رفتنش از ایران علیه فدراسیونو ایران کرد بخاطر یه مشت دلار.. برانکو هم داره پلای پشت سرشو ویران میکنه.. حتی گفته قرارداد فصل بعدشم به زور میگیره و فکر ما هوادارام نیست که چه زجریو اینروزا تحمل میکنیم..
  کاش این حرفارو زمانی که آتیش این دعواها میخوابید تو یه زمان مناسب که اسیبی به تیم وارد نشه انجام میداد .اینش منو میسوزونه که داره کالدروتو علیه باشکاه تحریک میکنه و سعی در فراری دادنش میکنه..
  با اینکارش نشون داد فقط پرسپولیسه که براماها میمونه و افراد هرچقدم لایق باشن بخاطر منافعشون حتی از روی هوادارم رد میشنو ذره ای ارزش برامون قائل نیستن.
  درضمن برانکومیگه منکه میخواستم بمونم اما فراریم دادن، پس چرا تموم وسایل زندگیشو همراه دستیاراش پست کرد؟ چرا از چندین ماه قبل با الاهلی تموم کرده بود؟ چرا قبل بازی حساس با سپاهان با زنوزی مذاکره کرد درصورتیکه مدام از حرف ای گری دم میزنه؟چرا همون زمانکه داشت میرفت از ایران نگفت منو نمیخوان منم مجبورم برم، اما الانکه پرسپولیس داشت به آرامش میرسید این حرفارو میگه؟
  چرا طارمیو فراری دادو بهش گفت برو چون نمیخوامت ولی کتبا بنویس که نمیمونی؟
  برانکو پرسپولیس رو پلی برای موقعیتهای بهتر خودش کرد و دیگه ارزشی برامون قائل نیست. باورش سخته اما حقیقته..
  خسته نباشید ادمین جان
  باحق…

 16. ارتش سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  آخه چرا؟ بوژیدار هم دروازه بان خوبیه هم خیلی با تعصبه هم بی حاشیه، کدوم دروازه بان حاضره دو ،سه فصل نیمکت نشین بشه ،صداشم درنیاد؟

 17. احسان رضایی گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو بنظرم الان داره چهره واقعی خودشو نشون میده.این آقا گفته اگه میخواستم برم لیست نمیدادم.اما شک نکنید پول عربها کور کرده بود برانکو رو.لیست داد که الان بگه من میخواستم بمونم نذاشتن.منم از آقای عرب و دوستاش خوشم نمیاد اما توی موضوع برانکو بنظرم حق داره اذیتش کنه واسه پولش

 18. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  مثل اینکه این یارو هم کلا مغزش درست کار نمیکنه ، اول بازیکن بگیر بعد بازیکن را کنار بزار ، کیسه کش ها که دستگاه چاپ دلار و یورو دارند و هر روز بازیکن میخرن ما هم این دو سه تا کتف در رفته و پا شکسته و رباط پا ره کرده را هم داریم از دست میدیم ، قراره عرب و نبی و کاشانی حرامزاده مثلث خط حمله را تشکیل بدن و اسم مثلث هم حرامزادگکان هستش ، حتی یک مهاجم نداریم و علیپور هم هر روز داره یک ساز میزنه و به روزی افتادم که این بچه هم واسه ما قیافه میگیره

 19. پسر شجاع گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی چی آخه؟؟؟؟
  رادو غیرتش از بیرانوند هم بیشتره.هرموقع هم بوده خوب کار کرده.سال پیش دوبازی اول ک بازی کرد کلین شیت کرده.شک ندارم یه نفر زیرآبشو زده.وگرنه کالدرون چ میدونه رادو چه عملکردی داشته

 20. عرب ونبی حیاکنید پرسپولیس رو رها کنید گفت:

  ۰

  ۰

  عرب ونبی حیاکنید پرسپولیس رو رها کنید

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16596 بازدید

بازدید دیروز: 35124 بازدید

بازدید کل : 25551020 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر