پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۰۱
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
  |   نظرات: ۲ نظر
902 نفر بازدید

رایزنی باشگاه پرسپولیس با کمیته اخلاق برای گرفتن مجوز نیک‌سیرت

پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس قصد دارد با رایزنی با کمیته اخلاق جواز حضور مترجم برانکو ایوانکوویچ را در سفر به امارات دریافت کند.

با توجه به اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس و اصغر نیک‌سیرت مترجم برانکو ایوانکوویچ را به دلایل مختلف از همراهی سرخپوشان در سفر به امارات محروم کرده است، باشگاه پرسپولیس قصد دارد با رایزنی با کمیته اخلاق اجازه حضور نیک‌سیرت را در سفر به امارات بگیرد.

همچنین قرار است حسین خبیری مسئول اجرایی باشگاه پرسپولیس کارهای مربوط به امور سرپرستی سرخ‌پوشان را در سفر به امارات به جای افشین‌ پیروانی انجام دهد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “رایزنی باشگاه پرسپولیس با کمیته اخلاق برای گرفتن مجوز نیک‌سیرت”

 1. حسین ص.بهشهر گفت:

  ۵

  ۱

  کاری به کیفیت کاری مدیران قبلی نداریم ولی از یه نظر به امثال تاج وفدراسیون کثیف شون باج نمیدادن و با زبان تند در مقابلشون می ایستادن وکسی جرات نداشت الگی حکمهای ازروی غرض بده ،این سگ صفتها میبینن مدیریت باشگاه پرسپولیس باهاشون نرم برخورد میکنن واینطوری با خواهش وتمنا ازشون درخواست میکنن هردم ساعت برای محبوب ترین تیم اسیا حکم میدن وبقولی کک شون هم نمی گزه

 2. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۷

  ۱

  فدراسیون چکار داره بهـامورات داخل تیم باشگاه ،واقعا اینا در اینـشرایط حساس می خوان پرسپولیس روـدر شرایط سخت قرار بدن ،،قایدی چی شد اون هم قاتل وهم ثابت شده که یک خانمـتو ماشین بوده ،جرمی بدترـاز این .

آمار بازدید:

بازدید امروز: 65113 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86806215 بازدید

افراد آنلاین: 489 نفر