پنج شنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
  |   نظرات: ۴ نظر
4,190 نفر بازدید

رای فینال جام حذفی اعلام شد/ محرومیت ۷ ساله بهاروند و فتاحی

پرسپولیس نیوز: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پرونده جنجالی فینال جام حذفی برای دو متهم اصلی اتفاقات تلخ این دیدار در مجموع ۷ سال محرومیت از کلیه فعالیت‌های فوتبالی حکم داد.

دیدار فینال جام حذفی فوتبال ایران ۱۲ خرداد در حالی در اهواز برگزار شد که حاشیه‌های تلخ پیرامون این دیدار میلیون‌ها هوادار فوتبال را سرگردان و هزاران تماشاگر حاضر در ورزشگاه فولاد اهواز را بلاتکلیف کرده بود. برگزاری این دیدار که مانند دیدارهای هفته‌های پایانی لیگ هجدهم با بی‌نظمی و درگیری همراه بود، انتقادهای زیادی را به همراه داشت.

حاشیه‌های این دیدار به گونه‌ای بود که وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان مجلس نیز با ورود به موضوع بر برخورد قاطع با مسببان این اتفاق تاکید کردند و کمیته ویژه‌ای نیز به ریاست محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته اخلاق فوتبال تشکیل و گزارشی از اتفاقات تلخ این دیدار نیز به رئیس جمهور ارائه شد.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نیز از همان ساعات اولیه این اتفاقات، با اعلام تعلیق فعالیت سعید فتاحی مسؤولبرگزاری مسابقات لیگ، رسماً به موضوع ورود کرد. در ادامه نیز این کمیته با برگزاری سه جلسه رسیدگی تلاش کرد که متهمان اصلی این دیدار جنجالی را احضار و دفاعیات آنها را اخذ کند اما هیچ کدام از مقصران اصلی اتفاقات این دیدار به جلسات رسیدگی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نرفتند تا اینکه این کمیته تصمیم گرفت با ریاست قاضیتورک اقدام به صدور رأی در این پرونده کند.

بر اساس حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال به پنج سال محرومیت از کلیه فعالیت‌های فوتبالی و جریمه نقدی محکوم شده است.

سعید فتاحی مسؤول برگزاری رقابت‌های سازمان لیگ نیز به دو سال محرومیت و جریمه نقدی و هم‌چنینعبدالکاظم طالقانی رئیس هیأت خوزستان و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز به جریمه نقدی محکوم شده است.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم‌چنین الطافی مدیرعامل و حاجی پور، مالک باشگاه داماش گیلان را به شش ماه محرومیت از تمامی فعالیت‌های فوتبالی و پرداخت جریمه نقدی محکوم کرده است.

آرای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در حالی صادر شده که مهدی تاج بارها اعلام کرده، رسیدگی به این پرونده در صلاحیت کمیته اخلاق نیست و با این رویکرد حمایتی رئیس فدراسیون فوتبال مشخص نیست سرنوشت نهایی این احکام قابل تجدیدنظر در استیناف چه خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “رای فینال جام حذفی اعلام شد/ محرومیت ۷ ساله بهاروند و فتاحی”

 1. رضا پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  کمه بیشتر باید محروم میشدن

 2. M.h.kis گفت:

  ۰

  ۰

  اگر این رای اجرا شد من اسمم رو عوض میکنم !!!خیلی ها نمی دونند پشت پرده چه خبره !!!فتاحی ادم یه نفره که تمام فوتبال مارو تو پشت پرده. میچرخونه اقازاده ای به نام م.ر

 3. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  گذشت زمان همه چیزو ثابت میکنه . بعدا قدر برانکو و نظمش رو میبینیم. دیگه چشمم اب نمیخوره به قهرمانی . دوران حیا کن رها کن شروع شد.

 4. علی گفت:

  ۰

  ۰

  من احساسم اینه که بعد از رفتن برانکو و گرشاسبی بازم رفتیم دوران عقبگرد . برانکو تیمو حرفه ای کرد و نظم داد و حاشیه سازها رو بیرون کرد و به پیشکسوتهای باشگاه احترام گذاشت ولی اجازه دخالت به هیچکس نداد و گرشاسبی اینقدر مرد بود که حتی برای بازیکن احترام قایل شد و بخاطر فوت مادر بشار به عراق رفت و اگه برانکو فراری نمیشد و امسالم بود قول میدم قهرمان اسیا میشدیم. از اینکار کالدرون که پا شده رفته پیش پروین و شرکت پیشکسوتها خوشم نیومد. مربی باید محکم باشه. مدیران ما بایست تکلیف بشار و غیره رو مشخص میکردن نه توی این اوضاع حساس اینکارا.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11393 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20950660 بازدید

افراد آنلاین: 26 نفر