دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۸:۱۳
تبلیغ داخلی

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۰/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
  |   نظرات: يك نظر
837 نفر بازدید

رحمان رضایی: پرسپولیس و استقلال در جدول بالا می آیند/ مشکل سرخپوشان داخلی است

پرسپولیس نیوز: ملی پوش سابق کشورمان گفت: لیگ نوزدهم نسبت به فصل گذشته کیفیت بهتری دارد و استقلال و پرسپولیس هم می‌توانند به جمع مدعیان اضافه شوند.

رحمان رضایی اظهار داشت: جدول لیگ کم کم شکل واقعی را به خود می گیرد و تیم‌ها در جایگاه‌های خود جا می افتند. البته هنوز یکی دو تیم از جمله استقلال و پرسپولیس در این جدول جابجا می‌شوند و این ظرفیت را دارند که به جمع مدعیان اضافه شوند.

پیشکسوت فوتبال ایران در ادامه بیان داشت: لیگ نوزدهم نسبت به لیگ‌های قبلی و به خصوص نسبت به لیگ هجدهم از نظر کیفی رشد کرده و لیگ بهتر و با کیفیت تری را شاهد هستیم که این نشان از رشد کلی فوتبال کشور است.

وی افزود: حضور چند مربی خارجی خوب و با کیفیت در فوتبال ایران و ایجاد رقابت و انگیزه با مربیان خوب ایرانی باعث افزایش کیفیت لیگ برتر شده است.

مربی پیشین تراکتور گفت: حضور سرخ پوشان تبریز، شهر خودرو و سپاهان در بالا جدول قابل پیش بینی بود و رقابت این سه تیم بسیار جذاب است. با اضافه شدن استقلال و پرسپولیس به این کورس، رقابت در بالای جدول جذاب تر و حساس تر هم خواهد شد.

مدافع پیشین سرخ پوشان گفت: یکی از مشکلات فنی این تیم در خط حمله است و این که آنها خیلی کم و سخت گل می‌زنند. از آنجایی که باشگاه پرسپولیس نسبت به فصل گذشته همه نفراتش را حفظ کرد و حتی دست به تقویت تیم زد، پس این مشکل داخلی است و تنها خود پرسپولیسی‌ها هستند که می‌توانند به خودشان کمک کنند. حال این که این مشکل روحی است یا ریشه در امور تاکتیکی دارد را من که از بیرون رصد می کنم نمی توانم بگویم.

ملی پوش سابق کشورمان سپس با اشاره به تحولات تیم فوتبال امید ایران گفت: تنها چیزی که در خصوص این تیم می توان گفت این است که برای آن آرزوی موفقیت می‌کنم. این تیم شرایط چندان مطلوبی ندارد و در این مقطع بهترین فردی که می‌توانست مسئولیت آن را برعهده بگیرد خود استیلی بود که کاملا در جریان کم و کیف این تیم قرار داشت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “رحمان رضایی: پرسپولیس و استقلال در جدول بالا می آیند/ مشکل سرخپوشان داخلی است”

  1. پرسپولیس کبیر گفت:

    ۰

    ۰

    ایول داش رحمان بچه زرنگ کجایی ما هم میدونیم مشکل عدم مهاجم خوب و گلزنی است ضاییان طارمی و انصاریفرد و بیارین بجاش ماهینی و ربیع خواه و علیپور و جونیور و بندازین بیرون بابا چقدر دیگه بگیم این بازیکنای بنجول که بود و نبودشان هیچ تاثیری نداره در حد پرسپولیس نیستند چرا شان باشگاه رو دارین پایین میارین بایکن زیر ۲۳ سال که روی نیمکت بشینه و مثل این جونیور افتضاح باشه میخوایم چکار اقای انصاریفرد لطفا زودتر دست به کار بشین تا هنوز اوضاع از این بدتر نشده

آمار بازدید:

بازدید امروز: 1155 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24277325 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر