پنج شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۵
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲
  |   نظرات: بدون نظر
661 نفر بازدید

رفعتی: تیم داوری بازی نفت مسجدسلیمان – پرسپولیس عملکرد خوبی داشت/ پنالتی استقلال خوزستان اشتباه بود

پرسپولیس نیوز: رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال معتقد است داوران در هفته نوزدهم اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه بازی نداشتند.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره عملکرد داوران در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت:  با توجه به گزارش ناظران بازی در ۶ دیدار از مسابقات لیگ برتر،  شاهد قضاوت‌های خوبی از داوران بودیم. فقط در بازی استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان تصمیم کمک داوران پشت دروازه در اعلام پنالتی {برای استقلال خوزستان} اشتباه بود.

وی ادامه داد: در دیگر مسابقات داوران اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه بازی نداشتند. مخصوصا تیم داوری بازی نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس توانست به خوبی از عهده وظایف خود برآید. امیدوارم امروز هم داوران عملکرد قابل قبولی در این دو دیدار ( استقلال – ذوب آهن و سایپا – تراکتورسازی) داشته باشند.

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال درباره برگزاری دوره مدرسان داوری که زیر نظر سوبخیدین برگزار شد، گفت: به‌نظرم دوره بسیار مفیدی برای مدرسان داوری انجام شد. محمدصالح سوبخیدین یکی از برترین مدرسان برجسته داوری فیفا است. امیدواریم بعد از این دوره شاهد تاثیر دوره‌های آموزشی در داوری کشور باشیم. به هر حال برگزاری چنین دوره‌هایی باعث پیشرفت و توسعه داوری خواهد شد.

رفعتی افزود: از نکات جالب توجه این دوره می‌توان به حضور ۱۵ داور لیگ برتر که روز پنجشنبه دوم اسفندماه در تمرینات کمک داوران پشت دروازه اشاره کرد، تا آنها هم بیش از پیش به وظایف خود واقف شوند. همچنین ۲۱ اسفندماه دوره یک روزه‌ای را برای داوران لیگ برتر و کمک داوران بین‌المللی برگزار خواهیم کرد. در این کلاس  اشکالات داوران در بازی‌های لیگ را برتر بازبینی و آنالیز می‌کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2997 بازدید

بازدید دیروز: 61865 بازدید

بازدید کل : 4960873 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر