جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۱۶

تبلیغات

 |  ۲۹/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
  |   نظرات: ۳ نظر
2,040 نفر بازدید

رفیعی برای پرونده فولاد و پرسپولیس وکیل گرفت

پرسپولیس نیوز: بازیکن سابق تیم پرسپولیس برای رسیدگی به پرونده‌اش وکیل گرفت.

با شکایت باشگاه فولاد خوزستان از باشگاه پرسپولیس با اتهام تحریک سروش رفیعی برای رفتن به این تیم بعد از پایان دوران سربازی، قهرمان لیگ باز هم در آستانه محرومیت قرار گرفته است.

این در حالی است که طبق ادعای باشگاه فولاد خوزستان، رفیعی باید بعد از پایان سربازی به فولاد می‌رفت اما این بازیکن به پرسپولیس پیوست.

روزبه وثوق‌احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان با تائید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: ما نامه باشگاه فولاد خوزستان را دریافت کردیم و نامه‌ای هم برای سروش رفیعی فرستادیم. او هم برای رسیدگی به به این پرونده وکیلی گرفت و قرار است دفاعیات او را هم بشنویم.

به گزارش خبرگزاری فارس، رفیعی در تاریخ ۱۹ فروردین سال ۹۴ به سربازی رفت و ۱۹ دی سال ۹۵ سربازی این بازیکن به اتمام رسید. بعد از این تاریخ بود که رفیعی با قراردادی به اندازه نیم فصل به پرسپولیس آمد و این در حالی است که در قانون آمده است مدت زمان سربازی جزو قرارداد با باشگاه فولاد حساب نمی‌شود و بازیکن باید به محض خدمت اتمام سربازی به باشگاهش برگردد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “رفیعی برای پرونده فولاد و پرسپولیس وکیل گرفت”

 1. دنا نشین گفت:

  ۵

  ۱

  متاسفم برای همچنین مدیران بیشوری که عورضه مدیریت زن و بچشون رو هم ندارند،یک شبه سر از فوتبال در آوردند،نتیجه اش هم این هست که داریم می ببنیم

 2. حبیب گفت:

  ۷

  ۱

  آقا بخدا من تا حالا فکر میکردم علت حذف پرسپولیس در نیمه نهایی آسیا کارشکنی اعراب عربستانی ها بوده اما حالا میفهمم که دشمنان داخلی مثل استفراغ تراکتورسازی وفولاد خوزستان وسپاهان دست اعراب را از پشت بستند .پرسپولیس باید اول تکلیف این وطن فروشان را یکسره بکنه .

 3. arya گفت:

  ۹

  ۱

  کسی که شکایت از سروش کرده شعور نداشته که چطور یک انسان بالغ را با تحریک میشد گول زد؟!!! مگر سروش بچه بوده که کسی او را تحریک کند؟ سروش بهترین کار را کرده که وکیل گرفته است. ای کاش بعد از سرکوب شکایت فولادی ها توسط وکیل از فولادی ها طلب خسارت کند تا فولادی ها لااقل جریمه ای هم پرداخت کنند.تا بفهمند عوامل کیسه دوست دار کسی نیستند, و فقط می خواهند برای پرسپولیس حاشیه درست کنند.

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 60761 بازدید

بازدید دیروز: 71065 بازدید

بازدید کل : 9145876 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر