یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
  |   نظرات: بدون نظر
1,496 نفر بازدید

رقم طلب رسن مشخص شد/ تعهد ابتدایی فصل پرسپولیس به بشار چه بود؟‌

پرسپولیس نیوز: رقم طلب بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل گذشته و این فصل از باشگاه‌اش مشخص شد.

روز سه‌شنبه بشار رسن بازیکن عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه با یکی از رسانه‌های کشور عراق از پرداخت نشدن مطالباتش از سوی باشگاه پرسپولیس صحبت کرد و حتی در این مصاحبه اعلام داشت که در قرارداد او بندی وجود دارد که اگر تا ۲۴ آبان ماه پولش پرداخت نشود می‌تواند قرارداد خود را با سرخ‌پوشان فسخ کند.

در قرارداد رسن بندی وجود دارد و در این بند آمده که باشگاه پرسپولیس باید رقمی در حدود ۱۳۰ هزار دلار برای آغاز فصل به رسن پرداخت می‌کرد که با وجود گذشت ۱۰ هفته از لیگ برتر هنوز این پول به رسن پرداخت نشده و این مسأله ناراحتی بازیکن عراقی پرسپولیس را در پی داشته است.

این در حالی است که بازیکن عراقی پرسپولیس از گذشته هم رقم زیادی طلب دارد که مدیریت وقت این باشگاه نتوانسته بود همانند خیلی از بازیکنان پرسپولیس با این بازیکن تسویه حساب کند و حالا محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل فعلی باشگاه پرسپولیس باید علاوه بر رسن مطالبات گذشته سایر بازیکنان را هم بپردازد.

رسن برای فصل گذشته مبلغی در حدود ۱۳۷ هزار دلار از پرسپولیس طلبکار است که مجموع طلب سال گذشته و تعهد این فصل رقمی در حدود ۲۷۰ هزار دلار می‌شود که با وضعیت قیمت ارز، باشگاه پرسپولیس باید مبلغ کلانی را به بازیکن خود پرداخت کند.

این چالش مالی در کنار سایر چالش‌هایی که در پرسپولیس برای مطالبات بازیکنان و مربیان از فصل قبل باقی مانده باعث شده تا محمدحسن انصاری‌فرد روزهای سخت و پر التهابی را در پرسپولیس سپری کند، اما با این شرایط او در تلاش است تا بتواند مطالبات طلبکاران باشگاه‌اش را بپردازد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6077 بازدید

بازدید دیروز: 57734 بازدید

بازدید کل : 19362778 بازدید

افراد آنلاین: 32 نفر