جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۴
تبلیغ داخلی


 |  ۲۰/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۳:۱۷
  |   نظرات: ۱۱ نظر
5,458 نفر بازدید

روایتی عجیب از خیانت در مذاکرات استانبول در دوران مدیریت عرب/ دست رد به تخفیف ۵٠ درصدی برانکو!

پرسپولیس نیوز: بررسی جزئیات مذاکرات نمایندگان باشگاه پرسپولیس و وکیل برانکو در استانبول نشان می‌دهد، در این جلسه موضوع تخفیف ۵٠ درصدی مطالبات مربی کروات مطرح شده بود که در نهایت پرسپولیسی‌ها دست رد به آن زدند.

در دوره‌ای که برانکو ایوانکوویچ از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شده بود تلاش زیادی از جانب مدیران وقت باشگاه و البته سرمربی کروات انجام شد تا موضوع مطالبات سرمربی پیشین پرسپولیس از راه مذاکره حل و فصل شود و کار به شکایت به فیفا نکشد اما اتفاقاتی که در مذاکرات استانبول میان نمایندگان باشگاه پرسپولیس و وکیل برانکو ایوانکوویچ رخ داد، اجازه نداد این پرونده با کمترین خسارت مالی ممکن حل شود.

طبق هماهنگی انجام شده وکیل باشگاه پرسپولیس به همراه یکی از کارمندانش راهی استانبول شد تا در جلسه‌ای با دارو گوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ شرکت کند. از قرار معلوم وکیل باشگاه استدلال‌های حقوقی لازم را در این جلسه ارائه می‌کند و از طرف مقابل می‌خواهد که این موضوع با یک توافق حل شود و کار به فیفا نکشد. در آن جلسه نمایندگان باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه برانکو یک طرفه قراردادش را فسخ کرده بود از طرف مقابل می‌خواهند که تمام مطالباتش را ببخشد. در مقابل پرسپولیسی ها هم به خاطر فسخ یک طرفه قرارداد به فیفا شکایت نکنند.

دارو گوشیچ هم در مقابل می‌گوید: “نمی شود که بدون دریافت مطالبات موکلم به توافق برسیم. بهتر است شما روی تخفیف ۵۰ درصدی حساب کنید تا بتوانیم مذاکرات را ادامه بدهیم.”

همین اظهارات وکیل سرمربی پیشین پرسپولیس باعث تعجب نمایندگان این باشگاه می‌شود چرا که آن ها اصلا انتظار نداشتند برانکو حاضر به تخفیف ۵۰ درصدی در قبال مطالبات خود شود. به همین خاطر از جلسه خارج می شوند تا در تماس با تهران نظر مدیران باشگاه را جویا شوند.

گویا در تماسی که با تهران برقرار می وشد یکی از اعضای هیات مدیره ابتدا صراحتا می‌گوید که هرچه زودتر این پرونده با توافق حل شود و کار به فیفا نکشد اما در ادامه پس از مشورت با مسوولان ذی‌ربط پاسخ باشگاه پرسپولیس به نمایندگانش این می شود که آنها فقط باید روی عدد “صفر” توافق کنند. یعنی تصمیم باشگاه پرسپولیس بر این می شود که در قبال شکایت نکردن به فیفا مطالبات برانکو هم به او پرداخت نشود.

پاسخ پرسپولیس از سوی نمایندگان این باشگاه به وکیل برانکو اعلام می‌شود و در نهایت وکیل او اعلام می‌کند با این شرایط به هیچ عنوان توافقی به دست نمی آید. او در اظهار نظر جالب دیگری می‌گوید: ” برایم جالب است که شما روی عدد صفر تاکید دارید در حالی که پیش از سفر من به استانبول به اطلاعم رسانده بودند که شما به جلسه خواهید آمد و سعی می‌کنید روی عدد صفر مذاکره کنید.”

بررسی اتفاقاتی که در این جلسه که در تاریخ شانزدهم تیرماه برگزار شد نشان می دهد سرمربی پیشین سرخ ها با وجود اینکه بخش زیادی از مطالبات یک فصلش را از این باشگاه طلبکار بود، برای رسیدن به توافق حاضر بود ۵۰ درصد از مطالبات خود را ببخشد اما اصرار پرسپولیس روی عدد “صفر” اجازه نداد توافقی میان طرفین شکل بگیرد.

در آن مقطع زمانی برانکو و دستیارانش چیزی حدود ۹۰۰ هزار یورو بابت فصل ۹۸-۹۷ طلبکار بودند که اگر در جلسه استانبول روی پیشنهاد ۵۰ درصدی وکیل برانکو توافق می‌شد احتمالا باشگاه پرطرفدار تهرانی با پرداخت حدود ۴۵۰ هزار یورو رضایت سرمربی سابق خود را جلب می کرد اما حالا با توجه به آرای صادر شده از سوی کمیته تعیین وضعیت فیفا، پرسپولیس باید یک میلیون و ۲۱۷ هزار و ۴۸۰ یورو به برانکو و ایگور پانادیچ بپردازد. به این مبالغ باید مطالبات زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ که آرای آن ها هم به زودی صادر می شود را اضافه کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “روایتی عجیب از خیانت در مذاکرات استانبول در دوران مدیریت عرب/ دست رد به تخفیف ۵٠ درصدی برانکو!”

 1. بهروز گفت:

  ۰

  ۱

  سلام دوستان عزیزبایداقای انصاری فربیاد باهیت مدیره ۵ نفری که حکم قاضی رودارن قضاوت بکنندببینندحق باکیه وقتی ریس هیت مدیره تصمیمی میگیره کسی نبایدمخالفت بکنه همین اقایون رفتنداستوکس اوردندبابوق کرنا الان رفته من نمیگم مشکل کجاست اما چرایکطرفه به قاضی میرندپرسپولیس بزرگ میموند اقای انصاری فربرادرش دوسری اومدند تیم خراب شد یکدوره اری هان اومد نتایجش بدنبود عوضش کردند مدیرمیادمیره کی گفته حتمابایدفوتبالی باشه سرچ کنید تواسپانیاهلند ایتالیا انگلیس کدوم مدیرعامل فوتبالیست بوده خواهشن قضاوت نکنیدبه تیم روحیه بدین من ۴۰سال طرفدارتیم هستم برادران انصاری فرد چندسال تیم داشتند به جایی نرسوندند جزضرر الان هم انصاری فربایدبیایدجواب بده حقایق روشن بشه همینوبس؟ دوستان اگرراست میگن چراالان میگن چرا ماایرانیها سریع قضاوت میکنیم اقای انصاری فررفته تیمشواورده نون بهشون برسونه بدون اینکه هیت مدیره راضی باشند انصاری فر برادرش ۵سالی باشگاه مدیریت کردندببینیدچه مقامی اوردند یارفتند راه اهن الان ببینید راه اهن کجا قراردارد تمام

 2. شهرام عاشق قرمز گفت:

  ۳

  ۰

  از اول هم من گفتم همه منفی دادن از درخت چنار توقع گلابی دارین کدوم سیستم مدرینی و کذا در ایران درسته که مدیریت پرسپولیس درست باشه . همه دروغگو و دزد و اختلاسگر مثل مذاکرات با استرا تو دبی که همش دروغ بود وقتی هم که انصاری فر و پیروانی اومدم من کلن فاتحه خوندم ، داستان درخت و تبر و شنیدین که درخته میگه ببین از ما چیزی هم تو تبر هست نهال گفت اره دستش و درخت گفت تعجبی نداره که داره مارو قطع میکنه ، کوجای اون سیستم درسته که بخش ورزش درست باشه ، بگذریم

 3. محمد حسام گفت:

  ۶

  ۰

  اصلا فلسفه حضور عرب نابودی پرسپولیس بود که چون تیم خیلی منسجم بود اون سال جواب نداد ولی با بدهیهها وخیانتهایی که شده مطمئنا تا چندسال تبعات این خیانت ها گریبان پرسپولیسو خواهد گرفت.خدا مسببینشو به کرونای لاعلاج مبتلا کنه…

 4. م.ح.س.ن گفت:

  ۵

  ۰

  هییت مدیره و عرب خائن

 5. فری پرسپولیسی گفت:

  ۲۰

  ۱

  پس معلوم شد برانکو بازم حسن نیتشو ثابت کرده ولی مدیران خائن قبوا نکردن
  بعضی دوستان بازم بیان بگن که برانکو نباید شکایت میکرد واین حرفا
  هرچی میگذره بیشتر به مردونگی برانکو ایمان میارم…

 6. 1010364 گفت:

  ۲۰

  ۰

  عرب لجن بود لجن خائن هم برانکو رو فراری داد هم پولا رو بالا کشید و هم کاری کرد پرسپولیس چنان زیر بدهی بره که نابود بشه این خائنو باید هوادارا لهش کنن

 7. Alid66 گفت:

  ۴

  ۹

  ینی خبر بدی که جدیدا نشنیده باشیم نمونده بزودی باید شاهد خبر کسر امتیاز و بستن پنجره و .. باشیم انصاری فر هم که دیده هوا پسه و از پس بدهیا بر نمیاد جوری استفاده داده و به وزیر و بقیه توپیده که حتما با استعفاش موافقت کنن
  خداحافظ روزهای روشن

 8. مهدی 76 گفت:

  ۴

  ۵

  بخدا دیگه دیونه شدیم…ادمین کمتر بچاپ از این خبرا…خب که چی؟ میخوایم چکار کنیم؟ چه کاری از دست منِ هوادار بدبخت ساخته اس؟؟ از اینکه با این اخبار منفی حرصم بدی چی عایدت میشه؟؟؟ به درررررک که نبخشیدن اون احمق ها…چرا مارو حرص میدی؟ کجای کشور داره درست کار میکنه ک پرسپولیس بخواد درست کار کنه…بخدا دیگه خسته شدیم از بس اخبار منفی از در و دیوار میباره بسهههه

 9. پرچمت ما را کفن ای پرسپولیس کبیر گفت:

  ۱۲

  ۰

  خاینین به پرسپولیس کبیر بدانند
  این پرچم افتادنی نیست
  اقای عرب،اقای نبی،اقای دندانپزشک محبوب وزیر و بقیه هله هوله ها
  هوادار پشت حاج حسن میمونه
  بالاخره در تمرین و استادیوم باز میشه
  هوداری که میتونه الان بره برا تجمع لطفا اینکارو بکنه
  نزارین جلسه هیت مدیره خاین برگزار بشه

 10. مهرشاد گفت:

  ۱۰

  ۰

  خدا لعنتشون کنه که این بلا ها رو سرمون در میارن

 11. مهران گفت:

  ۱۱

  ۱

  وای وای وای، از این خیانت بزرگتر؟ بقران هرجای دنیا بود چنین اشخاص و مدیران پشت پرده ای رو حداقل اخراج میکردن.. این چه وضع باشگاه داریه؟ جناب وزیر چرا با ابروی انصاریفرد بازی کردین؟ چرا به بنده خدا از پشت خنجر زده شد؟ تیمهایی که میگین حکومتی و وزیری، بفرمایین.. باشگاه داره نابود میشه؟ همینو میخواستین جنابان استقلال؟ سپاهان، تراکتور و جناب زنوزی؟ سوگلی وزیریم ما؟! واقعا خدا نگذره از مسببان این جریانات.. بخدا قسم اون دنیا پل صراط خِرِ همتونو میگیریمو از هیچکدومتون نمیگذریم..حق الناس گردنتونه.. با دلخوشیه چهل میلیون پرسپولیسی بازی کردین.. بخدا قسم جواب کاراتونو همین دنیا پس میدین.. اشک کلی ادمو دراوردین با این خرابکاریهای تعمدیتون.. اون هواداری که نون شبشو نداره اما حاضره بخاطر حل مشکل باشگاه کمک مالی کنه نمیگذره ازتون. آخرتتونو خراب کردین.
  ببخشید ادمین جان
  یاحق

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12513 بازدید

بازدید دیروز: 35124 بازدید

بازدید کل : 25546937 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر