سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۳
بالا داخلی سه
 |  ۱۲/ بهمن/ ۱۳۹۷ - ۱:۴۸
  |   نظرات: بدون نظر
1,940 نفر بازدید

رودنیل: گل پرسپولیس درست بود

پرسپولیس نیوز : نوذر رودنیل کارشناس داوری فوتبال ایران درباره عملکرد تیم داوری بازی پرسپولیس تهران و سپیدرود رشت در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به اظهار نظر پرداخت.

نوذر رودنیل درباره عملکرد داوری پیام حیدری در دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بین تیم های پرسپولیس تهران و سپیدرود رشت اظهار داشت:‌ از نظرم آقای حیدری خیلی خوب ظاهر شدند،‌ دوندگی و جایگیری خوبی داشتند. شرایط بازی به گونه‌ای بود که قضاوت اینگونه شد و عملکرد دو کمک داور به طور کلی بی نقص بود.

او ادامه داد: در دقیقه ۳۸ شجاع خلیل زاده حمله‌ی موثر بازیکن حریف را گرفت و اعتراض شدیدی داشت که باید با کارت زرد جریمه می‌شد. در دقیقه ۸۵ هم با اخطاری که گرفت با حساب کارت زردی که نگرفته بود باید اخراج می‌شد.

رودنیل افزود:‌ در دقیقه ۵۶ دستور به ادامه بازی در محوطه جریمه پرسپولیس درست بود چون اگر خطا هم اعلام می‌شد باید خطای بازیکن سپیدرود اعلام می‌شد. بازیکن حریف تمارض کرد و اشتباه حیدری این بود که سوت را بالا آورد اما عمل نکرد و این بحث برانگیز شد. به غیر این اخطارهایی که دادند درست بود.

رودنیل درخصوص خطای مصلح روی شماره ۱۴ سپیدرود در کناره محوطه جریمه گفت: ادامه بازی درست بود اتفاقا در این مسابقه نسبت به سایر بازی‌های آقای حیدری این بود که بسیار کم اشتباه ظاهر شد.

کارشناس داوری در پایان اظهار داشت: همچنین گل پرسپولیس هم به درستی اعلام شد. در این بازی به جای کمک داور ویدیویی دو داور اضافه شد که اتفاق خوبی بود چون برای اولین بار شاهد چنین اتفاقی هستیم شاید اشتباهاتی به وجود بیاید اما در کل اقدام پسندیده‌ای است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22823 بازدید

بازدید دیروز: 67996 بازدید

بازدید کل : 11159269 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر