پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۸:۳۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۵/ آبان/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
1,335 نفر بازدید

روزنامه البیان امارات: پرسپولیس به دنبال بلیت جام باشگاه‌های جهان است

پرسپولیس نیوز: روزنامه البیان امارات در گزارشی به بررسی دو سهمیه باقیمانده قاره‌های آسیا و آفریقا در جام باشگاه‌های ۲۰۱۸ جهان پرداخت.

در این گزارش به انتظار قاره‌های آسیا و آفریقا برای شناسایی قهرمانان مسابقات باشگاهی در پایان سال اشاره شده و آمده است: چهار تیم در دو فینال به دنبال کسب عنوان قهرمانی و رسیدن به جام باشگاه‌های جهان خواهند بود.

در قاره آفریقا الاهلی مصر که سابقه حضور در جام باشگاه‌های جهان را در سال ۲۰۱۳ داشته برابر الترجی تونس قرار می‌گیرد تا قهرمان آفریقا در این بازی مشخص و یکی از نمایندگان دو کشور در امارات حاضر شود.

در آسیا پرسپولیس ایران و کاشیما انتلرز ژاپن که برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌اند برای کسب عنوان قهرمانی و البته حضور در جام باشگاه‌های جهان رقابت می‌کنند. نمایندگان فوتبال آسیا به دنبال بلیت جام باشگاههای جهان و رویارویی با قهرمانان قدرتمند قاره‌های دیگر خواهند بود.

در ادامه گزارش البیان آمده است: هر ۴ تیم از قدرت‌های پرآوازه و محبوب آفریقا و آسیا محسوب می‌شوند که در صورت صعود به این مسابقات تماشاگران زیادی به همراه خود خواهند داشت و موجب جذابیت بیشتر این بازی‌ها می‌شوند.

مسابقات فوتبال جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۸ آذر ماه سال جاری با حضور رئال مادرید اسپانیا، قهرمانان دیگر قاره‌ها و همچنین نماینده کشور میزبان در دو شهر ابوظبی و العین امارات برگزار می‌شود. قهرمان آسیا در نخستین بازی این رقابت‌ها برابر قهرمان منطقه کونکاکاف قرار می‌گیرد و در صورت برتری به مصاف رئال مادرید می‌رود. قهرمان آفریقا نیز با برنده مسابقه العین امارات و نماینده نیوزلند بازی می‌کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35278 بازدید

بازدید دیروز: 86525 بازدید

بازدید کل : 80225117 بازدید

افراد آنلاین: 236 نفر