جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۵
تبلیغ داخلی


سرویس: حرف هوادار
 |  ۱۷/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲:۰۳
  |   نظرات: يك نظر
3,468 نفر بازدید

رونمایی از طرح کانون هواداران پرسپولیس برای دربی / ۲۰ هزار طرح شال

پرسپولیس نیوز: کانون‌ هواداران باشگاه پرسپولیس برای دربی ۹۲ در نظر دارد تعداد بیست هزار طرح شال نمای مشمایی با نام و لوگوی پرسپولیس را بین هواداران عزیز توزیع کند.

کانون هواداران باشگاه که زیر نظر کمیته فرهنگی فعالیت می‌کند طرح دیگری را نیز در این دربی به اجرا در خواهد آورد که اختصاص به تکریم شهدای گرانقدر دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “رونمایی از طرح کانون هواداران پرسپولیس برای دربی / ۲۰ هزار طرح شال”

 1. جمشید گفت:

  ۴

  ۲

  متن جالب و خواندنی و حقیقی درباره دربی. امیدوارم که سریع چاپ شود. چه مربی , چه تیم , چه بازیکنان و چه هواداران و چه باشگاه باید از یک نظر حداقل بی همتا باشد تا بتوانیم بگوییم آن در حد منحصر به فرد است.

  ۱٫ فرهاد مجیدی : از اول هیچی نبود و اکنون هم هیچ چیز نیست و بعدا هم هیچ چیز نخواهد شد. چون نامبرده ادعا دارد ۴ گل به پرسپولیس زده است. این که چیزی نیست. صفر ایرلنپاک ۷ گل درون دروازه استقلال کاشت. اصلا مگر مجیدی چند بازی ملی دارد که بخواهد عرض اندام کند. مجیدی در فوتبال ایران از هیچ نظر منحصر به فرد که هیچ , عرض اندام که هیچ , در صف آخر است. کارهای زشتش بماند.

  ۲٫ استقلال : تیمی که شکست از پرسپولیس با ۶ گل را یدک می کشد و چهار پنج برد آن را به وسیله فدراسیون های وقت ۳ – ۰ الکی برده و داورانی که ناحقی کرده که یکی از این داوران سیلی محکمی از خدابیامرز عزیز اصلی خورد. پس این تیم هم هیچی نیست و هیچی نبوده و هیچی نخواهد شد.

  ۳٫ به قول مجیدی نیرز و پیشکسوتان مغز پایین استقلال مانند حنیف عمران زاده دیوانه و خل و … این تیم یعنی استقلال قوی ترین استقلال دوران است. امروز ببینید که پرسپولیس چه بلایی به سرشان خواهد آورد.

  والسلام

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11810 بازدید

بازدید دیروز: 35124 بازدید

بازدید کل : 25546234 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر