شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱:۴۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
  |   نظرات: بدون نظر
1,277 نفر بازدید

ریحان فیلم بلیت فروشی بازی‌های پرسپولیس را آغاز کرد!

پرسپولیس نیوز: شرکت ریحان فیلم با به راه انداختن یک وب‌سایت، بلیت فروشی بازی‌های تیم پرسپولیس را آغاز کرد!

ایرج عرب مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در اردیبهشت ماه سال جاری قراردادی با شرکت ریحان فیلم امضا کرد که بر اساس این قرارداد این شرکت از شهریور ماه سال جاری و با پایان دوره همکاری پرسپولیس و شرکت مبنا توسعه مبین مسئولیت فروش بلیت بازی‌های این باشگاه را برعهده بگیرد اما با وجود ۷ میلیارد تومانی که از سوی این شرکت به حساب باشگاه پرسپولیس واریز شد، آنها نتوانستند مجری فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس باشد.

از طرف دیگر فروش بلیت بازی‌های خانگی پرسپولیس به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شد و آنها به فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس مبادرت کردند اما شرکت ریحان فیلم که حق خود را پایمال شده می‌دید با طرح شکایت از باشگاه پرسپولیس خواهان فروش بلیت بازی‌های این تیم بر اساس قراردادی شد که با ایرج عرب به امضا رسانده بود.

این موضوع باعث شد تا شرکت ریحان فیلم بر اساس قراردادی که با مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس به امضا رسانده مبادرت به فروش بلیت بازی‌های پرسپولیس کند. در این راستا این شرکت بیانیه‌ای در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد که در زیر می‌خوانید.

در این اطلاعیه آمده:«همانگونه که قبلاً به اطلاع هواداران عزیز پرسپولیس رسیده است براساس قرارداد منعقده بین باشگاه پرسپولیس و شرکت ریحان فیلم در اردیبهشت ۹۸، بازاریابی، بازارسازی و تبلیغات بلیط فروشی و اجرای کلیه عملیات بلیت فروشی مسابقات میزبانی پرسپولیس تا پایان لیگ فصل ۹۹-۹۸ به شرکت ریحان فیلم واگذار گردیده است. بر این اساس و با توجه به حقوق انحصاری این شرکت، سایت www.ticketsport.ir فعال گردیده و همه هواداران عزیز پرسپولیس می‌‌توانند با مراجعه به این سایت در ابتدا نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده و برای هر مسابقه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بلیت تهیه نمایند. همچنین به زودی امکان پیش خرید بلیط نیم فصل دوم مسابقات نیز فراهم خواهد شد.

لازم به تأکید است موضوع بلیت فروشی مسابقات میزبانی پرسپولیس بصورت انحصاری به این شرکت واگذار گردیده و تنها این شرکت به صورت انحصاری مجاز به دریافت وجوه بلیت فروشی بوده و تنها سایت مجاز و رسمی و قانونی برای فروش بلیت مسابقات پرسپولیس سایت www.ticketsport.ir می‌باشد و فعالیت هر شرکت و یا شخص حقیقی و حقوقی دیگری در این زمینه غیرمجاز و غیرقانونی بوده و لازم است هواداران عزیز پرسپولیس در این خصوص تنها به این سایت مراجعه نمایند. بدیهی است هر یک از هواداران که در سایت‌های غیر مجاز برای خرید بلیت مبلغی پرداخت نمایند و امکان حضور در ورزشگاه را پیدا ننمایند، این شرکت مسئولیتی در قبال آنها ندارد.»

این در حالی است که از ابتدای لیگ برتر بلیت فروشی بازی‌های پرسپولیس توسط شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی انجام شده و حتی صحبت‌هایی شنیده می‌شود مبنی بر اینکه در نیم فصل دوم بلیت فروشی بازی‌های این تیم به باشگاه واگذار خواهد شد! با این شرایط به نظر می‌رسد اتفاقات دیگری در راه باشد که باید منتظر آینده ماند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 11072 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24402948 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر