جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
  |   نظرات: ۲ نظر
660 نفر بازدید

زمین تمرین پرسپولیس زیر کشت رفت

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس تمرین‌های خود به دلیل زیر کشت بودن ورزشگاه شهید کاظمی را در زمین‌های دیگر دنبال می‌کند.

تیم فوتبال پرسپولیس، امروز سه‌شنبه برای شروع تمرینات خود به زمین خیریه عمل رفت. تغییر محل تمرین از آن رو صورت گرفت که زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی با توجه به این که قرار بود سرخپوشان راهی اردوی دوحه شوند و تا ۳۰ دی ماه در این اردو حاضر باشند، تحت عملیات پاشیدن خاک، کود و بذر قرار گرفت.

البته مسئولان حفظ و نگهداری چمن ورزشگاه شهید کاظمی با تکنولوژی که به کار می‌گیرند، زمان رشد و بهره‌برداری مجدد را جلو می‌اندازند اما با توجه به این که نیاز بود بعضی اقدام‌ها انجام شود، حداقل زمانی برای این منظور در نظر گرفته شده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “زمین تمرین پرسپولیس زیر کشت رفت”

 1. (saeed) گفت:

  ۶

  ۰

  این زمینم که همش زیر کشته !!! لااقل وقتی قابل استفاده نیست گندمی جویی برنجی بکارین که درامد زایی بشه برا باشگاه که بتونه لااقل یه بازیکن برای نیم فصل بگیره

 2. پرسپولیس گفت:

  ۲

  ۳

  اقای انصاری فرد از این جهت که مدیر فوتبالی هستن خوبه.
  ولی آیا نباید برای تقویت تیم کاری میکردن؟؟؟کمتر از یک هفته از زمان نقل انتقالات باقی مونده و ما جز شعار و حرف هیچی ندیدیم.
  یک سوال دیگه از ایشون اینه که آیا نباید موفقیت پرسپولیس و حفظ سرمربی اولویت ایشون باشه؟؟؟تا رفیق بازی و حفظ اقای پیروانی!!!
  در صورتی که من به عنوان پیشکسوت برای اقای پیروانی احترام قائل هستم.ولی موفقیت و آرامش پرسپولیس از همه چیز برای من اهمیتش بیشتر هستش و فکر میکنم اقای انصاری فرد هم به عنوان مدیرعامل این در اولویت باشه.نه مسائل دیگه!!!
  در آخر دلمم از این میسوزه که همه فقط شعار میدن و در عمل هیچ کاری نمیتونن انجام بدن!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23551 بازدید

بازدید دیروز: 48269 بازدید

بازدید کل : 20962818 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر