چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۵/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
  |   نظرات: بدون نظر
243 نفر بازدید

زننده گل بادران: دنبال خلق شگفتی بودیم/ شجاعانه بازی کردیم

گلزن تیم فوتبال بادران به پرسپولیس گفت: صرفا برای دیده شدن و یک شکست آبرومند مقابل قهرمان لیگ برتر به میدان نیامده بودیم بلکه دنبال پیروزی و صعود بودیم.

مهرداد رضایی در خصوص دیدار تیم های بادران و پرسپولیس اظهار داشت: تیم پرسپولیس را خوب می شناختیم و با آگاهی از نحوه بازی این تیم با برنامه ریزی کامل به این میدان آمدیم. شاید خیلی ها فکر می کردند بادران تیم لیگ یکی است و صرفا برای دیده شدن و یک شکست آبرومند مقابل پرسپولیس بازی می‌کند. اما برنامه ما پیروزی بر پرسپولیس و خلق شگفتی در این مسابقات بود. بهرحال جام حذفی جام شگفتی هاست و ما هم می خواستیم یک شگفتی بزرگ خلق کنیم.

زننده گل بادران به پرسپولیس در خصوص گلی که در این بازی زد اظهار داشت: گل زدن در بازی‌های بزرگ لذت بخش است. من هم از زدن این گل بسیار خرسند شدم اما افسوس که این گل سوخت و منجر به صعود به مرحله بعد نشد.

رضایی در خصوص آخرین شرایط بادران بیان داشت: در لیگ یک شرایط خیلی خوبی داریم و از شانس مناسبی برای صعود به لیگ برتر برخوردار هستیم. نیم فصل اول را با ایستادن در رتبه دوم تمام کردیم و بسیار امیدواریم که در نیم فصل دوم این شرایط حفظ کنیم و حتی آن را بهبود بخشیم. بادران می‌تواند برای اولین بار صعود به لیگ برتر را تجربه کند.

وی افزود: ما یک سرمربی خوب مثل محمد ربیعی داریم که بسیار انسان با شخصیتی است و از نظر فنی هم یکی از مربیان خوب ایران است. بازی‌ها و نتایج بادران هم نشان از توانایی‌های فنی او می‌دهد. ضمن این که مالکین باشگاه هم شرایط بسیار مناسبی برای اعضای تیم ایجاد کرده‌اند و این امنیت و آرامش خاطر به کسب نتایج بهتر در این تیم کمک می‌کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

پیشنهاد

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

آمار بازدید:

بازدید امروز: 46263 بازدید

بازدید دیروز: 79312 بازدید

بازدید کل : 82555938 بازدید

افراد آنلاین: 261 نفر